reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha- nie będę mieszać w Waszej tabelce. pozostało mi czekać. ile dni po owulacji należałoby zrobić test? ahh znowu się napalam:-:)-:)-(
 
reklama
Naszła mnie jeszcze wątpliwość odnośnie dawkowania magnezu w staraniach dziewczynkowych, a mianowicie chodzi o 300mg samego magnezu czy mleczanu magnezu? Bo różnie podają na różnych preparatach...

Dodam, że namieszał mi ten artykuł ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie wrocilam z monitoringu, dzis 14dc pecherzyk ma 30mm i wcale sie nie zabiera do pekniecia :( Ostatnio owulacja była miedzy 16-18dniem, wiec jak jeszcze podrosnie ten pecherzyk to nic z niego nie bedzie. Nuuuska mam 1 pecherzyk po dawce 2 tabl dziennie, wiec widzisz-to nie reguła. Na kazdego CLO dziala inaczej.
Jak nie za mały pecherzyk to znow za duzy, masakra.
Juz mu powiedzialam ze odstawiam starania do lipca, wypisal mi na przyszłosc recepte znow na CLO ;)

Ana caly czas trzymam kciuki za ciaze z coreczka :)

Dziewczyną którym się udało gratuluje z całego serca :) Cieszcie się teraz tym czasem ciąży :)

Daria mi dzidzia troche na dziewczynke wygląda :) Jest dość płaski ten nub, usg synka mam to ma taki duzy wystajacy brzuch ;) a Twoje dziciatko tak płasko dosc wyglada:) Aczkolwiek niech sie wypowiedzą te ktore sie znaja na tym lepiej :)
 
Witam. Chciałabym do Was dołączyć i zacząć starania. Mam już synka, więc teraz chciałabym córkę. W lipcu nam się udało, ale niestety nie utrzymałam. Potem jakaś infekcja się przyplątała, więc trzeba było trochę poczekać. Czekam na wynik posiewu i jak wszystko będzie ok, to zaczynamy.
 
Ja wlasnie wrocilam z monitoringu, dzis 14dc pecherzyk ma 30mm i wcale sie nie zabiera do pekniecia :( Ostatnio owulacja była miedzy 16-18dniem, wiec jak jeszcze podrosnie ten pecherzyk to nic z niego nie bedzie. Nuuuska mam 1 pecherzyk po dawce 2 tabl dziennie, wiec widzisz-to nie reguła. Na kazdego CLO dziala inaczej.
Jak nie za mały pecherzyk to znow za duzy, masakra.
Juz mu powiedzialam ze odstawiam starania do lipca, wypisal mi na przyszłosc recepte znow na CLO ;)

Ana caly czas trzymam kciuki za ciaze z coreczka :)

Dziewczyną którym się udało gratuluje z całego serca :) Cieszcie się teraz tym czasem ciąży :)

Daria mi dzidzia troche na dziewczynke wygląda :) Jest dość płaski ten nub, usg synka mam to ma taki duzy wystajacy brzuch ;) a Twoje dziciatko tak płasko dosc wyglada:) Aczkolwiek niech sie wypowiedzą te ktore sie znaja na tym lepiej :)


wtrące swoje 3 grosze, kiedyś się tu udzielałam.. w ciążę też zaszłam na CLO, ale nie pękały mi pęcherzyki i trzeba było działać z Pregnylem, tzn. jak pęcherzyk osiągał idealną wielkość /18-23 mm/ to wtedy podaje się w zastrzyku pregnyl, zeby pęcherzyk mógł pęknąć.. bo 30 mm to za duży niestety.. więc może zasugeruj lekarzowi Pregnyl? mi się udało z takim zestawieniem Clo + Pregnyl;-)
 
_Ewcik_ wlasnie tez myslalam o Pregnylu ale myslalam ze lekarz sam to zasugeruje:/ Mowi podziałac dobrze i moze sie uda. Ja bylam pewna ze jak bedzie taka sytuacja ze pecherzyk bedzie duzy ,ze to oczywiste ze dzis zastrzyk dostane, a tu nic. Kazal sie starac tak jak juz pisałam :/ Nie wiem tez czy Pregnyl mozna podawac osobom z chora tarczyca bo na ostatniej wizycie endo mi powiedział ze Pregnyl i Ovitrelle czy cos takiego zwiekszaja zapotrzebowanie organizmu na hormon tarczycy i mowil ze bardzo dobrze ze nie korzystam z tego, bo mam naprawde teraz bardzo rozchwiana ta tarczyce. No nic, pozostaje mi czekac na cykle lipiec/sierpien :)
 
reklama
Do góry