reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic tak czy inaczej chłopaki fajne są i każda z nas o tym wie 😁tylko my takie spragnione tej córki jesteśmy. Z perspektywy czasu, patrząc na moich chłopaków to fajnie miec rek samej zorty. Ciuchy jeden po drugim czyli finansowo taniej to wychodzi. Ten sam klimat nadawania na tych samych falach, zgodność. A mam trzech synów w wieku 15,11,6 🤗p
To moje chlopaki 🤗
Superchlopaki !
 
reklama
Magic tak czy inaczej chłopaki fajne są i każda z nas o tym wie 😁tylko my takie spragnione tej córki jesteśmy. Z perspektywy czasu, patrząc na moich chłopaków to fajnie miec rek samej zorty. Ciuchy jeden po drugim czyli finansowo taniej to wychodzi. Ten sam klimat nadawania na tych samych falach, zgodność. A mam trzech synów w wieku 15,11,6 🤗
To moje chlopaki 🤗

Fajne chłopaki 👍😁 będą się kobiety o nich bić. 😋
Ja też mam 6-latka i ostatnio często myślę, co to będzie jak będzie miał 16, bo już kombinuje jak może. 😀
 
Fajne chłopaki 👍😁 będą się kobiety o nich bić. 😋
Ja też mam 6-latka i ostatnio często myślę, co to będzie jak będzie miał 16, bo już kombinuje

Cześć dziewczyny :-)
W związku z tym że planuję chłopca postanowiłam dołączyć do waszego wątku :-) Mam już 3 dziewczynki no i przydałby się ten jeden rodzynek :-)
Napisz, jak Tu to robisz...:-D hehe
 
reklama
Do góry