reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Różnie to moze byc jeszcze :-) :) ja znam 3 przypadki że na prenatalnym lekarz mówił chłopczyk a potem byla jednak dziewczynka. Dużo lekarzy nie zna tej nub theory i w sumie nawet nie wiem po czym rozpoznają na tym etapie, ale na pewno nie po kącie nachylenia :p
A u tej dziewczyny w rodzinie to jesli okaże się chłopczyk to będzie drugi synek. Zobaczymy 🙂
Te, które już znają płeć są po NIFTY wiec błędów raczej nie ma, ale poczekamy na resztę ;) pare pomyłek już właśnie było, testy dna zweryfikowały hehe
Ja jeszcze pare dni niepewności, oby zdrowe to będzie ok :) a jak Ty sobie radzisz z trójeczką? Mały już nie taki mały, co? :)
 
reklama
Te, które już znają płeć są po NIFTY wiec błędów raczej nie ma, ale poczekamy na resztę ;) pare pomyłek już właśnie było, testy dna zweryfikowały hehe
Ja jeszcze pare dni niepewności, oby zdrowe to będzie ok :) a jak Ty sobie radzisz z trójeczką? Mały już nie taki mały, co? :)
A no chyba że 🙂 to juz za kilka dni się dowiemy, ja wciąż u Ciebie obstawiam dziewczynkę 😁
U nas wszystko ok, mały rzeczywiście juz na etapie raczkowania i wstawania przy meblach. Nie wiem kiedy to zleciało 😱
 
Jakiś sezon jest ewidentnie bo to nie jest niewielka przewaga chłopców, tylko jest ich 2x więcej niż babeczek ;) codziennie kolejna zgłasza ze syn w drodze. Zobaczymy jak będą statystyki wyglądały za miesiąc, jak już większość będzie po prenatalnych. No ja już w związku z tym mogę niebieskie ciuszki kupować chyba 😂
Ja też mam przeczucie że 4 syn. U mnie bez względu na miesiąc chyba zawsze będzie chłop 😁
 
Póki co u nas na sierpnioweczkach mamy 18 potwierdzonych chłopców i 9 dziewczynek 😱 ogromne dysproporcje Haha. I jak tu ustrzelić córkę? Jakieś jony w listopadzie chyba krążyły ze wszystkie zaszły z synkami. Ja wciąż czekam na wyniki. Pewnie jakoś do poniedziałku.

Spokojnie. Natura zadba, żeby proporcje były zachowane i gatunek przetrwał. 😁
 
A no chyba że 🙂 to juz za kilka dni się dowiemy, ja wciąż u Ciebie obstawiam dziewczynkę 😁
U nas wszystko ok, mały rzeczywiście juz na etapie raczkowania i wstawania przy meblach. Nie wiem kiedy to zleciało 😱
Już raczkuje! ❤️ Ale ten czas pędzi! Myślisz powoli o czwartym czy już wystarczy? ;) ja bym bardzo chciała mieć czwóreczkę ale widze jak ciężko jest w przypadku komplikacji/ leżenia a na głowie dzieci i cały dom. Chyba już będę musiała przystopować :D mąż tez mówi ze sobie zawiąże na supełek Haha
 
Już raczkuje! ❤️ Ale ten czas pędzi! Myślisz powoli o czwartym czy już wystarczy? ;) ja bym bardzo chciała mieć czwóreczkę ale widze jak ciężko jest w przypadku komplikacji/ leżenia a na głowie dzieci i cały dom. Chyba już będę musiała przystopować :D mąż tez mówi ze sobie zawiąże na supełek Haha

co do czwartego dziecka tego starzy górale nawet nie wiedzą 😄 ja też nie 😁

Kiedy będziesz miała wyniki nifty? To kurier przywozi ? Plamienia ustąpiły?
 
reklama
co do czwartego dziecka tego starzy górale nawet nie wiedzą 😄 ja też nie 😁

Kiedy będziesz miała wyniki nifty? To kurier przywozi ? Plamienia ustąpiły?
Mam link do badania ale to się prawie nie posuwa, wiec obawiam się, ze dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedzieć czy jest ten synek czy nie ;) A niby miało być 4-7 dni hehe. Wiec u mnie raczej bliżej 7 dni będzie. Wszystko jest online, wyniki tez na stronie kliniki jak się loguje na mój profil. Plamienia miałam znów we wtorek dość obfite ale leżałam plackiem i póki co jest cisza. Może ten krwiak już się całkiem opróżnił... fajnie by było.
 
Do góry