reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gratulacje! Najważniejsze, aby był zdrowy, synuś :-). Stosowałaś jakieś ,,czary" (metody) przy planowaniu synka? ;-)
Nie,ale maz od dłuższego czasu brał liść oliwny i rzeczywiście pH u Niego bardzo spadło,mi z wiekiem samo z siebie tez. Probowalam przez kilka lat pare dni przed owu,ale nie chciało zaskoczyć,a teraz nie wiem kiedy się to udało,wiec trudno mi powiedzieć. Ogólnie niby najbardziej miało wpływać niskie pH u nas oboje,wiec to nie dziala
 
Nie,ale maz od dłuższego czasu brał liść oliwny i rzeczywiście pH u Niego bardzo spadło,mi z wiekiem samo z siebie tez. Probowalam przez kilka lat pare dni przed owu,ale nie chciało zaskoczyć,a teraz nie wiem kiedy się to udało,wiec trudno mi powiedzieć. Ogólnie niby najbardziej miało wpływać niskie pH u nas oboje,wiec to nie dziala
Ja tak myśle ze nie mamy na płeć dziecka żadnego wpływu… No po prostu nie da się tego zaplanować i koniec :D jeżeli komuś się udało to myśli ze ma patent a tak naprawdę to był w tych 50% szans na którąś płeć i tyle😅
 
Cześć dziewczyny ! Co słychać u Was? @milla01 jak się czujesz ? Imię wybrane ? Szalejesz już z wyprawką ? 😉
Cześć Kochana, imię nie wybrane, z wyprawki nie mam kompletnie niczego :) Mam tyle pracy, ze nie mam czasu na myślenie o wyprawce,nie mówiąc o zakupach. Już 22 tc i nie wiem kiedy to zleciało. A co u Ciebie?
 
Cześć Kochana, imię nie wybrane, z wyprawki nie mam kompletnie niczego :) Mam tyle pracy, ze nie mam czasu na myślenie o wyprawce,nie mówiąc o zakupach. Już 22 tc i nie wiem kiedy to zleciało. A co u Ciebie?
Już 22 ? 😱faktycznie szybko zleciało ! A Ty jak się czujesz ? U mnie również dużo pracy ale i też dużo planów. Jak wszystko pójdzie według planu, to za ok pół roku zaczniemy starania 😜 z racji tego, że córka skończyła 6 lat, postanowiliśmy mieć jeszcze dwójkę - max 2 lata różnicy. Także tyle się dzieje 😉 najlepiej rok, ale ja z tych co rodzą przez cc, więc rok nie wchodzi w grę.
 
Już 22 ? 😱faktycznie szybko zleciało ! A Ty jak się czujesz ? U mnie również dużo pracy ale i też dużo planów. Jak wszystko pójdzie według planu, to za ok pół roku zaczniemy starania 😜 z racji tego, że córka skończyła 6 lat, postanowiliśmy mieć jeszcze dwójkę - max 2 lata różnicy. Także tyle się dzieje 😉 najlepiej rok, ale ja z tych co rodzą przez cc, więc rok nie wchodzi w grę.
Wow! Ale zmiana o 360C :D trzymam kciuki za owocne starania ❤️ Dawaj znać!
 
reklama
Wow! Ale zmiana o 360C :D trzymam kciuki za owocne starania ❤️ Dawaj znać!

Co mogę powiedzieć, życie zaskakuje :) sama się tego nie spodziewałam. Ale dużo się działo złego i dobrego i stąd ta decyzja :) teraz mam bardzo dużo pracy, jakoś w wakacje zrobię sobie wszystkie badania, zacznę brać jakieś witaminy itp, może od września ruszymy. Starania tylko w kierunku zdrowego dziecka. Płeć już totalnie przestała mieć dla mnie znaczenie. Ale będę informować na bierząco :)

@princess_88 a tak w ogóle jak się masz? Jak Twoja dziewczynka ?
 
Do góry