reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja tez poproszę różowe fluidy [emoji16] wg kalendarza który wyrzuciła princessa wychodzi mi chlopak. Najwyżej będę miała kolejnego cudownego synka [emoji16]

Dawno tu się nie udzielalam, ale właśnie tydzień temu zobaczyłam II kreseczki [emoji16] wizyta we wtorek, pewnie jeszcze serduszka nie zobaczę ho to będzie dopiero 5+4 Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok [emoji173][emoji175]
 
reklama
Ja tez poproszę różowe fluidy [emoji16] wg kalendarza który wyrzuciła princessa wychodzi mi chlopak. Najwyżej będę miała kolejnego cudownego synka [emoji16]

Dawno tu się nie udzielalam, ale właśnie tydzień temu zobaczyłam II kreseczki [emoji16] wizyta we wtorek, pewnie jeszcze serduszka nie zobaczę ho to będzie dopiero 5+4 Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok [emoji173][emoji175]
Trzymam kciuki za róż !!!
 
Link do: Chinese Gender Predictor Chart and Calendar Tool
Ale te na innych stronach również pokazują mi dziewczynkę ;) nawet miałam takie planowanie płci, gdzie pokazuje na cały rok w którym miesiącu zapłodnienia wyjdzie dana płeć i rzutem na taśmę się łapaliśmy ale to
Taka zabawa raczej ;)
Gratulacje 😍 Super wieści.
Według tego kalendarza wychodzi mi chłopak
Ale na każdym innym dziewczynka.
Chociaż sprawdzam to raczej w formie zabawy.
 
Dziewczyny! Mam wyniki NIPT! 😱
Tak mi się ręce trzęsły, ze nie mogłam kliknąć w link!
Ale wszystko jest ok! W moim przypadku po raz trzeci sprawdził się chiński kalendarz płci bo wg testu w brzuszku mieszka zdrowa dziewczynka! Trochę niedowierzam, mąż też, nie mamy wybranego imienia ani nic 😂 ciuszki tez autka i dinozaury - pójdę poszaleć i w końcu nakupuje różowych sukienek 😍
@Elenaa mow mi skad wiedziałaś?! 😱
Tak jak już mówiłam nie robiliśmy NIC w kierunku różu bo już wszystko zostało tu obalone, ale mąż bierze różne swoje suple(kiedyś nie brał) w tym obniżające ciśnienie, a ja miałam cykl stymulowany na gonadotropinach i letrozolu wiec może to coś dało? Seksy były 3 dni pod rząd w okolicy owu i 5 dni przed owu. Na prawdę nie wiem jak my ta córeczkę ustrzeliliśmy ;)
Super!!! Gratulacje 😊 wspaniale się ułożyło 🙂
 
Ja tez poproszę różowe fluidy [emoji16] wg kalendarza który wyrzuciła princessa wychodzi mi chlopak. Najwyżej będę miała kolejnego cudownego synka [emoji16]

Dawno tu się nie udzielalam, ale właśnie tydzień temu zobaczyłam II kreseczki [emoji16] wizyta we wtorek, pewnie jeszcze serduszka nie zobaczę ho to będzie dopiero 5+4 Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok [emoji173][emoji175]
Ale cudne wieści! Gratulacje❤️ Przedewszystkim żeby było zdrowe 🙏🏻 A na pocieszenie powiem Ci, ze z teorii o położeniu łożyska (ramzi) na wszystkich grupach nikt nie powiedział ze to na dziewczynkę. 100% na chłopaka 😂
Porównałam ze zdjęciami usg moich chłopców i oni mieli po różowej stronie łożysko ;) wiec to wszystko jest jak wróżenie z fusów. Może tylko nub faktycznie potwierdza płeć ale to musi być dobry sprzęt i lekarz. Dlatego masz jak najbardziej szanse na dziewczynkę i tego Ci życzę 💕 różowe fluidki dla Ciebie!
 
Gratulacje 😍 Super wieści.
Według tego kalendarza wychodzi mi chłopak
Ale na każdym innym dziewczynka.
Chociaż sprawdzam to raczej w formie zabawy.
No za Ciebie to już w ogóle podwójnie kciuki trzymam żebyś po 3 synkach doświadczyła różu 😍 ale ja muszę się przyznać ze z mężem trochę bylismy zawiedzeni, tak noedowierzamy i troszkę jest tęsknota za Kenzo który będzie Emilka albo inna Julia ;) ale to kwestia nastawienia po prostu. Byłam pewna ze będzie syn i tak mówiłam do brzuszka, muszę się przestawić 😂
 
reklama
Dziewczyny! Mam wyniki NIPT! 😱
Tak mi się ręce trzęsły, ze nie mogłam kliknąć w link!
Ale wszystko jest ok! W moim przypadku po raz trzeci sprawdził się chiński kalendarz płci bo wg testu w brzuszku mieszka zdrowa dziewczynka! Trochę niedowierzam, mąż też, nie mamy wybranego imienia ani nic 😂 ciuszki tez autka i dinozaury - pójdę poszaleć i w końcu nakupuje różowych sukienek 😍
@Elenaa mow mi skad wiedziałaś?! 😱
Tak jak już mówiłam nie robiliśmy NIC w kierunku różu bo już wszystko zostało tu obalone, ale mąż bierze różne swoje suple(kiedyś nie brał) w tym obniżające ciśnienie, a ja miałam cykl stymulowany na gonadotropinach i letrozolu wiec może to coś dało? Seksy były 3 dni pod rząd w okolicy owu i 5 dni przed owu. Na prawdę nie wiem jak my ta córeczkę ustrzeliliśmy ;)
A ja gratuluję z całego serca zdrowego dzidziusia!!! Oby plamienia ustały i ciąża rozwijała się prawidłowo do końca :D
Trzymajcie się :)
P.S. Mi się zgadza jedynie ten kalendarz na babyboom i to tylko, gdy spojrzę na tabelę znając już lata chińskie :) Bo system wprowadza w błąd ;) Na tym który wrzuciłaś nie moge potwierdzić skuteczności bo nie ma opcji "cofnięcia" w czasie ;)

Ja tez poproszę różowe fluidy [emoji16] wg kalendarza który wyrzuciła princessa wychodzi mi chlopak. Najwyżej będę miała kolejnego cudownego synka [emoji16]

Dawno tu się nie udzielalam, ale właśnie tydzień temu zobaczyłam II kreseczki [emoji16] wizyta we wtorek, pewnie jeszcze serduszka nie zobaczę ho to będzie dopiero 5+4 Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok [emoji173][emoji175]
Gratuluję! Trzymam kciuki za serducho! W ostatniej ciąży już mocno biło właśnie 5t4d :D
 
Do góry