reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny dostałam wyniki Nifty zdrowy chłopczyk czyli obalam wszystko i całe planowanie (nie mogłam naprawdę zrobić więcej) łacznie z nubem bo wszyscy określali tak jak wy dziewczynkę.
Wprawdzie zadzwonili do mnie ze istnieje ryzyko błędu ale niewielkie
Były problemy z moją próbka bo babka co mi pobierała kazała ja przechowywać w lodówce co niestety było błędem a później z centrali dzwonili żeby wyciągnąć z lodówki jak najszybciej dodając że nic się nie stanie. Przez to wszystko dłużej czekałam na wyniki.
Ogromnie się cieszę że malenstwo zdrowe bo to jest najważniejsze ale też niestety nie dane mi jest spełnić swoje marzenie
Tez nie chce mi się wierzyć że to chlopczyk. Moze pomyłka? Zobaczymy na usg połówkowym.
 
@Magic_87 gratuluję przede wszystkim zdrowego dzieciątka 😘 ja zrobiłam wszystko co Ty w planowaniu płci, więc z niecierpliwością czekam żeby się dowiedzieć kto tam u mnie rośnie. Wiadomo, że zdrowie najważniejsze i kochać będziemy bez względu na płeć 😉
Domi33 widze, ze pisalas kiedys o metodzie Jonasa. Podeslalabys link do tego kalendarza???
 
@Magic_87 gratuluję przede wszystkim zdrowego dzieciątka 😘 ja zrobiłam wszystko co Ty w planowaniu płci, więc z niecierpliwością czekam żeby się dowiedzieć kto tam u mnie rośnie. Wiadomo, że zdrowie najważniejsze i kochać będziemy bez względu na płeć 😉
A przypomnij o kogo się staralas i w ktorym tc jesteś :-)
 
Tez nie chce mi się wierzyć że to chlopczyk. Moze pomyłka? Zobaczymy na usg połówkowym.
No lekarz też będzie zdziwiony, mój mąż nie wierzy w to badanie za dużo dzwonili i przepraszali i na szybko wczoraj w nocy pisali do labu o jak najszybsze wyniki bo do mnie dzwonili. Frakcja jak a ten tydz też wyszła bardzo wysoka nie wiem skąd jak ja to badanie robiłam w 11 +6 a frakcja jakby juz 20tc był ale dziewczyny wolę już przestawić tor myślenia szkoda mi tylko starszego synka bo od roku modlił się o siostrzyczkę i jak mu nadmieniłam że raczej braciszek to wpadł w rozpacz że przecież tak bardzo prosił.
Dziewczyny jak mu to wytłumaczyć bo staram się go nastawiać powoli ale chyba będzie ciężko może macie jakieś pomysły
 
No lekarz też będzie zdziwiony, mój mąż nie wierzy w to badanie za dużo dzwonili i przepraszali i na szybko wczoraj w nocy pisali do labu o jak najszybsze wyniki bo do mnie dzwonili. Frakcja jak a ten tydz też wyszła bardzo wysoka nie wiem skąd jak ja to badanie robiłam w 11 +6 a frakcja jakby juz 20tc był ale dziewczyny wolę już przestawić tor myślenia szkoda mi tylko starszego synka bo od roku modlił się o siostrzyczkę i jak mu nadmieniłam że raczej braciszek to wpadł w rozpacz że przecież tak bardzo prosił.
Dziewczyny jak mu to wytłumaczyć bo staram się go nastawiać powoli ale chyba będzie ciężko może macie jakieś pomysły
Ooo a czemu byl taki nastawiony na dziewczynkę?? Ja moze pokazałabym jakies pamiątki jak byl malutki. Jakies zdjęcia??? Niech zobaczy jakim byl słodziakiem. Dojdzie do rodziny po prostu kolejny słodziak!
 
Ja bym tłumaczyła, że nie mamy wpływu na takie rzeczy jak płeć czy wyglad dzidziusia, że nie możemy o tym decydować, że jakby nie było, to urodzi się ktoś najbliższy dla synka i połaczony z nim na zawsze i dzieki temu nigdy nie bedzie sam
 
No lekarz też będzie zdziwiony, mój mąż nie wierzy w to badanie za dużo dzwonili i przepraszali i na szybko wczoraj w nocy pisali do labu o jak najszybsze wyniki bo do mnie dzwonili. Frakcja jak a ten tydz też wyszła bardzo wysoka nie wiem skąd jak ja to badanie robiłam w 11 +6 a frakcja jakby juz 20tc był ale dziewczyny wolę już przestawić tor myślenia szkoda mi tylko starszego synka bo od roku modlił się o siostrzyczkę i jak mu nadmieniłam że raczej braciszek to wpadł w rozpacz że przecież tak bardzo prosił.
Dziewczyny jak mu to wytłumaczyć bo staram się go nastawiać powoli ale chyba będzie ciężko może macie jakieś pomysły
A co to frakcja? A masz jeszcze inne fotki nuba?
No ciężki temat, może wytłumacz ze nie zależy to od nas, nawet jak czegos bardzo pragniemy to nie zawsze tak będzie, i że być moze to chlopczyk wybral sobie Was na swoją rodzine i ze to może chlopczyk jest w brzuszku.
 
reklama
Do góry