reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zimą narodził się mój Pierworodny Syn :D
I słyszałam o teorii,że właśnie wiosną rodzi się więcej dziewczynek ale nie mam pojęcia jak jest bo w praktyce mój organizm dogaduje się tylko z zarodkami męskimi ;)
U mnie w rodzinie wśród rodzeństwa stryjecznego czy ciotecznego głównie mężczyźni (mam chyba z 15 braci stryjecznych i ciotecznych łącznie). Obawiam się, że i ja mogę tylko dogadywać się z męskimi Y 😅
 
reklama
Ja słyszałam ze na jesień i zimę rodzi się więcej chłopców a na wiosne i lato dziewczynki ;) ale mam znajome które rodziły latem i na wiosne synów a koleżanka ma 3 córki i wszystkie zimowe 😂 wiec myśle ze to jak zwykle takie gadanie a reguły nie ma.
 
O kurcze! Ale super 🎉 wielkie gratulacje!! Rośnijcie zdrowo❤️
Dziękuje !!! 😘 choć nie ukrywam, że ciąża bardzo ciężka. Do tej pory nie wiem jak to możliwe, że się udało, lekarz też jest w szoku. Termin mam na listopad choć całe życie mówiłam, że nie chce rodzić w listopadzie 🙈 ale tak to jest jak się chciało szaleć w dzień mężczyzny 🤣🤣
 
Ja jestem lipcowa, moja chrzestna też a teraz chrześniaczkę będę miała też lipcowa. Mój młody jest z sierpnia. Dwaj bracia cioteczni kwiecień i maj. Faktycznie chyba nie ma reguły 😂
 
Ja jestem lipcowa, moja chrzestna też a teraz chrześniaczkę będę miała też lipcowa. Mój młody jest z sierpnia. Dwaj bracia cioteczni kwiecień i maj. Faktycznie chyba nie ma reguły 😂
Moja dwójka z lata a najstarszy zimowy ;)

@Megi_Meg ja zawsze chciałam wiosenne haha a życie swoje ;)
Listopada unikałam, dosłownie ;) ale to będzie piękny czas :) z kruszyną pod choinką :D
 
Moja dwójka z lata a najstarszy zimowy ;)

@Megi_Meg ja zawsze chciałam wiosenne haha a życie swoje ;)
Listopada unikałam, dosłownie ;) ale to będzie piękny czas :) z kruszyną pod choinką :D
Haha no przecież ja całe życie mówiłam, że chce wiosenne, nigdy nie chciałam rodzić w listopadzie, dla to mnie najgorszy miesiąc 🙈🤣 teraz będę powtarzać, jak się chciało szaleć w dzień mężczyzny, to się prezenty zbiera w listopadzie 🤣🤣
 
reklama
Do góry