reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Męskie znaki zodiaku to : baran, bliźnięta, lew, waga, strzelec i wodnik a damskie to : byk, rak, skorpion, koziorożec i ryby.
W zależności na jaki dzień przypada dany znak zodiaku ma się począć chłopiec lub dziewczynka . Piszą że skuteczność prawie 100 procent 😀
To ja i moja córka jako baran powinnyśmy być mężczyznami 😅
 
reklama
Tak, znaki zodiaku księżyca zmieniają się średnio co 2 dni :D inaczej wszystkie byki byłyby kobietami, a np ja jestem bykiem i jestem kobietą i mój brat również jest bykiem i i jest mężczyzna 🤣🤣 pobawić się można . Jak to mówią we wszystkim jest ziarenko prawdy 😁
A jak idą starania w tym miesiącu? U mnie ten kalendarz księżycowy się sprawdza w 75 proc
 
Męskie znaki zodiaku to : baran, bliźnięta, lew, waga, strzelec i wodnik a damskie to : byk, rak, skorpion, koziorożec i ryby.
W zależności na jaki dzień przypada dany znak zodiaku ma się począć chłopiec lub dziewczynka . Piszą że skuteczność prawie 100 procent 😀
Niee to chyba nie o to chodziło. Tam był taki kalkulator, w którym wpisywało się swoją datę urodzenia i rok w którym staramy się o bobasa. I miesiąc poczęcia mówił, jaka będzie płeć. Na pewno była to stronka po angielsku i pamiętam, że z pierwszym synem mi się sprawdziło ;p chiński zresztą też z synem mi się sprawdził :)
 
Magnez, wapń, lukrecja,sok żurawinowy i także nie je ziemniaków, pomidorów, bananów i nie pije kawy ;)
Rozumiem :) to mój bierze tylko magnez i wapń. Ja też nie świruje- biorę wapn, magnez, kwas foliowy. Obserwuje od dawna cykl, robię testy owulacyjne i będę próbować w pierwszym cyklu 3 dni przed pozytywnym testem owu, jak się nie uda to w kolejnym dwa dni przed. Nie wariujemy z dietą, ja jem więcej nabiału ale ziemniaki pomidory banany jemy jak zawsze. Zaczniemy chyba dopiero po lipcowej miesiaczce starania :) ciekawa jestem jak u was wyjdzie w tym cyklu i w ogóle czy nam się uda :)
 
reklama
Rozumiem :) to mój bierze tylko magnez i wapń. Ja też nie świruje- biorę wapn, magnez, kwas foliowy. Obserwuje od dawna cykl, robię testy owulacyjne i będę próbować w pierwszym cyklu 3 dni przed pozytywnym testem owu, jak się nie uda to w kolejnym dwa dni przed. Nie wariujemy z dietą, ja jem więcej nabiału ale ziemniaki pomidory banany jemy jak zawsze. Zaczniemy chyba dopiero po lipcowej miesiaczce starania :) ciekawa jestem jak u was wyjdzie w tym cyklu i w ogóle czy nam się uda :)
Chciałabym żeby nam się w końcu udało. 🤪🤪 Miejmy nadzieję, że nam się wszystkim uda i będziemy pisać tu same dobre wieści 🙂
 
Do góry