reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny! Mam wyniki NIPT! 😱
Tak mi się ręce trzęsły, ze nie mogłam kliknąć w link!
Ale wszystko jest ok! W moim przypadku po raz trzeci sprawdził się chiński kalendarz płci bo wg testu w brzuszku mieszka zdrowa dziewczynka! Trochę niedowierzam, mąż też, nie mamy wybranego imienia ani nic 😂 ciuszki tez autka i dinozaury - pójdę poszaleć i w końcu nakupuje różowych sukienek 😍
@Elenaa mow mi skad wiedziałaś?! 😱
Tak jak już mówiłam nie robiliśmy NIC w kierunku różu bo już wszystko zostało tu obalone, ale mąż bierze różne swoje suple(kiedyś nie brał) w tym obniżające ciśnienie, a ja miałam cykl stymulowany na gonadotropinach i letrozolu wiec może to coś dało? Seksy były 3 dni pod rząd w okolicy owu i 5 dni przed owu. Na prawdę nie wiem jak my ta córeczkę ustrzeliliśmy ;)

Gratuluję i życzę pociechy z córeczki. 😀👌
 
Dziewczyny! Mam wyniki NIPT! 😱
Tak mi się ręce trzęsły, ze nie mogłam kliknąć w link!
Ale wszystko jest ok! W moim przypadku po raz trzeci sprawdził się chiński kalendarz płci bo wg testu w brzuszku mieszka zdrowa dziewczynka! Trochę niedowierzam, mąż też, nie mamy wybranego imienia ani nic 😂 ciuszki tez autka i dinozaury - pójdę poszaleć i w końcu nakupuje różowych sukienek 😍
@Elenaa mow mi skad wiedziałaś?! 😱
Tak jak już mówiłam nie robiliśmy NIC w kierunku różu bo już wszystko zostało tu obalone, ale mąż bierze różne swoje suple(kiedyś nie brał) w tym obniżające ciśnienie, a ja miałam cykl stymulowany na gonadotropinach i letrozolu wiec może to coś dało? Seksy były 3 dni pod rząd w okolicy owu i 5 dni przed owu. Na prawdę nie wiem jak my ta córeczkę ustrzeliliśmy ;)
Super 😍 gratulacje i witam w team pink😉
 
Ale cudne wieści! Gratulacje[emoji3590] Przedewszystkim żeby było zdrowe [emoji1317] A na pocieszenie powiem Ci, ze z teorii o położeniu łożyska (ramzi) na wszystkich grupach nikt nie powiedział ze to na dziewczynkę. 100% na chłopaka [emoji23]
Porównałam ze zdjęciami usg moich chłopców i oni mieli po różowej stronie łożysko ;) wiec to wszystko jest jak wróżenie z fusów. Może tylko nub faktycznie potwierdza płeć ale to musi być dobry sprzęt i lekarz. Dlatego masz jak najbardziej szanse na dziewczynkę i tego Ci życzę [emoji177] różowe fluidki dla Ciebie!
Dziękuję kochana. Tak na prawdę mi też się wydaje że niewiele możemy w sprawie planowania płci. Ale tak jak mówisz, najważniejsze żeby było zdrowe dzieciątko i tego wszystkim nam życzę z całego serca [emoji173][emoji175][emoji177]
A ja gratuluję z całego serca zdrowego dzidziusia!!! Oby plamienia ustały i ciąża rozwijała się prawidłowo do końca :D
Trzymajcie się :)
P.S. Mi się zgadza jedynie ten kalendarz na babyboom i to tylko, gdy spojrzę na tabelę znając już lata chińskie :) Bo system wprowadza w błąd ;) Na tym który wrzuciłaś nie moge potwierdzić skuteczności bo nie ma opcji "cofnięcia" w czasie ;)


Gratuluję! Trzymam kciuki za serducho! W ostatniej ciąży już mocno biło właśnie 5t4d :D
Dziękuję mam nadzieję że u mnie też tak będzie. A wiesz kiedy miałaś owulacje jak widziałaś serduszko w 5+4? Bo ja miałam 2 dni później niż powinnam więc ciąża może być de facto młodsza. Ale tak czy inaczej nie mogę się doczekać tej wizyty i mam nadzieję mimo wszystko że zobaczę te malutkie serduszko [emoji173][emoji175][emoji177]
 
U mnie wychodzi, że mam dwóch chłopców. Więc się sprawdził w 50 %. 😁
A sprawdziłaś w tabelce na dole? Czy patrzysz na to co wyskakuje? Bo w wielu przypadkach to się różni ;) Jakiś błąd muszą mieć.

