reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Megi i jak tam po prenatalnych? Wszystko ok? Znasz już płeć? 😍 Ty w końcu chcesz synka czy córeczkę? Trzymam kciuki za nudną i zdrową ciążę 🤞🏻

@Megi_Meg zostałaś wywołana do tablicy 😁
Czekamy na wieści od Ciebie.
Jak bąbelek? Dalej daje Ci popalić czy może drugi trymestr jest łaskawszy?
Dzięki Dziewczyny za pamięć 😘
Kiedyś chciałam syna ale wszytko mi się w głowie zmieniło jak zaczęła się „walka”.
Jestem po prenatalnych, kamień z serca spadł - z bobasem jest wszystko dobrze 🥰 płeć ? 🤣 50% na 50% także dam znać w połowie czerwca. Niby wyglądało na dziewczynkę ale nub nie był ani typowo w dół ani typowo w górę i zakończony był kulką. Ponoć do 14 tyg może wszystko się zmienić (prenatalne były w 12) Także spokojnie czekam 🥰
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli chodzi o objawy - tak, już jest wszystko dobrze. Jestem w 14 tyg, praktycznie zero objawów ciążowych i na minusie 2 kg 🙈
 
Jeśli chodzi o objawy - tak, już jest wszystko dobrze. Jestem w 14 tyg, praktycznie zero objawów ciążowych i na minusie 2 kg 🙈

To super że z dzidziusiem wszystko dobrze 😊Niech dalej rośnie zdrowo❤ A ty ciesz się spokojną ciążą. Kilogramy zaraz się wyrównają A nawet przeważa jak maluszek zacznie intensywnie rosnąć. 😉
 
@Megi_Meg No nie wytrzymam! Jaka niespodzianka 😍 brawo! Co u Ciebie? Znasz już płeć?
Oooo proszę kto tu się odezwał 🫢 lepiej powiedz co u Ciebie ? Jak mały i ogólnie.

Co u mnie ? Nudna i upierdliwa ciąża 😉
Płeć ? Na prenatalnych wstępnie dziewczynka, nub ani dziewczynkowy ani chłopczykowy, lekarz powiedział, że na tym etapie wszystko jest możliwe.
Dziś miałam wizytę 16+4 i jedynie co widziałam to kręgosłup i wypięty na mnie tyłek 🙈
Także czekam dalej, choć nastawiam się chyba na dziewczynkę 😉
 
reklama
Do góry