reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny trzymam kciukasy za kreseczki z wymarzona płcią. Ja chyba od grudnia zacznę staranka przy okazji rozszerzania diety mojemu bobasowi. U mnie to pewnie potrwa wieki kiedy coś zaskoczy.... Mialam jeden okres po porodzie a teraz ciszaaaa. Niestety ze względu na karmienie niewiele mogę zrobić w kierunku rozu. Postawie na diete i rephresh. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciukasy za kreseczki z wymarzona płcią. Ja chyba od grudnia zacznę staranka przy okazji rozszerzania diety mojemu bobasowi. U mnie to pewnie potrwa wieki kiedy coś zaskoczy.... Mialam jeden okres po porodzie a teraz ciszaaaa. Niestety ze względu na karmienie niewiele mogę zrobić w kierunku rozu. Postawie na diete i rephresh. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Karmienie już sprzyja dziewczynce. Ja w drugiej ciąży karmiłam chociaż syn miał rok i 10 mc. 👌

Kevinka nie wiem, czy będzie słoneczny, ale oby u nas wszystkich w duszy zaświeciło. Dzień dobry. 😀
A u mnie jakiś przyspieszony okres się szykuje. Całkiem mi się cykle zmieniły.
 
Hejka dziewczyny ten wtorek to niestety u mnie barowy chociaż cosik się przejaśnia
PragneSyna ja Cie podziwiam że nie testowałaś jeszcze ja to już normalnie tuptam i nie mogę się doczekać a to jeszcze ponad tydzień 😋
Hania moja siostra karmiąc zaszła w ciążę z synkiem jednak wysoka prolaktyna nie sprzyja poczęciu dziewczynki no ale jak zawsze jednemu się uda innemu nie to jest zbyt wiele czynników u Ciebie musiało nałożyć się więcej czynników dziewczynkowych 🙂
 
I mnie dziś pięknie, słonecznie 🤗
Łapcie słoneczko 🔆

Zastanawiam się czy nie zabrać dwóch moich chłopaków i nie śmignąć w las. (mamy swój kamping w, środku lasu na polu kampingowym)
Może grzybki pozbierać 😊
Odpocząć od tego miasta. Siedzę w domu na, zwolnieniu lekarskim. Ogólnie szukam nowej pracy, ta mnie wykańcza fizycznie i psychicznie. Gdybym zaszłaś w ciążę pracując tu dalej to niewskazane, za dużo się nadzwigam. Zresztą że taki wyzysk z człowieka to tylko Polacy potrafią, a tu Niemcy tak nas wykorzystują.
 
oj
Hejka dziewczyny ten wtorek to niestety u mnie barowy chociaż cosik się przejaśnia
PragneSyna ja Cie podziwiam że nie testowałaś jeszcze ja to już normalnie tuptam i nie mogę się doczekać a to jeszcze ponad tydzień 😋
Hania moja siostra karmiąc zaszła w ciążę z synkiem jednak wysoka prolaktyna nie sprzyja poczęciu dziewczynki no ale jak zawsze jednemu się uda innemu nie to jest zbyt wiele czynników u Ciebie musiało nałożyć się więcej czynników dziewczynkowych 🙂
Hejka dziewczyny ten wtorek to niestety u mnie barowy chociaż cosik się przejaśnia
PragneSyna ja Cie podziwiam że nie testowałaś jeszcze ja to już normalnie tuptam i nie mogę się doczekać a to jeszcze ponad tydzień 😋
Hania moja siostra karmiąc zaszła w ciążę z synkiem jednak wysoka prolaktyna nie sprzyja poczęciu dziewczynki no ale jak zawsze jednemu się uda innemu nie to jest zbyt wiele czynników u Ciebie musiało nałożyć się więcej czynników dziewczynkowych 🙂
ojoj Magic_87 czemu wysoka prolaktyna nie sprzyja?? ehh zmartwilas mnie. Kiedys czytalam na tym forum, ze wrecz przeciwnie.
buuuu to ja juz srednio widze swoje szanse ehhh
 
Bebaby nie sprzyja bo jeśli mamy wysoka prolaktyne to niestety z regoly niski progesteron ponadto im dalej po porodzie tym wyższy poziom estrogenu najgwałtowniej estrogen spada tuż przed i po porodzie jest wtedy najniższy ale wystarczy trochę nieregularne karmienie to znów jest zaburzenie hormonalne i niestety co miesiąc te hormony mogą inaczej wyglądać ja na przykładzie siostry bym nie zdecydowała się na próby w okresie karmienia ale nie sugeruj się mną bo jest wiele kobiet które wstrzeliły się w te wahania hormonów i mają dziewczynki albo tak miało być 😋
 
Hejka dziewczyny ten wtorek to niestety u mnie barowy chociaż cosik się przejaśnia
PragneSyna ja Cie podziwiam że nie testowałaś jeszcze ja to już normalnie tuptam i nie mogę się doczekać a to jeszcze ponad tydzień 😋
Hania moja siostra karmiąc zaszła w ciążę z synkiem jednak wysoka prolaktyna nie sprzyja poczęciu dziewczynki no ale jak zawsze jednemu się uda innemu nie to jest zbyt wiele czynników u Ciebie musiało nałożyć się więcej czynników dziewczynkowych 🙂
No coś tam u mnie musiało zadziałać dziewczynkowo. Chociaż wtedy jak badałam hormony to estrogeny przed córką były wyższe niż przed synem, mimo karmienia, ale wiadomo dziecko prawie dwa lata to i cykle dawno wróciły, organizm też doszedł do siebie. Już nie to, co na starcie. 😀
 
reklama
ja sie zastanawiam nad dieta :) od czego tu zacząć. hmmm
Jak u Ciebie Magic_87 to wygląda??

Moglabys opisac jeszcze cala suplementacje???
 
Do góry