Dziękuję kochana. Tak na prawdę mi też się wydaje że niewiele możemy w sprawie planowania płci. Ale tak jak mówisz, najważniejsze żeby było zdrowe dzieciątko i tego wszystkim nam życzę z całego serca [emoji173][emoji175][emoji177]Dziękuję mam nadzieję że u mnie też tak będzie. A wiesz kiedy miałaś owulacje jak widziałaś serduszko w 5+4? Bo ja miałam 2 dni później niż powinnam więc ciąża może być de facto młodsza. Ale tak czy inaczej nie mogę się doczekać tej wizyty i mam nadzieję mimo wszystko że zobaczę te malutkie serduszko [emoji173][emoji175][emoji177]
U mnie owu była zgodnie z planem raczej (20.12) ale beta rosła jak szalona ;) A to głównie od niej zależy "widoczność" :)
 
A sprawdziłaś w tabelce na dole? Czy patrzysz na to co wyskakuje? Bo w wielu przypadkach to się różni ;) Jakiś błąd muszą mieć.


U mnie owu była zgodnie z planem raczej (20.12) ale beta rosła jak szalona ;) A to głównie od niej zależy "widoczność" :)
Ja robiłam betę wg om równo w 4 tygodniu i 4+2. Pierwszy pomiar był w sobotę byl 123 a w poniedziałek 300. Później już nie badalam więc nie mam pojęcia na jakim jest poziomie [emoji39][emoji2370]
 
A sprawdziłaś w tabelce na dole? Czy patrzysz na to co wyskakuje? Bo w wielu przypadkach to się różni ;) Jakiś błąd muszą mieć
Ja sprawdziłam według kalkulatora,który przelicza nasz wiek według chińskiego kalendarza księżycowego. I wszystkie dzieci mi się sprawdziły. Oczywiście teraz wychodzi mi 4 syn.No cóż od początku tak czułam.
W tabelce mi się nie zgadza.A szkoda bo według tabelki wychodzi córka.
 
Ja sprawdziłam według kalkulatora,który przelicza nasz wiek według chińskiego kalendarza księżycowego. I wszystkie dzieci mi się sprawdziły. Oczywiście teraz wychodzi mi 4 syn.No cóż od początku tak czułam.
W tabelce mi się nie zgadza.A szkoda bo według tabelki wychodzi córka.
Ten kalendarz ma 50% skuteczności 😅 wiec wciąż masz duże szanse na córeczkę. Chociaż mówią ze z każda kolejna ciążą z synem szanse na córkę maleją ale jak widać wcale nie jest to takie rzadkie. Tu jest sporo dziewczyn którym się udało i wokół mnie tez są takie mamy (bez planowania, zwykle wpadka :D)
Nie mamy wpływu na płeć, jestem pewna. Tzn może coś tam ma wpływ ale nie wiemy co to jest 🤷🏼‍♀️ U mnie obstawiam leki hormonalne bo to byl cykl stymulowany a poprzednie ciąże naturalne, jedyna wyraźna różnica. No i chłopaki są ze złotego strzału a tu było seksow więcej. Ale może to po prostu przypadek.
 
reklama
Ja robiłam betę wg om równo w 4 tygodniu i 4+2. Pierwszy pomiar był w sobotę byl 123 a w poniedziałek 300. Później już nie badalam więc nie mam pojęcia na jakim jest poziomie [emoji39][emoji2370]
Ja miałam ponad 150% przyrostu ale teraz nie mogę sobie przypomnieć dokładnie. Pierwsze badanie chyba 2 dni przed terminem @ 26 a 3 dni później ok.130. Musiałabym poszperać :)

Ja sprawdziłam według kalkulatora,który przelicza nasz wiek według chińskiego kalendarza księżycowego. I wszystkie dzieci mi się sprawdziły. Oczywiście teraz wychodzi mi 4 syn.No cóż od początku tak czułam.
W tabelce mi się nie zgadza.A szkoda bo według tabelki wychodzi córka.
To mi kalkulator pokazuje 2 Synów i córkę ;) Jak z resztą wszystkie inne wróżby i znaki na niebie haha A jak patrzę na tabelkę wg lat księżycowych to faktycznie wychodzi 3 Synów :D
4 Synów to cudowny widok :D Ja się zakochałam :D
 
Do góry