reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Rusalka pisze:
poczęsci dostosowałam sie;)..teraz zobaczymy czy teoria pokrywa się z praktyką:)..rzeczywistością:)


hahaha- a jednak udało sie nam :)- będziemy mieli swoją wymarzoną córeczkę :laugh:

Kazdemu życzymy - SPEŁNIENIA MARZEEN!!!!!!!!!!
 
mnie się wydaje że nie ma na to regóły... Moja Ciocia ma 3 córki dwie mają po córeczce a jedna dwóch synów...
 
hej,
jest wiele metod wspomagających zlanowanie płci: dieta, odpowiednie pozycje, odpowiedni moment ;-)

U mnie w Gdyni jest taki specjalista ginekolog, którego konikiem jest planowanie płci dziecka :tak: daje 80-95% szans-uwazam, że to bardzo dużo... Dodam, że znam kilka kobiet, które korzystały z jego pomocy i mają dzieci takiej płci co chciały.
dr Miśkiewicz
 
Spoczko nie bede zasmiecac jak ty to mowisz hehehe ale jak nie mge czegos znalesc to pisze nowy wątek poprostu :laugh2: i tak wiem ze nie mam co liczyc na chłopca he bede mieć dziewczynke jak zajde w ciąże

My chyba tez :-) Tak kolo sierpnia. Teraz doczytuje jak to jest z dziewczynką?:-p Bo synka juz mamy:-)

Dzieki za informacje. I powodzenia.
 
Witajcie.
My bardzo chcielibyśmy chłopczyka i zamierzamy przytulać sie w trakcie mojej owulacji ;-);-);-);-), ale i tak najważniejsze jest dla nas ,żeby dziecko było zdrowe :-):-):-):-)
 
reklama
Ja zaszłam w ciąze w 14dniu cyklu i przepowiadali mi chłopca bo niby dziewczynka jest jak zajdzie się na w ciąze przed lub po okresie. Chociaż usg mówiło inaczej to dalej upierali sie przy chłopcu a tu proszę ...sliczna córa:tak:
 
Do góry