reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam,

O tej metodzie slyszalem 15 lat temu, kiedy jeszcze plodzenie dzieci malo mnie interesowalo. Poznalem wtedy dziewczynke, ktora z mama przyjechala z daleka podziekowac komus za pomoc (w obliczeniach).
Dzis mam synka i dziewczynke w drodze.
Wszystko jest opisane tu: www.twojaplodnosc.pl
Na czerwiec i lipiec (ale w lipcu) mozna wykonac obliczenie za darmo.
Pozniej tez chcetnie sluze kodem dostepu w zamian za pomoc w promocji tej metody.
Przygotowuje tez ankiete do sprawdzania trafnosci okreslania plci wedlug tej metody (choc takie badania juz byly dawno robione), ale to juz chyba w dziale dla post-staraczek.

Powodzenia!
 
dziewczynki ja to bym chciala jedno i drugie - najlepiej za jednym razem ;-)))
Ale co do planowania plci to dosc dokladnie i jasno napisala to Ewa -Analityk ta od testow owulacyjnych z alegro w dolaczonej instrukcji..
Chlopiec;po tescie owulacyjnym pozytywnym czekamy 12 godz i rozpoczynamy starania  Ewa pisze ze najlepiej jednak czekac 20 godz i przytulac sie mieszy 20 -26 godz od pozytywnego testu i przed jego wyznaczeniem co najmniej na 4 dni wstrzymac sie od przytulania. Jesc duzo sodu!!!

dziewczynka:
o dziewczynke starac sie najlepiej przed pozytywnym testem najlepiej przytulac sie co 1-2 dni od miesiaczki do pozytywnego testu po pozytywnym tescie juz sie nie przytulamy. Jesli przed testem sie nie przytulalismy to mozna to zrobic max do 4 godz. po tescie pozytywnym.. Jesc duzo wapnia!!!

To oczywiscie polecenia Pani Ewy podobno sprawdzone.;-)) ale ja mysle ze to dotyczny dziewczyn ktore maja idealne cykle... Ewa pisze jeszcze ze im starsza matka tym wieksza szansa na coreczke i jesli bierze sie hormonki to tez istnieje wieksza szansa na dziewczynke...

wiec powodzenia...!!! ja tam staram sie od jakiegos czasu i przed i po..a co mi tam ..;-))
A to dopiero sposoby!!!!!!!! Ja mam już synka, ale strasznie marzę o dziewczynce. Jaką skuteczność mają te sposoby owulacyjne?
 
Nadin ja wiem :rofl2: Generalnie wszytsko zalezy od tego jakiej długosci masz cykl. W kazdym tescie , w intrukcji jest napisane w którym dniu powinnaś zacząc testowac.
Ja własnie testuje. Mój cykl wyglada dziś tak:

nkJsp2


Wczoraj było przytulanie:-p Test owulacyjny pokazuje druga kreskę (LH) słabiutka wiec uznaje ze tonic nie znaczy.

Przytulać się dziś czy to juz na chłopaka bedzie?
Wieczorem tez testuje.
 
reklama
Czytalam, ze jak pojawi sie druga kreska, to juz chlopczyk.... i nie wazne czy jasna, czy ciemna, jak druga jest, to brak przytulanek:-:)-p:eek::sorry2:

serio?:sorry2::sorry2::sorry2:

Własnie to mnie wkurza ze wszedzie pisza co innego. Na moim pisało, ze druga kreska jesli jest jasna to uznajemy ze jezscze nie wskazuje nadchodzacego jajeczkowania. Z reszta widziałam ( w poprzednim cyklu) jak wyglada ta druga krecha kiedy jest jajeczkowanie:tak: Jest mega mocna i ciemna.

Przyjmujac ze mialam jajeczkowanie w 14d, przytulanie było 10, 11 i 12 dzień. Testy wskazywały wtedy blada drugą kreskę.
Niestety juz mi nie starczyło, zeby robić dalej( tylko do 12 d wieczorem), ale śluz ewidentnie w 14 dniu był taki jajeczkowy:-p.
No nic zobaczymy co jest mi pisane:-p
Jesli nie bedzie okresu, czekam do 10 lipca z testem ciazowym. Mamy wted rocznice slubu i urodziny męża :-)
 
Do góry