reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No to ja przychodzę do Was z wieściami takimi że.. będzie prawdopodobnie trzeci syn 😱😱😳
Wrzucam zdjęcie z 11+6 , gdzie na forum dowiedziałam się, że widać nuba do góry co świadczy o chłopcu. Cóż, nie pękam ze szczęścia bo bardzo chciałam córeczkę ale wolę skupić się na tym żeby dziecko było całe i zdrowe !
Zobacz załącznik 1285858
Carolajna, a próbowałaś jakoś zaplanowac metoda Sh.-czyli kilka dni przed owulacja?:-)
 
na zagranicznych grupach o nubach w ogole nie chca patrzeć na zdjecia poniżej 12+1tc, bo mówią, że to za szybko:)
Trzymaj się tej teorii i trzymam kciuki za upragnioną córkę:)

Ja całe życie chciałam mieć 3 synów, a jak się dowiedziałam, że druga będzie córka to nawet trochę popłakałam🤭🤭

Teraz oczywiście za żadnego syna bym jej nie wymieniła, a z charakteru to większy luj niż starszy brat😂

No tu na polskiej grupie chcą zdjęcia między 6-8tyg albo od 12tyg. I zgodnie pisały mi, że Chłopak ;)
Oczywiście wszystkiego dowiem się za max 4tyg :D ale z cierpliwością u mnie już krucho haha :D

Wiesz ja nie mówię, że dziewczynki to samo zloto bo znam takie przypadki, że robią robotę za dziesięciu chłopców 🤣
 
Mnie to bardziej na dziewczynkę wygląda ;) cos robilas w kierunku planowania plci?
Wiesz one twierdzą, że to coś małego co widać poniżej brzucha to NUB wskazujący na chłopca. Jak patrzyłam na podobne usg na necie to nie było to podobne. Bardziej bym wierzyla, że to nóżka, czy kolanko..
Co do planowania płci to nie robiliśmy nic. Ostatnie seksy były w dzień pozytywnego testu owu i tyle
 
No tak wiedziałam kiedy mam płodne i robiłam sobie testy :) natomiast jeśli chodzi o planowanie płci to wierzę w to tak na 30%.
Wiadomo- mam swoje marzenie i preferencje ale co ma być to będzie 😊
Ja ostatnio wertotalam z ciekawosci fora sprzed ponad 10 lat i kobietki również chciały mieć dziewczynki...to głównie była metoda kilka dni przed owulacja ( w zaleznosci oczywiscie od długości cyklu danej kobietki) i niby im się udawało:-)). Niektóre jeszcze jadly więcej nabiału. Ja mam pierwsza córkę i z tego co pamiętam, to zależało mi na dziecku, a nie na plci. I rzeczywiście jadłam duuuzo nabialu. A przy chlopakach głównie warzywa i owoce i owsianka, ale nie na mleku krowim. A co do współżycia przy córce, to było często, nawet 2xdziennie i pamiętam sluz taki gęsty, nie pamiętam by było, jak bialko kurze. Wydaje mi się, że ten bardziej gesty jest tuz po okresie, przed tym wlasciwym-jak białko kurze. Czyli jakby się zgadzało...
 
Ja ostatnio wertotalam z ciekawosci fora sprzed ponad 10 lat i kobietki również chciały mieć dziewczynki...to głównie była metoda kilka dni przed owulacja ( w zaleznosci oczywiscie od długości cyklu danej kobietki) i niby im się udawało:-)). Niektóre jeszcze jadly więcej nabiału. Ja mam pierwsza córkę i z tego co pamiętam, to zależało mi na dziecku, a nie na plci. I rzeczywiście jadłam duuuzo nabialu. A przy chlopakach głównie warzywa i owoce i owsianka, ale nie na mleku krowim. A co do współżycia przy córce, to było często, nawet 2xdziennie i pamiętam sluz taki gęsty, nie pamiętam by było, jak bialko kurze. Wydaje mi się, że ten bardziej gesty jest tuz po okresie, przed tym wlasciwym-jak białko kurze. Czyli jakby się zgadzało...
No ja mam dwóch chłopaków na pewno z owulacji :D
 
reklama
No tu na polskiej grupie chcą zdjęcia między 6-8tyg albo od 12tyg. I zgodnie pisały mi, że Chłopak ;)
Oczywiście wszystkiego dowiem się za max 4tyg :D ale z cierpliwością u mnie już krucho haha :D

Wiesz ja nie mówię, że dziewczynki to samo zloto bo znam takie przypadki, że robią robotę za dziesięciu chłopców 🤣
Mi pisały na polskiej grupie ze chłopak w 7 tyg a na zagranicznej ze dziewczynka. Jutro mam połówkowe wiec będzie wiadomo już na 100%. Jak na razie lekarz widzi chłopaka i tez nie skacze ze szczęścia bo już dwóch synów w domu mam i marzyła nam się córcia 😃 a mogłabyś dodać zdjęcie z 6-8 tygodnia?
 
Do góry