reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć :) kiedyś wyczytałam tutaj o sposobach na chłopca i dziewczynkę. Były rozpisane wszystkie witaminy, hormony, coś z księżycem. Macie może to gdzieś spisane? :)
 
reklama
Ja już dwójkę na wiosnę planowałam i oboje z najcieplejszego lata haha więc ta ciąża zimą napewno byłaby łaskawsza. Jeśli się zdecydujemy wpaść ( ;) ) to trzeci raz będę planować między marcem a czerwcem ;)

To teraz masz idealny moment, by urodzić do tego czasu. Z tego co pamiętam chciałaś mieć majowego byczka. 😁
 
To teraz masz idealny moment, by urodzić do tego czasu. Z tego co pamiętam chciałaś mieć majowego byczka. 😁

Wtrącę się jeśli można- znałam jednego byka, mega charakter. W sensie taka naprawdę super osoba. Ja jestem panną więc do mnie pasował idealnie 😃
Córka ma być Koziorożcem, tak jak mój tata i mam nadzieję, ze nic się nie zmieni. Ojciec jest chyba najbardziej wyrozumiałą, spokojną osobą jaką kiedykolwiek poznałam 😀
 
Wtrącę się jeśli można- znałam jednego byka, mega charakter. W sensie taka naprawdę super osoba. Ja jestem panną więc do mnie pasował idealnie 😃
Córka ma być Koziorożcem, tak jak mój tata i mam nadzieję, ze nic się nie zmieni. Ojciec jest chyba najbardziej wyrozumiałą, spokojną osobą jaką kiedykolwiek poznałam 😀
Ja mam byka, bliźniaka i barana. Baran najgorzej uparty, czyli córka! 🙈 byczka jeszcze jednego mogłabym mieć 😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry