reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula położna w sumie nic nowego nie wymyśliła ALE byliśmy wczoraj z Sebusiem u innego pediatry, prywatnie, przynajmniej facet konkretny, od razu zauważył że gardło Małego czerwone, dokłądnie go osłuchał, obejrzał z każdej strony, uszy, oczy, słuchał tego charczenia, dokładnie wypytał co i jak mu jest, no i okazało się że ma infekcję nosa i gardła, sapka to nie jest, ani zapalenie płuc na szczęście, bo nie ma gorączki, osłuchowo czysto, ładnie je i śpi. Także dostaliśmy dwa syropy plus maść do pędzlowania noska, do tego zalecone częste oklepywanie plecków żeby wydzielina łatwiej spływała i odsysanie glutków aspiratorem. W razie gorączki mamy czopki oraz receptę na antybiotyk, ale nie wykupiliśmy jeszcze bo na razie mamy te syropki podawać przez 7-10 dni i jesli będzie poprawa to obędzie się bez silniejszych leków. Do szpitala tez nam powiedział pediatra w jakim wypadku jechać, ale nie ma takiej potrzeby i wierzę że nie będzie :) Z wizyty wyszliśmy zadowoleni, kamien z serca że Sebusiowi nie jest nic powaznego, a tę infekcję myślę że uda nam się w domu pokonać :tak: Fakt 60 zł za wizytę, ale dziecko osłuchane i wybadane z każdej strony, nam wszystko wytłumaczono dokładnie, w razie potrzeby w każdej chwili mamy z lekarzem kontakt telefoniczny, nie to co w przychodni gdzie lekarka nawet nie raczyła do gardła zajrzeć i przez cały czas nic się prawie nie odzywała, a poza tym zapisała lek którego nie nalezy podawać tak małym dzieciom, przeczytałam to w ulotce i nie dawałam na szczęście, wczoraj jak powiedziałam temu lekarzowi to zdziwił się że w ogóle taki lek zapisała i powiedział że dobrze że nie dawałam :)

Także tyle u nas, aha i bardzo wazne dla mnie - Sebuś wazy już 4200 g! :-) Gdy wychodziliśmy ze szpitala ważył 3350, więc jest to dla mnie wyznacznikiem że moje mleko jednak jest dobre, służy mu i przybiera na wadze! :-) Cieszę się jak dziecko..

Miłego dnia wszystkim ! Pozdrowionka :)
no to dobrze że trafiliście na innego lekarza i teraz wiecie co jest Sebulkowi:tak:teraz ładnie podawać syropek i będzie dobrze:tak:bardzo ładnie przybiera synus:-)widzisz mleczko pasuje i się spokojnie najada:-)
Ja dzisiaj po wizycie u gina wyszłam w lepszym nastroju, bo pomimo tego, że to mój 25 dc owu jeszcze nie było, jest pęcherzyk i ma 18 mm, także wg gina za ok. 3-4 dni powinna być owu. A już byłam pewna, że cykl będzie bezowulacyjny. Prawdopodobnie po poronieniu cykle jeszcze nie wróciły do normy, ale najważniejsze, że pęcherzyk rośnie.
No i dowiedziałam się, że na dziewczynkę jest 48% szansy jak się serdu****e w owulkę.
no to super wieści :-)
Patrysia86 ale masz świetne zdjecie z brzucholkiem super!!!!!!!!!!!

Ja porobiłam przez 2 dni testy owulacyjne. Jeszcze nic sie nie dzieje ale co tam staranka zaczęte.... hmmm taka jestem ciekawa co to bedzie ;-)
dziękuje:-)
No to serduszkujcie serduszkujcie i oby się udało;-)
 
reklama
Witam....widze , ze wszedzie mikolaj grasuje...moc prezentow....i goscie.....u nas wlasnie byłą Ciocia ;;ktora spotkala Mikolaja"" :)

Macie jakas sprawdzona firme testów owulayjnych,.....czy nie ma to róznicy?
wlasnie buszuje po allegro w poszukiwaniu. ;-)Może wkoncu bedzie ta dzieczynka:tak:
 
hej dziewczyny, nie miałam czasu na bb:zawstydzona/y:
dzisiaj był dzień sprzątania na całego bo w poniedziałek odbieramy Kubusia ze szpitala:-):-):-):-):-):-):-)

