reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam jeszcze pytanko odnosnie suple dla meza. Ma on zazywac tylko olive leaf, licorice root, szyszki chmielu i zurawine ??? Zastanawiam sie nad licorice root, bo z tego co czytam to podnosi cisnienie tetnicze a moj m ma wlasnie z nim problem. Kurde nie chce mu jakos zaszkodzic :(
Jeżeli ma problemy z ciśnieniem to odpuść ten suplement mój nie ma a i tak w domu mam ciśnieniomierz i zdarzało się że mierzyłam mu ciśnienie wszystko było ok ale lepiej sprawdzać
 
reklama
Magic_87 mam jeszcze pytanko o B 100mg + B-Complex 100 - to sa dwa rozne preparaty?? Jak sobie patrze na B-100 to juz zawiera inozytol. To czemu osobno zazywalas jeszcze dodatkowo inozytol???
 
Lukrecji nie, tylko mój mąż
B6 100mg i b- complex oddzielnie bo w żadnym kompleksie nie będzie aż 100mg B6 a z drugiej strony wysokie dawki B6 mogą powodować niedobór innych Wit. z gr b co skolei może przyczynić się do problemów z zagnieżdżeniem, co do inozytol to również w kompleksie masz zbyt małe dawki ja brałam 3g dziennie
 
Lukrecji nie, tylko mój mąż
B6 100mg i b- complex oddzielnie bo w żadnym kompleksie nie będzie aż 100mg B6 a z drugiej strony wysokie dawki B6 mogą powodować niedobór innych Wit. z gr b co skolei może przyczynić się do problemów z zagnieżdżeniem, co do inozytol to również w kompleksie masz zbyt małe dawki ja brałam 3g dziennie
aaaa ok :)
 
reklama
Magic ja mam planowo okres na 18, kiedy podjac pierwsze proby testowania? ty juz 5 dni przed miałas dwie kreseczki?
Anulka najważniejsze jest zagnieżdżenie i jak za szybko zrobisz możesz się zniechecic ja robiłam 9dp bo musiałam do pracy wiedzieć i coś w nocy czułam a to była implantacja no i mi 9do wyszedł jasniutenki cien w 10dp było już wyraźnie widać. Trzymam ✊✊✊✊ czuje ze będą te II kreseczki 😁
 
Do góry