reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie chyba wcześnie na potty shot. Dopiero w domu zauważyłam ze to 13+3. Tak bym nawet nie pytała żeby szukał płci 😄 wstawiałam na zagraniczna grupę i napisały ze za wcześnie na potty shot
 
reklama
No właśnie chyba wcześnie na potty shot. Dopiero w domu zauważyłam ze to 13+3. Tak bym nawet nie pytała żeby szukał płci 😄 wstawiałam na zagraniczna grupę i napisały ze za wcześnie na potty shot
Aaa no to będziesz musieć jeszcze poczekać do kolejnej wizyty. Kiedy ja masz?Trzymam kciuki za roz ! :)
 
Pozwolę się wtrącić :D widzę nastawienie masz takie jak ja. Trzecia ciąża i czuję,że też płeć męska będzie dlatego już myślę o nim jako o Jaśku :D
Ja to nawet mialam przez chwilę nadzieję na corke a może przeczucie🤔 i tez momentami tak mam ale jakoś mi się wydaje to po prostu mało realne. I szczerze jak sobie wyobrażam taka trojeczke boyow to czuje się jak prawdziwa królowa :p A Ty w którym tyg ciąży jestes? Cos robilas w kierunku różu?
 
Ja to nawet mialam przez chwilę nadzieję na corke a może przeczucie🤔 i tez momentami tak mam ale jakoś mi się wydaje to po prostu mało realne. I szczerze jak sobie wyobrażam taka trojeczke boyow to czuje się jak prawdziwa królowa :p A Ty w którym tyg ciąży jestes? Cos robilas w kierunku różu?
Ja bardziej w roli kopciuszka haha 😂🤭
I też wydaje mi się, że to niemożliwe żebysmy mieli córkę. Plus tego taki, że z chłopakami to już wiem jak się obchodzić a jednak córa to już inna bajka 😁 chociaż w porównaniu do poprzednich ciąż z chłopakami to mam zupełnie inne smaki. Wtedy objadałam się namiętnie pomidorami z rukolą i jogurtem albo musiałam jeść wszystko co było takie hmm, wodniste, kwaśne, soczyste itd. teraz mogłabym kawę pić litrami i słodkie. Oczywiście kawę pije tylko raz, max dwa razy dziennie.
A co robiliśmy? Nic szczerze mówiąc. Ostatni seks mieliśmy w dzień pozytywnego testu Owu ale przecież gwarancji nie daje nam nic :) wszystko zapisane w gwiazdach 😁
 
Ja to nawet mialam przez chwilę nadzieję na corke a może przeczucie🤔 i tez momentami tak mam ale jakoś mi się wydaje to po prostu mało realne. I szczerze jak sobie wyobrażam taka trojeczke boyow to czuje się jak prawdziwa królowa :p A Ty w którym tyg ciąży jestes? Cos robilas w kierunku różu?
Jestem w 5tyg aktualnie także sam początek :) ale będziemy robić podczas prenatalnych test z krwi i przy okazji oznaczenie płci. No chyba,że do tego czasu juz będzie wiadomo :)
 
reklama
No ta ciąża moja tez niby inna. Pachną mi perfumy. Mogę się nimi psikach od stop do glow gdzie w poprzednich ciążach robiło mi się niedobrze na wszystkie zapachy. Apetyt duzo mniejszy. Są dni ze mam mega mdlosci połączone z bólem głowy sle takim mega i dni super samopoczucia. Przy ostatnim synku mega mdlosci cały 1 trymestr, przy 1 w ogole. No i pierwsza ciąża gdzie mnie nie odrzuciło od kawy. Hmmm ale jak wiem z poprzednich ciąż to moga sie one roznic diametralnie mimo tej samej płci. Takze jakos w to nie wierzę.
 
Do góry