reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula25 nie czytałam wcześniej wszystkiego, co miałaś z tokso coś? Ponownie badania?

Anka chorowałam na toksoplazmoze w czasie drugiej ciąży i najprawdopodobniej to przez nią straciliśmy swoją drugą dzidzie :-( leczyłam się a teraz czekam aż wyniki będą całkiem dobre żebyśmy mogli zacząć starania o kolejne maleństwo :tak:

Bershka pozostaje czekać ale wierzę że wszystko będzie dobrze :tak:jeśli będzie potrzebna kolejna operacja to napewno Kubuś dzielnie ją zniesie, ale najważniejsze żeby lekarze mu pomogli :tak: Tulam!
 
reklama
Witam dziewczynki
Ciężko mi teraz zajrzeć bo same wiecie. Malutka jest grzeczniutka praktycznie je i spi a ja chce wykorzystać czas i porobic coś w domku.
Ale wstawiam zdjecia. Jak bedę miała więcej czasu to się odezwę
 

Załączniki

  • NATALA 070.jpg
    NATALA 070.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 40
  • NATALA 084.jpg
    NATALA 084.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki
Ciężko mi teraz zajrzeć bo same wiecie. Malutka jest grzeczniutka praktycznie je i spi a ja chce wykorzystać czas i porobic coś w domku.
Ale wstawiam zdjecia. Jak bedę miała więcej czasu to się odezwę


Ło jejku jaka słodka czarnulka!!! Najfajniejsze te rękawiczki :-)

A ja coś czarno widzę te moje staranka :-(
Właśnie wróciłam od lekarza, bo miałam za mało żelaza i brałam cosik przez całe wakacje. Po zrobieniu badań kontrolnych niestety okazało się, że jego poziom drgnął ale dalej w dół :-( A do tego jeszcze wyszedł Helicobacter. Muszę iść do gastrologa i może sie skończyć na serii antybiotyków, albo jeszcze na czymś innym :-(
 
Ło jejku jaka słodka czarnulka!!! Najfajniejsze te rękawiczki :-)

A ja coś czarno widzę te moje staranka :-(
Właśnie wróciłam od lekarza, bo miałam za mało żelaza i brałam cosik przez całe wakacje. Po zrobieniu badań kontrolnych niestety okazało się, że jego poziom drgnął ale dalej w dół :-( A do tego jeszcze wyszedł Helicobacter. Muszę iść do gastrologa i może sie skończyć na serii antybiotyków, albo jeszcze na czymś innym :-(

Helicobacte to wyleczysz antybiotykami, ja też miałam bakterie ale inna. Antybiotyki przez 10 dni, lecz ja mam nadal leczenie bo u mnie poszło na stawy:-(
Zelazo jedz natek pietruszki buraczki, może masz anemię?
Życzę dużo zdrówka.
Mnie zawsze pociesza mąż że dobrze że wyszło to przed ciążą.
 
reklama
Helicobacte to wyleczysz antybiotykami, ja też miałam bakterie ale inna. Antybiotyki przez 10 dni, lecz ja mam nadal leczenie bo u mnie poszło na stawy:-(
Zelazo jedz natek pietruszki buraczki, może masz anemię?
Życzę dużo zdrówka.
Mnie zawsze pociesza mąż że dobrze że wyszło to przed ciążą.


Dzięki. Tak, masz rację, że lepiej teraz niż np. w ciąży.
Właśnie w tym sęk, że anemii nie mam, pozostałe wyniki krwi są w normie i to jest dziwne. Tak jakby to żelazo się w ogóle nie przyswajało.
A z tym helicobacterem to podobno nie taka łatwa sprawa, bo jak internistka stwierdziła, trzeba serię 3 antybioli wziąć co całkiem rujnuje ustrój. Dlatego kazała mi iść do gastro, żeby ten podjął decyzję. Pewnie wyśle mnie na gastroskopię... bleeeee. Ale najdziwniejsze, że nie mam żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Jakieś to wszystko skomplikowane :-)
 
Do góry