reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nic się nie stało :) po prostu nasza rodzina jest już kompletna. Jeżeli z jakiegoś powodu zamarzy nam się kolejny maluszek to zostaje tylko IVF… ale chyba jest nam w piątkę dobrze.
Rozumiem :)
My już nie będziemy się starać o kolejne. Byle malutka urodziła się cała i zdrowa i niech Bóg da żeby móc dzieciaki wychować spokojnie .. ;)
 
ja tak z ciekwaosci:)..moze któraś wie..zna metody..??:)..wiem wiem..płec niewazna..byleby było zdrowe..SWIETA PRAWDA!..ale w duchu kazda marzy..np..o chłopcu..o dziewczynce..a moze o bliźniakach:)..jak to jest??..hmmm??..
wiem, ze plemniki "zenskie' dluzej zyją..wiec kilka dni przed plodnymi one wygrywają, gdy "meskie" umierają..Wówczas -dziewczynka:)..Zas w płodne..wygrywaja "meżczyxni":)..bo są szybci:):)..
mąz sie śmieje, ze mam nie kombinowac..tylko dać równe szanse..:)..no ba..ja chce dziewczynkę..on chłopca..:)..wiec wiadomo..:):)..byleby było zdrowe:)!
Moim zdaniem nie ważna jest płeć .Dziewczynka czy chlopczyk byle bylo zdrowe i sie zdrowo chowalo . 🙂
 
Hey dziewczyny!
Udzielałam się tu chyba jakoś w 2017🤔
Weszłam na chwilę aby sprawdzić czy wymyśliłyście już coś skutecznego w planowaniu? 😅

Nie bo ma na tą chwilę takich oficjalnych możliwości :)
Jasne, że można próbować różnymi sposobami i jak się uda to spoko, jak się nie uda to nie spoko.
Nie wiemy co nam pisane tak naprawdę. Ja bym chciała bliźnięta o różnych płciach ale na bank się to nie uda :D
 
Moja ginekolog też będzie mieć 3 syna.Wprawdzie nie pytałam czy wierzy w planowanie. Ale skoro ona ginekolog, mąż ginekolog i 3 syn to według mnie to loteria.U mnie nie sprawdza się żadna teoria.Jestem skazana na samych synów.
Mój gin ma dwie córki i też uważa że gdyby planowanie było możliwe napewno próbowałby na syna. Teraz zmieniłam ginekologa i ten również ma dwie córki. My swoje A życie i natura swoje. Mam dwóch synów i trzecia ciąża. Żeby tylko maleństwo było zdrowe.
 
Jestem bardzo rozczarowana. Sex 9 i 11dc owulacja 14dc.Codzieennie kefir,żurawina 100%sok,magnez( w postaci cytrynianu,),lactacyd plus ph3,5 ,inofem ,wogóle nie jadłam pomidorów bananów.Nawet chiński kalendarz i księżyc mi sprzyjał i będzie syn.Córci pragnęłam bardzo.Nigdy się nie przejmowałam ludzmi,ale teraz pytania typu i co bedzie córcia itp.bolą bardzo.I jeszcze ta moja mama która ma 4 wnuków i jedną wnuczkę ma taki wredny charakter.Łatwo nie mam.
Ja mam dwóch synów. Moja mama w sumie pięciu wnuków i Teraz każdy liczy na to że będzie dziewczynka (6 tyg ciazy). Żeby to można było tak sobie zaplanować to napewno zaplanowqlabym zdrowe dziecko
 
reklama
Do góry