reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

:o a z którego roku to zdjęcie? Matulo. A zerknij proszę na moje wyżej. Jest położenie wzgledem kosci udowej?
C
To chyba poczekam do połówkowych.
Dokładnie 19.12.2019 roku :p to był 16-17 tc.
Nie chce robic nadziei, ale dla mnie usg połówkowe jest najabrdziej wiarygodne. Jesli 3 kreski kończą sie mniej wiecej wraz z rozpoczęciem kosci udowej to dziewczynka, jeśli są o wiele dluzsze to chlopczyk.
 
reklama
Dokładnie 19.12.2019 roku :p to był 16-17 tc.
Nie chce robic nadziei, ale dla mnie usg połówkowe jest najabrdziej wiarygodne. Jesli 3 kreski kończą sie mniej wiecej wraz z rozpoczęciem kosci udowej to dziewczynka, jeśli są o wiele dluzsze to chlopczyk.
To u mnie raczej krótkie kreseczki wskazujące na wargi :) No cóż, będę miała trzech zięciów :D
 
Potwierdzona dziewczynka, dziś 16tydz i 4 dzień.
Czyli na potty była spuchnięta lechtaczka. Obalam wszystkie mity bo nie mam mdłości wymiotów czuję się świetnie wyglądam świetnie. Będzie trzecia dziewczynka. No chyba że ktoś w tym tyg miał 3 kreski a jednak wyszedł chłopiec to się zgłosić bo nie wiem czy mogę już się nastawiać na dziewczynkę czy się wstrzymać.

Gratulacje i życzę dużo zdrowia dla Was obu. 👍
 
Nie znam nikogo kto przesiaduje w saunie i we wrzątku i ma syna 😭😭😭😭 po czymś takim, aż dziwne, że jakieś plemniki jeszcze są. Normalnie po 20 minutach w saunie potrzebne jest 48h na regenerację nasienia. A żebym ja miała nadzieje, to na 3 miesiące musiałby odpuścić.
 
reklama
Mam dwóch kolegów, którzy są zawodowymi kolarzami, jeden ma 2 synów, drugi jednego :)
A widzisz, a Rafal Majka ma córke i syna :-) a on napewno wiecej jezdzi od mojego meza :D czyli wbrew pozorom to czynnik chyba bez znaczenia skoro mozna miec dzieci obu płci, albo przewaga chlopcow nawet po Twoich kolegach :-)

Nie znam nikogo kto przesiaduje w saunie i we wrzątku i ma syna 😭😭😭😭 po czymś takim, aż dziwne, że jakieś plemniki jeszcze są. Normalnie po 20 minutach w saunie potrzebne jest 48h na regenerację nasienia. A żebym ja miała nadzieje, to na 3 miesiące musiałby odpuścić.
No to popros aby zrezygnował dla Ciebie :-) wynagrodzisz mu jak urodzisz mu syna (no ja wiem ze mu obojętna płeć), ale skoro to Twoje marzenie, to niech pomoże Ci zrealizować :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry