reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja dzisiaj miałam połówkowe (22tc), z malutką wszystko ok, pięknie rośnie 400g😍 ale tak się zasłaniała, że było widać tylko nosek 😂 jeszcze liczę na jakieś ładne zdjęcie, może się uda na wizycie u mojej gin za 2 tyg🙂
A co u Was dziewczyny? Kto się teraz stara, kto czeka na badania?
 
Ja dzisiaj miałam połówkowe (22tc), z malutką wszystko ok, pięknie rośnie 400g😍 ale tak się zasłaniała, że było widać tylko nosek 😂 jeszcze liczę na jakieś ładne zdjęcie, może się uda na wizycie u mojej gin za 2 tyg🙂
A co u Was dziewczyny? Kto się teraz stara, kto czeka na badania?

Gratuluję i życzę dużo pociechy ze zdrowej córeczki. 😀👍
Ja się staram, ale kiedy się uda to nie wiadomo.
 
reklama
@Alex811 jak usg prenatalne? Jak się czujesz?
Dziękuję że pytasz.Ale od 22.02 czar prysł,mam depresję i okropnie trudno mi się pogodzić,że będzie kolejny syn.Niby teoretycznie od samego początku to czułam.Ale miałam jednak nadzieję. Niepotrzebnie się nakręcałam że wokół wszyscy wróżyli oj z wpadki to teraz będzie dziewczynka.
U mnie cokolwiek bym nie zrobiła czy planowane, czy nie.Przed owulacją w trakcie czy po zawsze wyjdzie chłopak.Najbardziej będę przeżywać kiedy już zaczną się głupie komentarze: No teraz to już musi być dziewczynka. Już to przerabiałam w poprzedniej ciąży.Oczywiście zazdroszczę wszystkim którzy po badaniach z radością ogłaszają że będzie córeczka😭Miałam nadzieję że wreszcie na prenatalnych też to usłyszę.Mylałam że wreszcie zaszaleję z różem z wyprawką a tak to żadnej radości z ciąży nie mam.
 
Do góry