reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Magic_87 - jestem w szoku, poczekaj do kolejnego usg. Już nawet nie chodzi mi o to jak się przygotowałaś przed ciążą, bo prawda jest taka że recepty nikt nie napisał i tak naprawdę nie wiemy co działa a co nie, ale nub jest płaski, teoria nuba też zostanie obalona ? trzymaj się mocno i rośnijcie zdrowo. Niestety moja córka też chce rodzeństwo konkretnej płci, zaczęłam często z nią rozmawiać, że to nie od nas zależy i staram się jej pokazywać, że siostrzyczki też są fajne, ciężko idzie ale zawsze coś do przodu.

@Domi33 - Tobie również życzę zdrowej ciąży 😘
 
reklama
Dziewczyny dostałam wyniki Nifty zdrowy chłopczyk czyli obalam wszystko i całe planowanie (nie mogłam naprawdę zrobić więcej) łacznie z nubem bo wszyscy określali tak jak wy dziewczynkę.
Wprawdzie zadzwonili do mnie ze istnieje ryzyko błędu ale niewielkie
Były problemy z moją próbka bo babka co mi pobierała kazała ja przechowywać w lodówce co niestety było błędem a później z centrali dzwonili żeby wyciągnąć z lodówki jak najszybciej dodając że nic się nie stanie. Przez to wszystko dłużej czekałam na wyniki.
Ogromnie się cieszę że malenstwo zdrowe bo to jest najważniejsze ale też niestety nie dane mi jest spełnić swoje marzenie
Ja, też jakoś nie wierzę 🤔😳
Ale z tego co czytałam na temat tego badania to same pozytywne opinie.
Dziwne dla mnie, że ci powiedzieli,
Że istnieje ryzyko błędu 😳 to skoro z płcią może być bląd to, czym innym też🤔 czy co...
Skoro nie dawali ci pewności, mówią, że może być błąd domagałaby się zrobienia jeszcze jednych badań w ramach reklamacji.
I jeżeli u ciebie nie będzie jednak córeczki to nie wierzę w planowanie... Czyli to jednak szczęście, genetyka,
Loteria... Nie koncert życzeń na który idzie wpłynąć😢
 
Cześć dziewczyny :) niewiele z Was mnie pewnie pamięta, bo stram się już od 20 cykli. To mój drugi cykl z potwierdzona owulacja, stymulowana letrozolem i gonadotropinami i UDAŁO SIĘ! :D w końcu!
mam już dwóch synków I celowalam w córeczkę, ale moje starania trafił szlag, kiedy się okazało ze w ogóle nie mogę zajść :/ w udanym cyklu brałam inofem i wapń z magnezem i wit D3 w płynie. Tylko tyle :D staranka 4 dni przed owu, dwa dni przed, dzień przed i w owulke. Pozatym byłam nafaszerowana hormonami. Generalnie w staraniach z chłopcami oboje są ze złotego strzału, wiec teraz robiliśmy na odwrot ;) stosunków było dużo. Jestem tez dużo starsza a to tez niby działa w stronę różu..
Chiński kalendarz pokazuje dziewczynkę - z chłopakami mi się sprawdziło, ale traktuje to z przymróżeniem oka.
musze mieć bardzo wysoka betę bo Japonii testy maja czułość 50 🤦🏼‍♀️ A mimo tego od 7 dpo wychodzą pozytywne. Teraz, 10 dpo krechy są już bardzo wyraźne ^^ marzy mi się ta córeczka ale biorę co dają, byle by było zdrowe ❤️ Będę robiła test nifty w 10 tc wiec będę szybko znała płeć ;) @Megi_Meg teraz Twoja kolej :)

Cieszę się bardzo 🤗 życzę wymarzonej córeczki przede wszystkim zdrowej dzidzi ❤️i nudnej ciąży. Chyba nie doczytała o magic🤔 dla, wszystkich to czarna magia z jej przypadkiem i nie wierzymy.
..
 
Ja, też jakoś nie wierzę 🤔😳
Ale z tego co czytałam na temat tego badania to same pozytywne opinie.
Dziwne dla mnie, że ci powiedzieli,
Że istnieje ryzyko błędu 😳 to skoro z płcią może być bląd to, czym innym też🤔 czy co...
Skoro nie dawali ci pewności, mówią, że może być błąd domagałaby się zrobienia jeszcze jednych badań w ramach reklamacji.
I jeżeli u ciebie nie będzie jednak córeczki to nie wierzę w planowanie... Czyli to jednak szczęście, genetyka,
Loteria... Nie koncert życzeń na który idzie wpłynąć😢
Nifty może się mylić w ok 1%.
 
Moja koleżanka w wakacje urodziła, lekarz na prenatalnych wrózył jej chłopca, a nifty wskazało że będzie dziewczynka i urodziła córkę. Widziałam foto z nubem, to bym powiedziała że był taki 50% na 50%, nie był typowo płaski ani typowo sterczący, ale był w sumie długi, a kojarze ze ten nub u dziewczynek jest dłuzszy na tym etapie niz u chłopców. Wiec teoria nuba może być mylna, albo niejednoznacza napewno. I najlepiej robić chyba w 14 tc, wtedy już mała szansa na zmianę.

