reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no wlasnie ! w sobote wyjezdzamy nad morze i mam dylemat - tam jest klimat do picia jakichs % ... no i co ja mam biedna zrobic? pic czy nie pic - oto jest pytanie :D

Pewnie że pić póki masz szanse. Za dwa tygodnie mozesz jej juz nie mieć:tak: Czego Ci z całego serca życzę:-)Z własnego oświadczenia i z tego co słyszę wiekszość dziewczyn piła alkohol i paliła fajki zanim dowiedziała się, ze jest w ciązy. Kiedys pytałam o to lekarza, kiedy dowiedziałam się o pierwszej ciązy. powiedział wtedy, zeby się nie martwić bo to na bank nie ma zadnego wpływu na płod.

Dobrej zabawy ;-)
 
reklama
Pewnie że pić póki masz szanse. Za dwa tygodnie mozesz jej juz nie mieć:tak: Czego Ci z całego serca życzę:-)Z własnego oświadczenia i z tego co słyszę wiekszość dziewczyn piła alkohol i paliła fajki zanim dowiedziała się, ze jest w ciązy. Kiedys pytałam o to lekarza, kiedy dowiedziałam się o pierwszej ciązy. powiedział wtedy, zeby się nie martwić bo to na bank nie ma zadnego wpływu na płod.

Dobrej zabawy ;-)
w takim razie bede pic :rofl2:
NiaNia powiedz czy oprocz testow owu jeszcze sie jakos dodatkowo obserwujesz ? (temperatura, sluz) nie pamietam jak to ma byc z ta temperatura:-( po owu ma spasc a pozniej wzrosnac i to oznaczaloby ciaze ? wie ktoras z Was ?
 
w takim razie bede pic :rofl2:
NiaNia powiedz czy oprocz testow owu jeszcze sie jakos dodatkowo obserwujesz ? (temperatura, sluz) nie pamietam jak to ma byc z ta temperatura:-( po owu ma spasc a pozniej wzrosnac i to oznaczaloby ciaze ? wie ktoras z Was ?


Czesc :-) Wreszcie mam kompanke która zaglada juz od rana :rofl2:

Nie mierzyłam temperatury jak do tej pory, ale wiem, ze jesli zajdziesz w ciąze powinna byc podwyzszona czyli ok 36.9 do 37,5 :tak: Jest to jakiś pierwszy sygnał :-)

Ze sluzem z kolei to róznie bywa. Owulacyjny czy okołowoulacyjny teoretycznie jestem w stanie rozpoznać (jesli testy owu wskazują na nadchodzącą owulację), ale gdyby nie testy w zyciu nie trafilabym w jajeczkowanie. Zwłaszcza ze porąbał mi się cykl i nagle w ubiegłym miesiącu przesunął sie do 30 dni. Pojawiał sie jakiś sluz, ja myslałam, ze to juz a testy nic. Uwazam, ze testy sa bardzo potrzebne, mimo ze dwa miesiace wczesniej tez powiedzialam ze w zyciu wiecej ich nie kupie..:sorry2:

Kurcze ale mnie bola jajniki :eek: i dól brzucha..:shocked2:
 
hej, ja też tu zaglądam od rana :))

NiaNia tan suwaczek owulacyjny jest teoretyczny. Jak mówiłam wszystko mi się pokićkało z cyklem.
Poprzednio okres miałam 17 czerwca..a potem 9 lipca(po 22dniach) plamienie dwudniowe, które sadziłam że się przerodza w @, a nie było. Testy i beta też nie wskazywały ciążę, więc potraktowałam plamienia jako pierwszy dzień cyklu.
No ale dziś dostałam normalną @ (czyli mimo brania luteiny cykl 40 dniowy), więc zaczynam od nowa. Czekam na testy (Zamówiłam 20sztuk mam nadzieję że starczy ta ilość, bo licho wie iludniowy cykl teraz będzie) i..zaczynamy staranka o dziewczynkę :)) Pomożecie?
Miłego dzionka
 
A jak testy to tylko na allegro. Sa duuuuużżżżo tańsze :tak:

planuje kupic, ale moze sie troszke wstrzymam. jesli dostane @ to odrazu kupuje. a moze jednak nie dostane :-) pozyjemy zobaczymy.
a teorie mierzenia tempki znasz ? czy ma znaczenie gdzie mierzysz ?
wiem ze teraz juz jest po herbacie, ale mozna chociaz troche wczesniej znalezc "dowod" ciazy :-D chyba mnie pokrecilo :-p
 
hej, ja też tu zaglądam od rana :))

NiaNia tan suwaczek owulacyjny jest teoretyczny. Jak mówiłam wszystko mi się pokićkało z cyklem.
Poprzednio okres miałam 17 czerwca..a potem 9 lipca(po 22dniach) plamienie dwudniowe, które sadziłam że się przerodza w @, a nie było. Testy i beta też nie wskazywały ciążę, więc potraktowałam plamienia jako pierwszy dzień cyklu.
No ale dziś dostałam normalną @ (czyli mimo brania luteiny cykl 40 dniowy), więc zaczynam od nowa. Czekam na testy (Zamówiłam 20sztuk mam nadzieję że starczy ta ilość, bo licho wie iludniowy cykl teraz będzie) i..zaczynamy staranka o dziewczynkę :)) Pomożecie?
Miłego dzionka

Pewnie, ze pomozemy :tak::tak::tak: Duzo raźniej razem :-p
Kacha ja bym kupiła wiecej testow:tak: Ja miałam teraz 20 i zostały mi dwa. Przy dziewczynce lepiej robic pomiary bardzo dokładnie, czyli dwa razy dziennie.
W ubiegłym miesiącu mialam tylko kilka i mi zabrakło jak sadziłam troszke przed owulacją:shocked2: wiec przestaałam robić. Wstrzymalismy przutylanie sadzac ze mam owulację. A tu guzik, owulację miałam duzo duzo później i nie zaszłam w ciazę.

Kasiu czyli przymujemy ze dziś masz pierwszy dzień cyklu :tak::tak::tak:

planuje kupic, ale moze sie troszke wstrzymam. jesli dostane @ to odrazu kupuje. a moze jednak nie dostane :-) pozyjemy zobaczymy.
a teorie mierzenia tempki znasz ? czy ma znaczenie gdzie mierzysz ?
wiem ze teraz juz jest po herbacie, ale mozna chociaz troche wczesniej znalezc "dowod" ciazy :-D chyba mnie pokrecilo :-p

Taaa lepiej poczekaj. Jesli dostaniesz @ wtedy trzeba szybko zamówić, zeby zdazyły dojść do Ciebie przed owu.
Temperature pewnie najlepiej w pochwie :shocked2::zawstydzona/y: hihi jak to brzmi.. Ja przed moim Maksem mierzyłam w buzi..ale juz nei pamietam jak to było dokładnie.

Oj coś mnie brzuch boli...bardzo:eek:
 
reklama
NiaNia - z lewej strony boli cie ? mnie wczoraj bolal brzuch, dzisiaj juz mi przeszlo

Wczoraj z lewej a teraz całe podbrzusze :shocked2: Ale jak okropnie:eek: Tak jak przed okresem:sorry2:

Kurde nie wie czy czasem coś tam się nie "dzieje":sorry2::-p

Dziewczyny mam cos dla Was. Dostalam to od Eni. Ksiązka ( w wersji elektronicznej) o planowaniu płci :tak: Zajebista:-) Bardzo duzo wiadomosci mi usystematyzowala. Najwazniejsza czesc podsumowanie.
Chcecie ??
Jesli tak dajcie maila, prześle.:rofl2:
 
Do góry