reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć, kiedyś tu pisałam na tym wątku, że bardzo chciałam córkę, nawet próbowaliśmy z mężem tej metody kilka dni przed owulacją.
Zaszłam w ciążę i okazało się, że będzie syn 🙂
Dziewczyny, urodziłam 3 listopada pięknego, zdrowego synusia, kocham go najmocniej na świecie i nie wyobrażam sobie dziewczynki zamiast niego 😁
Także życzę wam tego z całego serca, żebyście czuły podobnie i nie były płcią zawiedzione (niestety to się zdarza)
Wesołych Świąt 🌲

Gratulacje i dużo pociechy z synka. 👍😀
 
reklama
Hej kobietki!!! Moja córka (która ma 2 młodszych braci) domaga się o siostrę 🙊🙉. Co robić, ale przede wszystkim jak??! Magic_87 też próbowała na wszelkie sposoby...Czy jakoś jeszcze inaczej można wpłynąć na plec? Przy ostatnim synie też dużo modlilam się by była to dziewczynka, ale niestety...:p
 
Hej kobietki!!! Moja córka (która ma 2 młodszych braci) domaga się o siostrę 🙊🙉. Co robić, ale przede wszystkim jak??! Magic_87 też próbowała na wszelkie sposoby...Czy jakoś jeszcze inaczej można wpłynąć na plec? Przy ostatnim synie też dużo modlilam się by była to dziewczynka, ale niestety...:p

Ty mi lepiej powiedz jak zrobić właśnie tego młodszego brata, a może braci 🤪😂
 
Pomyłki na usg według mnie wynikają np, z gorszego sprzętu, niedoświadczonego lekarza, lekarza który nie zajmuje się badaniami prenatalnymi, bądź z małej ilości badań usg. Ja w ciąży miałam bardzo dużo wizyt i lekarz miał świetny sprzęt, więc do pomyłki nie mogło dojść bo wszytko idealnie było widać.
 
Hej kobietki!!! Moja córka (która ma 2 młodszych braci) domaga się o siostrę 🙊🙉. Co robić, ale przede wszystkim jak??! Magic_87 też próbowała na wszelkie sposoby...Czy jakoś jeszcze inaczej można wpłynąć na plec? Przy ostatnim synie też dużo modlilam się by była to dziewczynka, ale niestety...:p
A daj spokój, czytalismy teraz książkę "elf do zadań specjalnych" i tam jedno dziecko chcialo dostać od Mikolaja babcie, to moja córka teraz mówi ze chce dostać siostre od Mikołaja. Mam nadzieję że jej to przejdzie. Ja mam siostre i szczerze mówiąc jestesmy tak rozne pod względem poglądów i charakterow, ze ciezko nam sie dogadać :-) wiadomo kocham ją mimo wszystko ale nie mamy takich bliskich relacji aby dzwonić do siebie codziennie, mieszkamy tez daleko od siebie.
Choc jako dziecko cieszylam się ze mam siostre, choc nie powiem chcialam mieć tez i brata.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry