reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

Załączniki

  • 20210428_133454.jpg
    20210428_133454.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 54
To u mnie zarodek jest na dole i na polskiej stronie pisały ze chłopak a na zagranicznej ze dziewczynka
 

Załączniki

  • 8AC5DC22-30EB-4DE6-95E3-58F5E355BDDD.jpeg
    8AC5DC22-30EB-4DE6-95E3-58F5E355BDDD.jpeg
    54,1 KB · Wyświetleń: 41
No właśnie te wszystkie wróżby to tak z przymróżeniem oka myśle 😉 pewnie już pisałaś tylko ja nie doczytałam czy jonas tez się nie sprawdził? Czytałam na takiej grupie na fb właśnie o jonasie i wielu dziewczynom się sprawdził jeśli znały dokładna datę owulacji. Mi tez przy synach się sprawdził bo było zaraz po pełni i księżyc był w znaku męskim. Teraz wyszła owulacja dzień po nowiu i znak Ryb czyli żeński
Dosłownie wszystko :) Jonas mi się przy chłopakach też sprawdził dlatego te wszystkie znaki na niebie + intuicja dawały mi prawie pewność, że to córka ;) Ale cieszyłam się jak głupia z Synka, mimo że przecież trzeci i powinnam chcieć odmiany ;) Jest przekochany, taki zupełnie różny od chłopaków. Daje popalić jak mało Kto :D Kocham Go jak wariatka :D z resztą całą Trójkę i czuję, że mam miejsce jeszcze dla jednego :D
 
hmmm a pisalas ze wewnatrzamaciczne usg?? Oni z automatu biora pod uwage przez brzuch i wtedy jest lustrzane odbice...
Tak pisałam 🙂 zauważyłam ze na zagranicznych stronach jak zarodek jest na zdjęciu usg po prawej stronie to piszą ze dziewczynka a jak po lewej ze chłopiec natomiast na polskiej stronie piszą odwrotnie. Ja tez nie wiem gdzie jest ta kosmowka 😅
 
reklama
Do góry