reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej. Wieki mnie tu nie było. Może mnie pamiętasz?? 😉 moja trzecia ciąża tez zupełnie inna była a trzeci syn jak u Ciebie. Mały urodził się 26 lutego. 3740g.

powodzenia dla wszystkich starających się!
Gratuluję kochana! Jak poród? Wszystko w porządku?
Moje najmłodsze Szczęście już pół roczku ma, dwa zęby, zero włosów, humorki po Mamusi , łatwo nie jest ;)
 
Na pewno temat chińskiego kalendarze się już tu przewijał. Ale czy korzystaliście z tego ogólnego, czy z tego wydawanego na konkretny rok? Niby się nie sprawdza ale co sprawdzę z koleżankami ich dzieciaki to się zgadza.
 
Na pewno temat chińskiego kalendarze się już tu przewijał. Ale czy korzystaliście z tego ogólnego, czy z tego wydawanego na konkretny rok? Niby się nie sprawdza ale co sprawdzę z koleżankami ich dzieciaki to się zgadza.
Tak, był wielokrotnie poruszany, u jednych się zgadzał, u innych nie...wiec obalilysmy te metodę:p
 
hejo ale tu cisza..... Co tam u Was dziewczyny! .Ja mam, tak jak mowilam, ostatni cykl staraniowy takze prosze trzymac kciukasy ;)
Trzymam kciuki żeby się udało 😊
Ja na dniach zaczynam 26tc, zostało 3 m-ce i już nie możemy się doczekać 😊 przytyłam póki co 2kg, więc myślę że do końca ciąży powinno być ok 7kg na plusie😉 mała na ostatnim badaniu ważyła 513g, następna wizyta dopiero po świętach 😊
 
reklama
Trzymam kciuki żeby się udało 😊
Ja na dniach zaczynam 26tc, zostało 3 m-ce i już nie możemy się doczekać 😊 przytyłam póki co 2kg, więc myślę że do końca ciąży powinno być ok 7kg na plusie😉 mała na ostatnim badaniu ważyła 513g, następna wizyta dopiero po świętach 😊
o jaaaaaaaaaa jak ten czas leci!!! te ostatnie miesiace zawsze sie tak dluza. Ale bedzie dobrze!! Przeslij troche swojego rozu :)))
 
Do góry