reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gratulacje i życzę nudnej, zdrowej ciąży. 👍

Magic87 a Ty odstawiłas tego Vitexa od razu jak się dowiedziałaś o ciąży ? I ta resztę suplementów ? Czy potem jakoś progesteron nie spadł ?

Czy ktoś wie może jak trochę podnieść testosteron ? Nie chcę mieć wysokiego, ale taki normalny w normie.
Vitexa odstawiałam stopniowo po owu i reszta supli też. Nie badałam od razu progesteronu ale raczej nie spadał poza tym ja cały czas stosowałam krem z progesteronem
Co do testosteronu to ja go zbijalam więc ci za bardzo nie pomogę wiem że dziewczyny brały suplementy ale jakie dokładnie to ci nie napisze bo celowo się w to nie zagłębiałam żeby nie mieszać sobie w głowie 😋😂
 
Vitexa odstawiałam stopniowo po owu i reszta supli też. Nie badałam od razu progesteronu ale raczej nie spadał poza tym ja cały czas stosowałam krem z progesteronem
Co do testosteronu to ja go zbijalam więc ci za bardzo nie pomogę wiem że dziewczyny brały suplementy ale jakie dokładnie to ci nie napisze bo celowo się w to nie zagłębiałam żeby nie mieszać sobie w głowie 😋😂
Który już masz tydz ciąży? Byłaś potwierdzac u lekarza?
 
Mecenasowa a ty kiedy robisz pierwszy test? ;) Czujesz ,że cos sie zmienia? Ja mam planowo okres na 11. 11, ale moze koło 8 zobacze,czy si udało 🤔🤗
 
Mecenasowa a ty kiedy robisz pierwszy test? ;) Czujesz ,że cos sie zmienia? Ja mam planowo okres na 11. 11, ale moze koło 8 zobacze,czy si udało [emoji848][emoji847]
Ja teoretycznie miałam termin na 9 listopada ale aplikacją pokazuje mi że powinnam jednak dostać 12 czy nawet 13 bo owu mi się przesunela o 2 dni. Akurat od niedzieli zaczynam nocki, a po nockach śpię mniej więcej od 7 do 13 i w tym czasie zazwyczaj raz lub 2 wstaje na siku więc wydaje mi się że test nie będzie wiarygodny jeśli budząc się na siku robię go mimow wszystko po 13 gdy już wstanę.. Dlatego myślę że pierwszy test z ciekawości zrobię w niedzielę (a testów mam sporo [emoji28]) a następny już pewnie w dniu spodziewangeo okres jeśli nie dostanę zakładając że będzie to w piątek 13 :o o kurczę w tym miesiącu jest piątek 13 [emoji2356][emoji1787] mam nadzieję że dla mnie nie będzie on pechowy skoro mam tego dnia dostać okres to oby ta cholera nie przyszła [emoji1787] w ogóle miałam nie mieć nocki 11 listopada ale wtedy byśmy mieli taka dziurę bo cały tydzień normalnie do pracy później we środę wolne i w czwartek znowu na noc ale udało nam się przełożyć tak że środę idziemy normalnie do pracy za to w czwartek rano zaczynam weekend [emoji16] ale się podpisałam, sorki[emoji2370][emoji2356]
A Ty kochana masz jakieś objawy ?
U mnie dalej pobolewaja delikatnie sutki jak je dotykam chociaż w sumie mam wrażenie że chyba nie za każdym razem [emoji28] a dziś zaczęła boleć też tylko jedna pierś od dołu ale zawsze mnie boli przed okresem chociaż wydawało mi się że zwykle obserwowałam to bliżej okresu. A tak to czuje się cały czas tak samo. Zresztą za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek objawy [emoji39]
 
Ja też czuje piersi ,ale staram się bardzo silnie nie wczuwac w to, bo już wcześniej też miałam podświadomości że mam wszystkie objawy wczesnej ciąży 🥺 dlatego czekam cierpliwie, o ile się tak da😊
 
reklama
Na pewno jest ciężko czekać cierpliwie bo chyba już taka nasza natura ale co zrobić. Ja też nie patrzę na swoje piersi jakby to był objaw wcześnie ciąży bo to praktycznie nierealne, raptem jestem 5dpo więc mogę mieć co jedynie urojenia [emoji28]
Ja też czuje piersi ,ale staram się bardzo silnie nie wczuwac w to, bo już wcześniej też miałam podświadomości że mam wszystkie objawy wczesnej ciąży [emoji3064] dlatego czekam cierpliwie, o ile się tak da[emoji4]
 
Do góry