reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
W którym dniu cyklu badacie hormony ? Bo ja zawsze estradiol, testosteron w 3 DC i progesteron w 22,23 DC i się zastanawiam czy nie zrobić wszystkich 3 DC, tylko czy to będzie wiarygodne ?

Bebaby ja przed córką brałam z mężem zuravit.
to może i ja się pokusze na ten zuravit, hmm tylko czy to będzie skuteczne jeśli będę brać sama? Bo mój mąż to nie da się przekonać na żadne tego typu wynalazki tmbardziej że on by chciał oczywiście kolejnego syna 😅
 
Mam prośbę do dziewczyn, które chciały synka i się udało: możecie krótko napisać, co zadziałało? Temat jest tak długi, że ciężko wyszukać konkretne posty z informacjami. Dziękuję.
U mnie przy synku był jeden raz prosto w owu. Co do diety ciężko powiedzieć bo zawsze jadłam podobnie przed każdą ciąża
 
U mnie podobna sytuacja z tym Castagnusem już sama w tym cyklu niewiem co I jak 😬 testu nie widziałam wogole pozytywnego a kreska ciemniała potem każdego dnia była ciemna ale nie tak jak kontrolna, nie widziałam ani razu pozytywu. Może to wina testów, może castagnusa 🤷 w każdym razie owulacja miała być jakoś tydzień temu z, kalendarzyka. Od paru dni brzuch pobolewa niewiem czy to przez stres czy castagnusa. Też mam długie cykle jak ty.
Ja byłam wczoraj na monitoringu pęcherzyk 19mm więc owu tuż tuż a miałam wczoraj 12dc , pojadę w czwartek zobaczyć czy pękł 😊
A testy dalej wychodzą słabe 🤷‍♀️
 
Zrobilam dziewczyny badania: magnez, sód - wszystko w okolicach połowy normy. Wapn lekko powyzej normy. Nie jem pomidorow, bananow, przecierow pomidorowych, ziemniakow, wedlin, w ogole słonych rzeczy, nie dosalam juz z dwa msc.....jak mozna obnizyc wartosci potasu i sodu ??? Jakies pomysly?
 
reklama
Zrobilam dziewczyny badania: magnez, sód - wszystko w okolicach połowy normy. Wapn lekko powyzej normy. Nie jem pomidorow, bananow, przecierow pomidorowych, ziemniakow, wedlin, w ogole słonych rzeczy, nie dosalam juz z dwa msc.....jak mozna obnizyc wartosci potasu i sodu ??? Jakies pomysly?
Środki moczopędne jak zacznij niesz jeść zurawine to spadnie sód i potas ja miałam prawie poniżej normy
 
Do góry