reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A słuchajcie, jeśli będzie od razu po okresie stosunek (a żeńskie plemniczki) dłużej żyją, to chyba powymieraja meskie? Tak na logikę...ktoś tak próbował???
 
reklama
A słuchajcie, jeśli będzie od razu po okresie stosunek (a żeńskie plemniczki) dłużej żyją, to chyba powymieraja meskie? Tak na logikę...ktoś tak próbował???

Na logikę tak podobno jest, jeśli masz krótkie cykle to możesz próbować, plemniki chyba mogą żyć ok 6/7 dni. Moja przyjaciółka ma córkę z 5 dni przed owulacją, (nie planowała, wpadła) do końca łudziła się, że będzie jednak chłopiec bo to było jej marzenie. Druga koleżanka za 2 miesiące rodzi wymarzoną córkę (też wpadła bo ma rocznego syna i nie planowała tak szybko dziecka) odstęp od owulacji był ok 4/5 dni. Może to przypadek, nie mam pojęcia, obie stosowały taką metodę antykoncepcji.
 
Dodam, że ta druga koleżanka co za 2 miesiące rodzi córkę, syna ma z owulacji (potwierdzone monitoringiem, wtedy leczyła się bo nie mogła zajść w ciąże) mówi, że to był jeden stosunek punkt w owulacje, po roku starań tak jej lekarz zaproponował.
 
Na logikę tak podobno jest, jeśli masz krótkie cykle to możesz próbować, plemniki chyba mogą żyć ok 6/7 dni. Moja przyjaciółka ma córkę z 5 dni przed owulacją, (nie planowała, wpadła) do końca łudziła się, że będzie jednak chłopiec bo to było jej marzenie. Druga koleżanka za 2 miesiące rodzi wymarzoną córkę (też wpadła bo ma rocznego syna i nie planowała tak szybko dziecka) odstęp od owulacji był ok 4/5 dni. Może to przypadek, nie mam pojęcia, obie stosowały taką metodę antykoncepcji.
Też bym tak chciała wpaść...:-D
 
Ciekawa jestem połączenia metody Selnas +tuż po okresie stosunek czy by zaowocował corka...:-) najgorzej, że metoda selnas jest po angielsku...mam też sąsiadkę 91letnia, która urodziła 9 córek i 3 synów. Zapytam chyba jak to się robi :-D
 
Dodam, że ta druga koleżanka co za 2 miesiące rodzi córkę, syna ma z owulacji (potwierdzone monitoringiem, wtedy leczyła się bo nie mogła zajść w ciąże) mówi, że to był jeden stosunek punkt w owulacje, po roku starań tak jej lekarz zaproponował.
Megi_Meg, to jeśli Ty chcialabys chlopca, to monitoring i testy owulacyjne i do dziela😎😀. Ja robiąc nieswiadomie dziewczynke i pierwszego chlopca, nie miałam takiej wiedzy nt.owulacji i itp. Wszystko na chybil trafil:-) Pamiętam tylko, że przy pierwszym dziecku (dziewczynka) wspolzylismy codziennie, a nawet kilka razy dziennie do samej owulacji🙊a przy chlopcach to były strzaly:p.
Tak mi przykro, że mam córkę a kolejnej nie potrafię zmajstrowac...🙊😏😜
 
reklama
@Truskawka11 - taki mam plan, przy moich zwariowanych cyklach inaczej tego nie widzę. W wigilię miałam dostać @ a tu cisza, nie mam już nic na wywołanie i tak będę czekać. Pewnie dostanę w nowy rok, żeby nie było za pięknie 😂

@princess_88 - jak się masz ? miałaś już wizytę ? In Vitro z wyborem płci to i nawet w pl "pocichaczu" zrobią, ale mnie by mąż z torbami puścił 😂😂
 
Do góry