reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny odebralam wyniki potasu i sodu i tak:
sod : 141 mmol/l (norma 136 - 145)
potas: 4,59 mmol/l (norma 3.5 - 5.5)

kurde malo dziewczynkowo???? jak myslicie ??? dieta od 2 msc heh
Zacznij pić więcej wody do tego żurawina w większych dawkach szybko spadnie. Chodzi o to by wypłukać sód i potas ale też to trzeba monitorować ja 2x w miesiącu robiłam wyniki 🙂
 
reklama
A co myślicie o teorii Ramzi’ego?
Ja tu tylko na chwilkę i wroce na pewno po rady jak tu zrobić siostrę dla mojego syna 🙈 ale podczytuje i powoli patrzę czy jakieś wasze sposoby wypaliły. Sama mam syna, który powstał w dniu owulacji (potwierdzone wizytami u ginekologa). Ale co do pytania wstawiłam właśnie zdjęcie USG na grupę na Facebooka i aż 6 pań wypowiedziało się, że urodzę syna, podeszłam do tego na luzie, ale zdziwiłam się, że w sumie się sprawdziło.
 
A daj spokój, czytalismy teraz książkę "elf do zadań specjalnych" i tam jedno dziecko chcialo dostać od Mikolaja babcie, to moja córka teraz mówi ze chce dostać siostre od Mikołaja. Mam nadzieję że jej to przejdzie. Ja mam siostre i szczerze mówiąc jestesmy tak rozne pod względem poglądów i charakterow, ze ciezko nam sie dogadać :-) wiadomo kocham ją mimo wszystko ale nie mamy takich bliskich relacji aby dzwonić do siebie codziennie, mieszkamy tez daleko od siebie.
Choc jako dziecko cieszylam się ze mam siostre, choc nie powiem chcialam mieć tez i brata.
Daj zanć, jak będziesz majstrować dla córki siostrę :p
 
Nie wiem czy slyszalyscie o metodzie SELNAS ( mam nadzieję, że dobrze napisalam), jeśli kobieta ma reguralne miesiączki, to w ponad 97%przypadków się sprawdza.
 
Nie wiem czy slyszalyscie o metodzie SELNAS ( mam nadzieję, że dobrze napisalam), jeśli kobieta ma reguralne miesiączki, to w ponad 97%przypadków się sprawdza.

Ten wątek chyba już o każdej metodzie słyszał 😂 ale chyba nikt tej metody nie wykorzystał. A to, że internety podają w % jej skuteczność, to nic wielkiego, bo z tego co czytam to każda metoda ma ponad 90% 🤣🤣 tylko coś ciężko się wstrzelić w to 90% 😂
 
Ja tu tylko na chwilkę i wroce na pewno po rady jak tu zrobić siostrę dla mojego syna 🙈 ale podczytuje i powoli patrzę czy jakieś wasze sposoby wypaliły. Sama mam syna, który powstał w dniu owulacji (potwierdzone wizytami u ginekologa). Ale co do pytania wstawiłam właśnie zdjęcie USG na grupę na Facebooka i aż 6 pań wypowiedziało się, że urodzę syna, podeszłam do tego na luzie, ale zdziwiłam się, że w sumie się sprawdziło.

Dajesz mi nadzieję, taki właśnie mam plan "stworzyć" syna :) ja mam córkę sprzed owulacji.
 
reklama
Ten wątek chyba już o każdej metodzie słyszał 😂 ale chyba nikt tej metody nie wykorzystał. A to, że internety podają w % jej skuteczność, to nic wielkiego, bo z tego co czytam to każda metoda ma ponad 90% 🤣🤣 tylko coś ciężko się wstrzelić w to 90% 😂
Hehe, chyba pozostaje in vitro to bedzie na 100%😎 ale chyba z tego co wiem, to w Europie nie ma takich klinik...
 
Do góry