reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Byłam tu parę lat temu , 2 synów, trzecia ciąża z planowaną plcią stracona, w rodzinie M. W linii męskiej rodzi się jedna dziewczynka na 10, a czwarta ciąża bez planowania plci i jest córka. Jak wygrana w totka. U koleznaki tak samo, ale mam sąsiadkę ma 4 synów. Nie ma reguły, żadnej, nie mamy zadnego wpływu na płeć. Przed trzecia ciąża przeczytałam cały wątek niemalże, po stracie po prostu chciałam mieć dziecko, ale się bałam, więc kusilismy los, córka jest z odstepu przed owu, to bylo inne od poprzednich ciąży, ale czy to zadziałało nie wiem.
Tez myśle ze raczej nie mamy wpływu na płeć... ale mimo to chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy w kierunku konkretnej płci jeśli np już mamy w domu 2 chłopców lub 2 dziewczynki. U mnie w rodzinie i mojego M od 20 lat nie było żadnej wnuczki bo najstarsza ma właśnie 20 lat 🤭 tak to są sami wnukowie wiec ta dziewczynka byłaby tak bardzo wyczekana. Ja oprócz 1,5 dnia odstępu i jednego strzału po 2 tygodniach abstynencji nie zrobiłam nic wiec liczę tylko teraz na szczęście z tej naszej wpadki 😌 nie patrzę na kalendarze chińskie itd bo w ostatniej ciąży mi się nie sprawdziły jedynie jak patrzyłam to jonas mi się sprawdził z synami bo księżyc idealnie był podczas owulacji w znaku męskim.
 
reklama
Tak badałam w tych samych dniach co ostatniego syna. No i jest zupełnie inaczej. Przy synach rosło o ok 130%, przy pierwszym były to akurat inne dni. A teraz prawie 400%. Samopoczucie przy drugim synku zupełnie mialam inne mdłości czego nie bylo przy pierwszym. Natomiast bylam w sumie w 4 ciążach i 3 poprzednie jedna rzecz łączyła- piersi, wrażliwe, duże, bolace. A teraz nic a nic się nie zmieniły.A byl to zawsze 1syndrom po którym poznawałam właśnie, ze jestem w ciazy. No ciekawe...
 
Tak badałam w tych samych dniach co ostatniego syna. No i jest zupełnie inaczej. Przy synach rosło o ok 130%, przy pierwszym były to akurat inne dni. A teraz prawie 400%. Samopoczucie przy drugim synku zupełnie mialam inne mdłości czego nie bylo przy pierwszym. Natomiast bylam w sumie w 4 ciążach i 3 poprzednie jedna rzecz łączyła- piersi, wrażliwe, duże, bolace. A teraz nic a nic się nie zmieniły.A byl to zawsze 1syndrom po którym poznawałam właśnie, ze jestem w ciazy. No ciekawe...
Ale duży przyrost bety 😍 córa jak nic ! Super 🙂 ja właśnie od początku ciąży mam takie piersi jak piszesz. A znasz może dokładna datę owulacji? Sprawdzimy jonasa 😉
 
No z owu mam problem kiedy dokładnie. Takze odpuszczę sobie Jonasa.
Ale duży przyrost bety 😍 córa jak nic ! Super 🙂 ja właśnie od początku ciąży mam takie piersi jak piszesz. A znasz może dokładna datę owulacji? Sprawdzimy jonasa 😉
25 bądź 26 marzec. Znak męski. Natomiast moj pierwszy syn byl poczęty w znaku zenskim takze nie bardzo wierzę.
 
Bebaby serdeczne gratulacje! Super, że się udało 😊 Czy powiedzieliście już komuś o ciąży?
Byłam na forum przez chwilę, miałam teraz przerwę i wracam bo w tym cyklu zamierzamy się starać 😀 Jestem zestresowana tym że to już, że może za chwilę będę w ciąży, a z drugiej strony nie mogę się już doczekać aby sprawdzić czy się uda od razu.
Dziewczyny, a gdzie sprawdzacie tego Jonasa? Ja znalazłam jakąś stronę i wyliczyło mi, że 8 kwietnia byłaby dziewczynka, a 8 maja chłopiec. Z tym że owulacja będzie dokładnie pomiędzy tymi datami 😁 Nie wiem jak mam to interpretować, chociaż interesuje mnie to tylko przez ciekawość, bo starania w tym cyklu będą na pewno.
 
reklama
Bebaby serdeczne gratulacje! Super, że się udało 😊 Czy powiedzieliście już komuś o ciąży?
Byłam na forum przez chwilę, miałam teraz przerwę i wracam bo w tym cyklu zamierzamy się starać 😀 Jestem zestresowana tym że to już, że może za chwilę będę w ciąży, a z drugiej strony nie mogę się już doczekać aby sprawdzić czy się uda od razu.
Dziewczyny, a gdzie sprawdzacie tego Jonasa? Ja znalazłam jakąś stronę i wyliczyło mi, że 8 kwietnia byłaby dziewczynka, a 8 maja chłopiec. Z tym że owulacja będzie dokładnie pomiędzy tymi datami 😁 Nie wiem jak mam to interpretować, chociaż interesuje mnie to tylko przez ciekawość, bo starania w tym cyklu będą na pewno.
Oj nie jeszcze nie mówimy. Raz poroniłam w 9 tyg. Jeszcze za wcześnie
 
Do góry