reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja tez poproszę różowe fluidy [emoji16] wg kalendarza który wyrzuciła princessa wychodzi mi chlopak. Najwyżej będę miała kolejnego cudownego synka [emoji16]

Dawno tu się nie udzielalam, ale właśnie tydzień temu zobaczyłam II kreseczki [emoji16] wizyta we wtorek, pewnie jeszcze serduszka nie zobaczę ho to będzie dopiero 5+4 Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok [emoji173][emoji175]
Gratulacje i życzę zdrowej dziewczynki😊
 
reklama
A sprawdziłaś w tabelce na dole? Czy patrzysz na to co wyskakuje? Bo w wielu przypadkach to się różni ;) Jakiś błąd muszą mieć.


U mnie owu była zgodnie z planem raczej (20.12) ale beta rosła jak szalona ;) A to głównie od niej zależy "widoczność" :)

W jakiejś tabelce. Mi nie chcę nic wyskoczyć. Jakiś błąd mi wyskakuje. 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20210208-171559_(1).png
    Screenshot_20210208-171559_(1).png
    45,3 KB · Wyświetleń: 65
  • Screenshot_20210208-171805_(1).png
    Screenshot_20210208-171805_(1).png
    64,1 KB · Wyświetleń: 63
Czyli Ty jeszcze nuba nie widziałaś? Myślałam, że pisałaś wcześniej o Czwartym Synku :)
Pisałam że pewnie teraz też będzie synek.Od początku tak myślę. Córka byłaby tą wisienką na torcie,ale nie chce już się nastawiać a potem rozczarować. Nie chce być źle zrozumiana. Kocham moich chłopców nad życie,ale przy każdej kolejnej ciąży czułam rozczarowanie że znów syn.Teraz z racji wieku i przejść ( 2 straty) najbardziej zależy mi żeby dzidzia była zdrowa.
 
Gratulacje ! Zdrowego dzidziusia !!!
Gratulacje i życzę zdrowej dziewczynki[emoji4]
Dziękuję dziewczyny [emoji16]
@Alex811 kiedy poznasz płeć?
@Mecenasowa27 rpbisz NIFTY?
Szczerze mówiąc to moja druga ciąża ale nie słyszałam nic o tym badaniu, nie zaglebialam się o co W tym chodzi, gdzie i jak się to przeprowadza, kiedy czy jaka jest tego cena. [emoji39]
 
reklama
Pisałam że pewnie teraz też będzie synek.Od początku tak myślę. Córka byłaby tą wisienką na torcie,ale nie chce już się nastawiać a potem rozczarować. Nie chce być źle zrozumiana. Kocham moich chłopców nad życie,ale przy każdej kolejnej ciąży czułam rozczarowanie że znów syn.Teraz z racji wieku i przejść ( 2 straty) najbardziej zależy mi żeby dzidzia była zdrowa.
Znam to uczucie .. W drugiej ciąży źle przyjęłam do wiadomości, że to Syn (obecnie największy MaminySynuś :D ) ale to może dlatego, że przez pierwsze kilkanaście minut był córką ;) Teraz trochę się bałam tego uczucia bo jest beznadziejne i później miałam okropne wyrzuty sumienia .. Ale zaskoczyłam samą siebie bo po tych pozytywnych testach i @ po nich, po tym krwiaku, który nie dawał zbyt wielkich szans , jak na prenatalnych lekarz szukał kości nosowej to w duszy pomyślałam, że to musi być Syn bo męskie zarodki są silniejsze i będzie moim Wojownikiem i był :D Daliśmy radę, cieszyłam się jak głupia z tego Trzeciego Muszlieteraa przeciez od zawsze "wiedziałam" że trzecia "musi" być córka ;)
No i teraz jak będziemy startować o Czwarte to oboje już wiemy, że będzie Syn, kombinujemy jak chłopaków rozmieścić i jeśli los spłata nam figla to tak jakby nie jesteśmy przygotowani na inną opcję ;) Także oby zdrowe i nic więcej się nie liczy! :)
Patrząc na te wszystkie zrzutki na chore dzieci nie potrafię zrozumieć tych, którzy współczuli nam Syna! Trzeciego Syna! Zdrowego Syna! No nie zrozumiem i nawet się nie staram zrozumieć.
 
Do góry