reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Niee to chyba nie o to chodziło. Tam był taki kalkulator, w którym wpisywało się swoją datę urodzenia i rok w którym staramy się o bobasa. I miesiąc poczęcia mówił, jaka będzie płeć. Na pewno była to stronka po angielsku i pamiętam, że z pierwszym synem mi się sprawdziło ;p chiński zresztą też z synem mi się sprawdził :)

Może o ten Ci chodzi Link do: Pregnancy Calculator, Astrology Fertility Days Prediction, Lunar Conception Calendar | Astro-Seek.com ?

Z tym, że mi się zgadza tylko z synem z 2011 roku xD
Z córką z 2015 i synem z 2023 już nie :D
 
reklama
Może o ten Ci chodzi Link do: Pregnancy Calculator, Astrology Fertility Days Prediction, Lunar Conception Calendar | Astro-Seek.com ?

Z tym, że mi się zgadza tylko z synem z 2011 roku xD
Z córką z 2015 i synem z 2023 już nie :D
Tak to to! Dziękuję :) mi się wydaje, że najwięceksze znaczenie ma „wizualizowanie sobie” która płeć nam wyjdzie :D nie wydaje mi się że więcej coś możemy zrobić xd najwyżej będę mamą dwóch chłopców i będą jeździć z tatą na wycieczki rowerowe a ja będę leżeć i się opalać xD
 
Może o ten Ci chodzi Link do: Pregnancy Calculator, Astrology Fertility Days Prediction, Lunar Conception Calendar | Astro-Seek.com ?

Z tym, że mi się zgadza tylko z synem z 2011 roku xD
Z córką z 2015 i synem z 2023 już nie :D
Pamiętam już ten kalendarz, to pewnie o ten chodziło :D W 2020 wychodziło mi, że miałam dzień najbardziej płodny 21 stycznia i z tego miała być dziewczynka a owulację miałam 28 stycznia i mam syna. Teraz wychodzi mi ten „płodny dzień” 8 października, a owulację miałam 9-11 października, więc trochę bliżej, ale przepowiadało chłopca a będzie córka :D To może on przepowiada na opak 😂 Na mnie chyba „zadziałał” tylko kalendarz chiński z tych wszystkich kalendarzy 😂
 
Tak to to! Dziękuję :) mi się wydaje, że najwięceksze znaczenie ma „wizualizowanie sobie” która płeć nam wyjdzie :D nie wydaje mi się że więcej coś możemy zrobić xd najwyżej będę mamą dwóch chłopców i będą jeździć z tatą na wycieczki rowerowe a ja będę leżeć i się opalać xD
Kwestia wiary 😁 niezależnie kto w co wierzy. 👌😄
 
Witaj :) my się wahamy czy zacząć w tym cyklu czy w kolejnym, nie czekamy już dłużej :D macie wymarzoną płeć? :) u nas też starania o drugie bobo
My dopiero od czerwca możemy najwcześniej, bo mamy to tak poukładane z zakończeniem mojej szkoły ( robię drugi zawód) 🙂 no ja oczywiście, ze mam wymarzona płeć, od zawsze marzyłam mieć dwie córeczki - jedna już mam ( 3 latka skończyła w marcu) i teraz marzy mi się druga córka 😊 mojemu narzeczonemu to obojętne 😉 a jak u Was? Ile pierwsze dziecko ma lat i jaka płeć byście chcieli? 🙂
 
reklama
My dopiero od czerwca możemy najwcześniej, bo mamy to tak poukładane z zakończeniem mojej szkoły ( robię drugi zawód) 🙂 no ja oczywiście, ze mam wymarzona płeć, od zawsze marzyłam mieć dwie córeczki - jedna już mam ( 3 latka skończyła w marcu) i teraz marzy mi się druga córka 😊 mojemu narzeczonemu to obojętne 😉 a jak u Was? Ile pierwsze dziecko ma lat i jaka płeć byście chcieli? 🙂
Mamy synka- będzie miał 3 latka w lipcu, więc widzę celujemy w podobna różnice wieku :). Więc chcielibyśmy może trochę bardziej dziewczynkę. To może podzielisz się jak się robi dziewczynkę xd
 
Do góry