reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To chyba to, bo nic innego nie mam na telefonie.
Dla mnie to absolutne zero informacji o płci😂
Nic nie kumam z tego zdjęcia
 

Załączniki

  • IMG_2521.jpg
    IMG_2521.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 57
reklama
U mnie 18tc i jutro ide prywatnie do gina. W piatek na nfz wizyta wyglądała tak:
To chyba dziewczyna.....
Albo chłopak.....
Albo dziewczyna.....
Nie wiem, pępowina między nogami😂

Już szukam usg z 7tc:)
Kurczę ale zamęt faktycznie😃 jak jutro prywatnie to raczej powinno być lepiej widać. No ciekawe co tam się kryje bo do 18 tygodnia to sporo pomyłek jest. Siurki się chowają a u dziewczynek wargi czasami są mocno spuchnięte. Ja jestem w 16 tygodniu i wizytę mam za tydzień ale tez właśnie na NFZ wiec nie wiem czy czegoś konkretnego się dowiem😉 nie powiem ciekawość zżera coraz bardziej
 
To chyba to, bo nic innego nie mam na telefonie.
Dla mnie to absolutne zero informacji o płci😂
Nic nie kumam z tego zdjęcia
Hmm widać ze zdjęcie jest obrócone do góry nogami 😉 wiec zarodek byłby po lewej stronie i na polskiej stronie dziewczyny na pewno by napisały ze to dziewczynka a z kolei na zagranicznej zazwyczaj odczytują odwrotnie i powinien wyjść chłopiec... u mnie drugi synek był właśnie z tej lewej strony na zdjęciu usg czyli po prawej strony macicy
 
Kurczę ale zamęt faktycznie😃 jak jutro prywatnie to raczej powinno być lepiej widać. No ciekawe co tam się kryje bo do 18 tygodnia to sporo pomyłek jest. Siurki się chowają a u dziewczynek wargi czasami są mocno spuchnięte. Ja jestem w 16 tygodniu i wizytę mam za tydzień ale tez właśnie na NFZ wiec nie wiem czy czegoś konkretnego się dowiem😉 nie powiem ciekawość zżera coraz bardziej
ja ide dzis na 17:20.
To moja 3. Ciaza i zawsze wiedzialam w 12tc i nigdy nie znałam nikogo z pomyłką, a tu ostatnio taki wysyp informacji, ze lekarz sie pomylil, ze az krew w zylach mrozi😂
Ja mam nadzieję, że Gustawowi nic nie odpadło i tylko się dziś potwierdzi🤞🤞🤞
 
reklama
Do góry