reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bardzo, bardzo Wam dziękuję 🥰 ❣❤
Jesteśmy tacy szczęśliwi!! Cały czas chce mi się płakać I śmiać jednocześnie 😃 potem przez chwilę zastanawiałam się co ta biedna asystentka u lekarza sobie pomyślała o wariatce płaczącej przez telefon 🤣

Co do planowania płci - nie robiliśmy NIC. Naprawdę. Żadnej diety cud, żadnych specjalnych pozycji, seksu w wyznaczonych dniach i godzinach. Byłam święcie przekonana, że będziemy mieć kolejnego syna. Kochaliśmy się w 3 dni płodne, każdego dnia wieczorem do pozytywnego testu owulacyjnego. To wszystko.


Wstawiałam nawet na grupach o teorii Ramziego i NUB zdjęcie z USG, gdzie tylko jedna kobietka napisała mi, ze to może być dziewczynka a cała reszta, ze to Chłopak.

Cuda się zdarzają. Mój rosnie we mnie 😍😍
U nas identycznie ❤️ Witaj w team pink!
Nie robiliśmy absolutnie nic, boboseksy codziennie (u nas 5 dni z rzędu) i wybraliśmy imię dla syna 😅 potem trochę nam zajęło przestawienie się na mysl, ze tym razem będzie córeczka hehe mąż do tej pory troszkę ubolewa ze będzie miał tylko dwóch synków.
Na fejsie na stronie ramzi 100% głosów na chłopczyka 😂 wiec na prawdę bardzo podobnie! My już jesteśmy na końcówce, we wtorek zaczynam 35 tc a Emilka jest już bardzo duża i nie mogę się doczekać aż będzie po naszej stronie brzucha ;)
 
reklama
U nas identycznie ❤️ Witaj w team pink!
Nie robiliśmy absolutnie nic, boboseksy codziennie (u nas 5 dni z rzędu) i wybraliśmy imię dla syna 😅 potem trochę nam zajęło przestawienie się na mysl, ze tym razem będzie córeczka hehe mąż do tej pory troszkę ubolewa ze będzie miał tylko dwóch synków.
Na fejsie na stronie ramzi 100% głosów na chłopczyka 😂 wiec na prawdę bardzo podobnie! My już jesteśmy na końcówce, we wtorek zaczynam 35 tc a Emilka jest już bardzo duża i nie mogę się doczekać aż będzie po naszej stronie brzucha ;)
Haha jakbym czytała o Naszym przypadku 😅 mąż mi mówił, że musi się przyzwyczaić do myśli o dziewcynce bo był pewny, że będzie miał trzech muszkieterów w domu :D
Gratuluję Wam również i życzę szczęśliwego rozwiązania! :)
P.S. ładne imię 🥰
 
Cześć Dziewczyny,jestem na tym forum od kilku lat,ale na jakiś cza odpuściłam sobie trzecie dzieciątko-musiałam podreperować zdrowie. Na jesieni wracam do starań,dlatego chciałam się przywitać :) Marzy mi się,jak wielu z Was córeczka,ale nie mam jakiegoś silnego parcia na płeć Mam przecudowny synów i jestem pewna,ze trzeci byłby również kochany :)
Niektóre nicki kojarzę,ale widzę tu sporo nowych osób (@Dwa+Trzy @princess_88 )
Kto się aktualnie stara lub czeka na wynik testu?
 
Ja aktualnie czekam na USG prenatalne 26.07. Jestem umówiona do lekarza, który zawsze trafnie określa płeć. Mam dwóch synów i marzy mi się córeczka. Oczywiście najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe. Nic nie robiliśmy w kierunku starań na dziewczynkę i jakoś za wielkich nadziei nie mam bo trafiliśmy w owulację. W rodzinie siostra ma dwóch synów i kuzynka trzech synow 😀 taka przewaga 😀
 
Ja aktualnie czekam na USG prenatalne 26.07. Jestem umówiona do lekarza, który zawsze trafnie określa płeć. Mam dwóch synów i marzy mi się córeczka. Oczywiście najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe. Nic nie robiliśmy w kierunku starań na dziewczynkę i jakoś za wielkich nadziei nie mam bo trafiliśmy w owulację. W rodzinie siostra ma dwóch synów i kuzynka trzech synow 😀 taka przewaga 😀
Ale my tez nie robiliśmy nic szczególnego i nie liczyłam w ogóle na córkę ;) nawet pisałam wcześniej, że na grupach po zdjęciu USG pisały mi dziewczyny, ze to Chłopak ;)
Trzymam kciuki za dziewuszkę i daj znać :)
 
Ja aktualnie czekam na USG prenatalne 26.07. Jestem umówiona do lekarza, który zawsze trafnie określa płeć. Mam dwóch synów i marzy mi się córeczka. Oczywiście najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe. Nic nie robiliśmy w kierunku starań na dziewczynkę i jakoś za wielkich nadziei nie mam bo trafiliśmy w owulację. W rodzinie siostra ma dwóch synów i kuzynka trzech synow 😀 taka przewaga 😀
A ile chłopcy maja lat?
 
reklama
Ja aktualnie czekam na USG prenatalne 26.07. Jestem umówiona do lekarza, który zawsze trafnie określa płeć. Mam dwóch synów i marzy mi się córeczka. Oczywiście najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe. Nic nie robiliśmy w kierunku starań na dziewczynkę i jakoś za wielkich nadziei nie mam bo trafiliśmy w owulację. W rodzinie siostra ma dwóch synów i kuzynka trzech synow 😀 taka przewaga 😀
Jeśli to marzenie,to trzymam kciuki za róż 🌸 Znam mnóstwo dziewczyn,które maja córki z owulacji. Moja siostra ma syna z 10 dnia cyklu,z cykli 28-dniowych przy owulce w 14dc. Ma tez córkę. Nie ma chyba żadnej reguły :) Choć ja zamierzam coś zrobić w kierunku dziewuszki,ale tak bardziej dla samej siebie, bo ja mam akurat chłopców rzeczywiście z owulacji :D
 
Do góry