Zresztą u nas teraz też teoria nuba i nawet potty shot nie dało jednoznacznej opinii. Na ingender po potty shot było 100% głosów ze to baba :p a jednak skubaniec tak chował siurka :p

Ja to teraz najbardziej ufam usg polówkowemu, juz na tym etapie jak dziecko wspołpracuje to myslę ze mozna ocenic płeć w 99% :D

Dlatego myślę że zagadka kto mieszka w brzuszku u @Magic_87 na połówkowym może dopiero się rozwiązać :-) bo temu Nifty jakoś dokońca nie wierzę
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :) niewiele z Was mnie pewnie pamięta, bo stram się już od 20 cykli. To mój drugi cykl z potwierdzona owulacja, stymulowana letrozolem i gonadotropinami i UDAŁO SIĘ! :D w końcu!
mam już dwóch synków I celowalam w córeczkę, ale moje starania trafił szlag, kiedy się okazało ze w ogóle nie mogę zajść :/ w udanym cyklu brałam inofem i wapń z magnezem i wit D3 w płynie. Tylko tyle :D staranka 4 dni przed owu, dwa dni przed, dzień przed i w owulke. Pozatym byłam nafaszerowana hormonami. Generalnie w staraniach z chłopcami oboje są ze złotego strzału, wiec teraz robiliśmy na odwrot ;) stosunków było dużo. Jestem tez dużo starsza a to tez niby działa w stronę różu..
Chiński kalendarz pokazuje dziewczynkę - z chłopakami mi się sprawdziło, ale traktuje to z przymróżeniem oka.
musze mieć bardzo wysoka betę bo Japonii testy maja czułość 50 🤦🏼‍♀️ A mimo tego od 7 dpo wychodzą pozytywne. Teraz, 10 dpo krechy są już bardzo wyraźne ^^ marzy mi się ta córeczka ale biorę co dają, byle by było zdrowe ❤️ Będę robiła test nifty w 10 tc wiec będę szybko znała płeć ;) @Megi_Meg teraz Twoja kolej :)

Gratulacje i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 😀👍
 
Moja koleżanka w wakacje urodziła, lekarz na prenatalnych wrózył jej chłopca, a nifty wskazało że będzie dziewczynka i urodziła córkę. Widziałam foto z nubem, to bym powiedziała że był taki 50% na 50%, nie był typowo płaski ani typowo sterczący, ale był w sumie długi, a kojarze ze ten nub u dziewczynek jest dłuzszy na tym etapie niz u chłopców. Wiec teoria nuba może być mylna, albo niejednoznacza napewno. I najlepiej robić chyba w 14 tc, wtedy już mała szansa na zmianę.

Zresztą u nas teraz też teoria nuba i nawet potty shot nie dało jednoznacznej opinii. Na ingender po potty shot było 100% głosów ze to baba :p a jednak skubaniec tak chował siurka :p

Ja to teraz najbardziej ufam usg polówkowemu, juz na tym etapie jak dziecko wspołpracuje to myslę ze mozna ocenic płeć w 99% :D

Dlatego myślę że zagadka kto mieszka w brzuszku u @Magic_87 na połówkowym może dopiero się rozwiązać :-) bo temu Nifty jakoś dokońca nie wierzę

Ja też zawsze czekam do połówkowego, albo chociaż skończonego 18 TC, bo wcześniej szkoda mi się nastawiać. Jak już wiem, bo się narządy wykształcą i lekarz powie to wtedy przywiązuje do tego wagę. A wcześniej kto mieszka w środku to mieszka i kocham swoją niespodziankę. 💞🤗

Magic_87 najważniejsze, że chłopczyk zdrowy i wielkie gratulacje. 👍 A czy się sprawdzi to się jeszcze okaże. 😀
 
reklama
@PragneSyna - co u Ciebie ? jak się czujesz ?
Ja poki co czuje sie dobrze. Dziś mam 16+4. Ciekawe kto mieszka u mnie w brzuszku. Kolejną wizyte mam w sylwestra ale wątpię zebym juz sie dowiedziała. Jestem na etapie porządków świątecznych🙉 jeszcze jedno okno zostało mi do umycia. Wszyscy mi mówią ze teraz jest czas na odpoczynek ale ja nie potrafię lezec i patrzec ze to i tamto musi byc. Tj moja 3ciaza. Pozostałe nie mijały mi tak szybko jak obecna. Dopiero co robiłam test ciążowy a to juz ponad16 tyg. Nasze córki o ciąży jeszcze nic nie wiedzą. Dowiedzą sie we wigilię. Z mężem jestemy ciekawi ich reakcji. Poki co u mnie nie widać ciąży wiec nic nie podejrzewają😉😃
 
Ostatnia edycja:
Do góry