reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No ta ciąża moja tez niby inna. Pachną mi perfumy. Mogę się nimi psikach od stop do glow gdzie w poprzednich ciążach robiło mi się niedobrze na wszystkie zapachy. Apetyt duzo mniejszy. Są dni ze mam mega mdlosci połączone z bólem głowy sle takim mega i dni super samopoczucia. Przy ostatnim synku mega mdlosci cały 1 trymestr, przy 1 w ogole. No i pierwsza ciąża gdzie mnie nie odrzuciło od kawy. Hmmm ale jak wiem z poprzednich ciąż to moga sie one roznic diametralnie mimo tej samej płci. Takze jakos w to nie wierzę.
No ja też jakoś specjalnie nie wierzę w te " znaki" . Zresztą, co ma być to będzie. Byle zdrowe! :)
 
Wg mnie na tym etapie to może być jedno i drugie :) mało profesjonalnie mówić o płci na podstawie pottyshot .. Dopiero ok.17tc to ma sens :)
Jak jest fachowiec i dobry sprzęt to potrafi ocenić trafnie, ale nie specjalista na fejsbuku czy internetach a lekarz z długim stażem. Mój jest bezbłędny i na tym zdjęciu 12+1 już mówił ze na bank chłopak i tak było, chociaż sama nie wierzyłam :D wiec mój gin by pewnie wiedział czy to dziewczynka czy chłopiec ale dla nas jest to nie do oceny raczej. Nub mojego synka wydaje się grubszy i masywniejszy, dłuższy. Ale to tak na oko. Tak jak mówisz może być jedno albo drugie. Szkoda ze nie mam potty shot córeczki Dla porównania, ale nikt jej nigdzie nie zaglądał bo test nipt potwierdził płeć i tak już zostało. Na ostatnim usg gin pokazywał mi ... jej macice i malutkie jajniki 😱
 
Jak jest fachowiec i dobry sprzęt to potrafi ocenić trafnie, ale nie specjalista na fejsbuku czy internetach a lekarz z długim stażem. Mój jest bezbłędny i na tym zdjęciu 12+1 już mówił ze na bank chłopak i tak było, chociaż sama nie wierzyłam :D wiec mój gin by pewnie wiedział czy to dziewczynka czy chłopiec ale dla nas jest to nie do oceny raczej. Nub mojego synka wydaje się grubszy i masywniejszy, dłuższy. Ale to tak na oko. Tak jak mówisz może być jedno albo drugie. Szkoda ze nie mam potty shot córeczki Dla porównania, ale nikt jej nigdzie nie zaglądał bo test nipt potwierdził płeć i tak już zostało. Na ostatnim usg gin pokazywał mi ... jej macice i malutkie jajniki 😱
Mimo wszystko wydaje mi się, że taki lekarz nie bierze pod uwagę pottyshot bo do 13tc to naprawdę wygląda identycznie - wtedy dopiero łechtaczka się "chowa" a penis "wysuwa" . O prostu nie ma opcji odróżnienia z tego rzutu. Ale lekarz przecież ogląda Bąbla pod każdym kątem i wtedy faktycznie może potwierdzić płeć ale to zapewne na podstawie teorii nuba :)
 
Tak to mniej więcej wygląda na tym etapie
 

Załączniki

  • Screenshot_20210507-165627_(1).png
    Screenshot_20210507-165627_(1).png
    635,1 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry