reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A wstawialas na zagraniczna grupę zdjęcie z 12 tygodnia?
Tzn dokładnie 11+6
Ze spokojem poczekaj do 17-18 tygodnia a najlepiej do połówkowych wtedy jest największa pewność co do płci. Pierwsze prenatalne to często się nie sprawdza 😃
Za 2tyg mam badanie Nifty więc po wynikach juz wtedy będziemy mieli z DNA 100% pewność:)
 
reklama
No to ja przychodzę do Was z wieściami takimi że.. będzie prawdopodobnie trzeci syn 😱😱😳
Wrzucam zdjęcie z 11+6 , gdzie na forum dowiedziałam się, że widać nuba do góry co świadczy o chłopcu. Cóż, nie pękam ze szczęścia bo bardzo chciałam córeczkę ale wolę skupić się na tym żeby dziecko było całe i zdrowe !
Zobacz załącznik 1285858
Z tej foty niewiele wynika :) Szansa nadal 50 na 50 ;)
 
Niby niewiele ale chodzi o ten dyndolek, który widać na zdjęciu. Że to zapowiada chłopca
Z tej jednej foty to wróżenie z fusów ;) Potrzeba innego ujęcia :) bo "dyndolek" moze być przykrytym cieniem długim nubem a może nim nie być wcale. Nie masz innej foty?
Mój ostatni Synuś też miał trickynuba i na jednej focie był bardziej dziewczynką bo płaski a na drugiej już widać, że poza tym że płaski a nawet w dół schodził to jednak krótki ;)
 
Z tej jednej foty to wróżenie z fusów ;) Potrzeba innego ujęcia :) bo "dyndolek" moze być przykrytym cieniem długim nubem a może nim nie być wcale. Nie masz innej foty?
Mój ostatni Synuś też miał trickynuba i na jednej focie był bardziej dziewczynką bo płaski a na drugiej już widać, że poza tym że płaski a nawet w dół schodził to jednak krótki ;)
Właśnie Kurcze nie mam. Dala mi tylko jedno zdjęcie, poprzednim razem też. Bardzo oszczędnie ;)

No powiem Ci, że tak porównywałam i przyglądałam się i sama nie jestem pewna tego co widzę. Okaze się za miesiąc;) wtedy będą już prenatalne i czas kiedy powinno się coś ujawnić:)
 
Właśnie Kurcze nie mam. Dala mi tylko jedno zdjęcie, poprzednim razem też. Bardzo oszczędnie ;)

No powiem Ci, że tak porównywałam i przyglądałam się i sama nie jestem pewna tego co widzę. Okaze się za miesiąc;) wtedy będą już prenatalne i czas kiedy powinno się coś ujawnić:)
A na ekranie nie widziałaś nic więcej? :) Mój Uparciuch do samego końca nie był potwierdzony na 100% :D
 
reklama
Do góry