reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co mogę powiedzieć, życie zaskakuje :) sama się tego nie spodziewałam. Ale dużo się działo złego i dobrego i stąd ta decyzja :) teraz mam bardzo dużo pracy, jakoś w wakacje zrobię sobie wszystkie badania, zacznę brać jakieś witaminy itp, może od września ruszymy. Starania tylko w kierunku zdrowego dziecka. Płeć już totalnie przestała mieć dla mnie znaczenie. Ale będę informować na bierząco :)

@princess_88 a tak w ogóle jak się masz? Jak Twoja dziewczynka ?
Emilka rośnie, ma już 8 miesięcy ❤️ Jest cudowna i wszyscy ją noszą na rękach ;) wiadomo - same chłopy w rodzinie hehe
Wazy 11kg wiec jest dość spora 😅
Trzymam mocno kciuki za was i pisz co i jak 🥰
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha 😹
U mnie z kosmowki wychodzi dziewczynka,
Z owu i kalendarza księżycowego wychodzi chłopiec 😹😹😹 czyli 50:50 😹
Ale właśnie ta teoria z kosmówką mnie naprawdę zainteresowała i się zastanawiam ilu przyszłym mamom się sprawdziła 🙈
o w sumie daję znać może komuś się przyda informacja.
W moim przypadku teoria z kosmówką się nie sprawdziła. Będzie chłopczyk ;)
Za to NUB i kalendarz księżycowy/chiński się sprawdził :)
 
No I jak tam u Was?

Hej, dziękuję, że pytasz.
U nas się skomplikowało, póki co nic nie wychodzi. Obecnie mam niedoczynność tarczycy (już biorę leki) niestety cykle mi się wydłużyły, brak owulacji lub pęcherzyki nie pękają. Ten cykl jestem pod obserwacją, mam torbiel na jajniku i czekamy czy i kiedy pęknie, czeka mnie monitoring i stymulacja. Obecnie skończyłam duphaston i czekam na miesiączkę.
 
reklama
o w sumie daję znać może komuś się przyda informacja.
W moim przypadku teoria z kosmówką się nie sprawdziła. Będzie chłopczyk ;)
Za to NUB i kalendarz księżycowy/chiński się sprawdził :)
Nub to juz w zasadzie pewność co do płci. Czasami płaskie się podnoszą i robią niespodzianki ale podniesione to raczej zawsze chłopczyk :)
 
Do góry