reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Na razie ciężko mi w to uwierzyć, ale ponoć dziewczynka 😍 pierwszy raz usłyszałam to słowo, bo z chłopcami nub sterczał już w 11tc. Czekam na potwierdzenie za 3 tyg i mam nadzieję, że to prawda 😊
Nie znam Twojej historii, ale gdybym tak miała, to bym posikala sie że szczęścia:-). Widzę, że Ty też jesteś z tego powodu szczęśliwa.. :-) Gratulacje😊. Czy to było całowanie na te akurat plec?
 
reklama
Czy którejs z Was udało się tak ,,zrobic" córeczkę?? Czy wyszedł syn z takiej kombinacji?:p
Ja obalam każdy mit.
Przy drugim dziecku był stosunek dokaldnir w owulacje. Więc szansa na chłopca powinna bycc wysoka, ba ja byłam pewna że będzie upragniony synek. Okazało się że dziewczynka. Której oczywiście bym nie zamieniła teraz na chłopaka ale tak jak mówię tu zależy tylko i wyłącznie od faceta chyba i tgeo jaki plemnik da.
 
Do góry