na dodatek w poniedziałek z rana będą krecone zdjecia z TVN UWAGA na temat żywienia pozajelitowego domowego bo tak jak wspominiałam TVN jest głownym sponsorem tego oddziału no i mam się ponoć tam coś wypowiadać wiec jak któraś z Was będzie chciała mnie i Kubusia zobaczyć w Tv to zapraszam :-);-). Tak naprawdę pewnie bym się nie zgodziła na udział wprogramie gdyby mnie ktoś inny o to poprosił niż sam docent !! Jemu jestem bardzo wdzieczna za to, ze tak pomógł Kubusiowi, nie miałam odwagi odmówić. Poza tym mam lojalkę podpisaną, ze ja jako dziennikarz nie bede się wypowiadać ani w TV ani w radio :-(ani w gazecie więc nie wiem jakie z tego bede mieć konsekwencje :-( takie właśnie jest to nasze środowisko...no ale moze przymknie mój redaktor na to oko:eek:

zobaczycie na czym to wszystko polega i nie taki straszny diabeł...nie wiem kiedy bedzie emisja ale pewnie wczesniej beda zajawki zapowiadajace temat programu w tygodniu


Kiki cieszę się, ze juz jestes w domku buzia !
 
A mój synek już wczoraj wieczorem dostał prezent od chrzestnej bo w niedziele nie będzie mogła wpaść co synek juz dzisiaj sie zajada:-Da jutro M jeszcze przed przygotowaniami czyli strojeniem łóżeczka rozkładaniem pojedzie na zakupy za prezentem bo nie ma jak jechac a ja wiadomo ale to nic tak czy siak synek dostanie prezencik:tak:

tak mi przykro:-(a powiedz kiedy @ powinna przyjść jak długie masz cykle bo może za szybko zrobiłaś:sorry:

a nie za wczesnie na tescik?? jak długie masz cykle??

A ja popijam Anatolka ;-)
zaraz ide M pomóc obiad robić :tak:

Pyszczku grut to znaleść dobrego lekarza :tak: cieszę się że na takiego trafiliście! :tak: teraz Sebuś napewno szybko wyzdrowieje :tak: a Wy jesteście spokojniejsi i w razie co macie stały kontakt z lekarzem :tak: to bardzo ważne! życzę Sebusiowi dużo zdrówka!!!! :tak: Ściskam!

Olcia przykro mi :-( ale póki @ nie ma jeszcze nic nie jest przesądzone!

Kinga miłego wypadu do McDonalda :-) Filipek napewno będzie szczęśliwy :tak:

Buziaki~!!!

No wlasnie o to chodzi ze to pierwszy miesiac po odstawieniu i nie wiem kiedy,ciagle mam sluz i bole brzucha zobaczymy...

Paula25-mam nadzieje:)
 
Ostatnia edycja:
Witam Mikołajkowo życzę wam aby Mikołaj
przyniósł wam wymarzone prezenty.
Ale tu pusto ostatnio.:-(
 

Załączniki

  • mikołaj.gif
    mikołaj.gif
    10,3 KB · Wyświetleń: 73
Cześć dziewczynki!!

Witam się u was Mikołajkowo :-):-)

Dziś prezenty i prezenty!!! Zaraz zmykamy do teściów bo tam bedzie czekał na Czarka Mikołaj.... ale będzie ubaw... Ja wrócę to zapodam wam kilka fotek:-):-)
pozdrawiam was serdecznie...

Paula jak samopoczucie???
 
witam i ja sie mikolajkowo...

moje dzieciaczki szczesliwe z prezentow bardzo sie podobaly a teraz wybieraja sie na basen

bereshko jak sie ciesze ze jtro juz bedzie kubus w domku..zycze wam powodzenia i duzo zdrowka dla kubusia..bereshko jak bedziesz wiedziala w jaki dzien bedziesz na tvn to prosze napisz mi kiedy i o ktorej godzinie..mam kilka znajomych ktorzy maja cyfre polsatu wiec wprosze sie do nich delikatnie by was zobaczyc,,buziaczki dla kubusia..
 
reklama

Witam się i ja mikołajkowo :-)
Kacperek rano dostał prezenty w skarpecie i jest bardzo zadowolony :tak::-)
ale nawet ja i M dostaliśmy po prezencie więc chyba byliśmy grzeczni ;-):tak::-)​

Paula jak samopoczucie???
Dzastina dziękuje że pytasz...otóż moje samopoczucie fizycznie dobrze ale psychicznie tak sobie :-( strasznie się boję czy wszystko jest wporządku, ustały mi mdłości i gdyby nie to że nie mam @ to nie wiedziałabym że jestem w ciąży!!! Mam już różne myśli....nie wiem jak ja dotrwam do 22 grudnia!!! :confused2:

Bershka cieszę się że już jutro będziecie w domku :-) życzę Wam aby wszystko Wam się dobrze układało! :tak: bardzo chciałabym obejrzeć ten odcinek uwagi więc jak będziesz wiedziała kiedy będzie emisja to daj znać! :tak:

Życzę Wam miłej mikołajkowej niedzieli :tak:



 
Do góry