reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mamuśka, cieszę się że mam tu rówieśniczkę- to fajna liczba bo 3+4 to 7 czyli szczęśliwa :-D
A mąż właśnie sobie przypomniał przed chwilą żeby mi złożyć życzenia:sorry2:
 
reklama
Elmo, kliknij w moja syganturę powinien Ci wyjśc wykres :) Teraz mam o czym mysleć do @... :///

Iliaczek, mnie sie marzą święta gdzies w fajnym hotelu, najlepiej w górach. Ale u mnie w rodzinie tez tradycja na I miejscu ;)

u nas święta w domu to też była tradycja. ale od zeszłego roku wyjeżdżamy z całą rodziną. była mama mojego męża, jego siostra z chłopakiem, jego brat z żoną i dwiema córeczkami. odkąd moi rodzice się rozeszli, nie widuję ich w święta, zawsze przed lub po świętach, a mój brat jest od 4 lat w Holandii, więc zostaje mi rodzina ze strony męża. Boże Narodzenie tradycyjnie w domku, ale Wielkanoc wolimy spędzać na wyjeździe.
 
witam Was dziewczyny po świętach i ja :-)
u nas w irlandii co prawda zimy nie ma takiej jak w pl ale też jest chłodno i nie można było poczuć klimatu świąt wielkanocnych :-( w niedzielę byliśmy na roczku u znajomych i po imprezie załapałam jakiegoś doła :dry: nie obyło się bez tematu o dzieciach... była moja znajoma która jest teraz w ciąży rodzi za miesiąc i ma synka 1,5 rocznego. praktycznie przez całą ciążę lekarz mówił że będzie chłopiec a miesiąc temu dowiedziała się na badaniu 4d że jednak dziewczynka! jak to oznajmiła to myślałam że się rozpłaczę :-( nie wiem czemu... nigdy tak nie reagowałam a tu taki dół że sama byłam zdziwiona. oczywiście wpadka, nic nie planowali a tu córka. normalnie męczy mnie to jeszcze do teraz że jednym się tak udaje a tu człowiek musi tyle wysiłku włożyć żeby chociaż spróbować powalczyć o tą dziewczynkę. no ale tak to w życiu jest. reszta znajomych już ma dwóję i oczywiście pytali kiedy my będziemy "robić" córkę! nie kiedy drugie dziecko tylko kiedy córkę :wściekła/y: i jak tu się nie stresować tym całym planowaniem?! aż mnie ochota bierze żeby zacząć wcześniej tak maj- czerwiec... ale że wracamy w lipcu do pl to jednak wolałabym poczekać chociaż biorę pod uwagę że za pierwszym razem może się nie udać :tak: no nic parę dni temu przyszły mi testy owulacyjne i po następnym okresie zaczynam bacznie obserwację cyklu a konkretnie owulacji :-D i testowanie. dietę myślę że dopiero o czerwca a suplementy od lipca...
Antosia ja też już zakupiłam calcium citrate, żurawinkę, witaminę c-1000, witaminę B100 oraz saw plametto :-D normalnie jak patrzę na suplementy to mam ochotę zacząć je brać :tak: w sumie biorę witaminę c-1000, castagnus (3 opakowanie) i koniec oraz wapno i magnez (kupiłam złe bo węglan wapnia) ale do końca kwietnia je biorę i od lipca cytrynian wapnia. no niech już ten czas szybciej leci :-D
 
Witam się z rana z zielona herbatką . Sypie śniegiem do rana, wiec jak tu wyjsc z doła? Porażka z tą pogodą :-(
Ilaczek wazne ze macie z kim spedzic swieta!
Elle znam to uczucie. Niby kazdy zyczy drugiemu co najlepsze ale jesli sie rowniez tego pragnie to ciezko to czasem przelknac. Chwilami tez bym chciala zeby tez czas szybciej plynal ale tak naprawde przeciez on bardzo szybko plynie!

Milego dnia!
 
Hejka
Nie rozpisywałam się za dużo, bo po powrocie musiałam się odnaleźć w domu:happy:. Wiecie, że nie mierzę tempki i nie prowadzę obserwacji. Jak to już bywa mój organizm z cyklu na cykl coraz bardziej mnie zadziwia:szok:.
Czy to możliwe żeby 10 dc śluz miał konsystencje białka kurzego?????????? Już sama nie wiem Po prostu takie gluty że szok na drugi dzień rozciągliwy a dzisiaj kremowy i lepki. Nic z tego nie rozumiem. Jak pojawił mi się teń dziwaczny sluz to zrobiłam test owu (hehe został mi jeden z apteki) i wyszedł pozytywnie więc już w ogóle zgłupiałam. I jak tu się wstrzelić trzy dni przed lub w 0+12?????? Zaznaczę, że zawsze 10 dc miałam testy owu negatywne a ten nie był robiony z porannego moczu.
Jeśli chodzi o pracę to już chyba nic z tego. Znowu musiałabym sie dokształcić:eek: a ja dopiero co podyplomówkę skończyłam. No cóz innym razem.
MIłego poranka dziewczyny
 
Witam laseczki,

krystianmartin, no niezłe figle Ci płata organizm, przeciez prima aprilis był 2 dni temu :-D Moge Ci tylko doradzić jedynie prowadzenie obserwacji i mierzenie tempki wraz z testami owulacyjnymi. Ja obserwuje się dopiero drugi cykl a już co nieco wiem co się ze mną dzieje ;)
 
eden77 ja już długo obserwuję swój organizm :tak:, ten cykl to taki wymuszony bez obserwacji. Jutro idę na cytologię na kase więc za pewne usg mi nie zrobi niestety
 
Krystianmartin jak widać wszystko jest mozliwe, nawet owu w 10 dc :tak: Skoro odpuscilas w tym miesiacu obserwacje to sie nie doszukuj tylko dzialaj ;-) i mam nadzieje ze w tym 10 dc i 11 dc były fikoły :-) Szkoda że z pracą nie wyszło :-(
 
Elmo były były 10dc hehe i będą jutro hehe i pojutrze a co mi tam trzeba korzystać póki mąż w domu. Na pracę nie liczyłam. Może innym razem. Dzisiaj idę do fryzjera bo czas coś zmienić, za długo jestem już blondi czas na czekoladowy brąz moze z ombre :tak:. Na razie wytrzymuje bez temp i testów, zobaczymy jak będzie dalej. Szyję sobie sukienkę na komunię, mam zamiar iść na diete.. muszę moje mysli kierować na inny tor. Oczywiście łykam dalej suplementy...
 
reklama
Do góry