reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

NiaNia- nie robilam drugiego testu, tylko bete HCG;) w poniedzialek wyszla mi 150, a w czwartek 704;)
 
reklama
NiaNia- nie robilam drugiego testu, tylko bete HCG;) w poniedzialek wyszla mi 150, a w czwartek 704;)

No cudownie!! Gratuluję.
A jak tki test się robi ?:cool: To chyba głupie pytanie na takim watku :dull:
U mnie sytuacja wyglada tak :confused2: Dzis mam pierwszy dzień @:dull::nerd::sorry: Juz teraz kompletnie sie pogubiłam jak to bedzie z planowaniem płci bo moje cykle własnie stały sie nieregularne :sick: Co ja mam zrobic ?:-(
 
Eni czy mozesz jezscze raz dokladnie sprzedac swoj "patent"? :sorry2:Proszęeee
Pisząc w który dzien cyklu co?:cool:
Zaczynamy nowy miesiąc wiec moze skorzystam :happy2:
 
jasne ze moge Wam powiedziec ale nie wiem czy nam sie udalo babeczke zrobic:)ja mam cykle 25dniowe, wiec jak robie owulacyjny to zaczynam od 7dnia ( na instrukcji jest napisane kiedy zaczac testowac w zaleznosci od ddlugosci), najlepeij testowac o jednej porze, tylko nie rano, tak okolo 16-19.ja 7 dnia mialm negatywny test wiec starnek nie bylo. 8 dnia kreska byla troszke juz ciemniejsza ale nadal nie taka jak kontrolna, wiec bylo raz przytulanie, 9 dnia tez bylo przytulanko, 10 juz nic, i 11 test mi wyszedl pozytywny czyli 2 grube krechy i bardzo bolal mnie brzuch wrecz rwal. Bylam pewna ze sie nie uda.
a teraz troch o testach: test jest poztywny jesli ta druga kreska jest tak samo ciemna lub ciemniejsza od tej kontrolnej jak jest jasna to znaczy ze jeszcze nie. NA dziewczynke kaza zaczac starnia i codzinnie testowac i w momencie jak wychodzi pozytywny test to jzu nie starc, chyba ze starn nie bulo w ciagu 24godz ( u nas tak wlasnie bylo) to mozna ale maxymalnie do 4godz po pozytywnym tescie, ale mnie starsznie bolala brzuch wiec juz sie nie staralismy.:)dlatego myslalm ze nie wyjdzie.
jak bedziecie mialy pytania to sluze:) aha zalecana jest pozycja klasyczna:) bez orgazmu u kobiety;)no i u nas tak bylo:) chodzilo tylko o nasienie;)
 
aha dziewczyny polecam wam testy owulacyjne na allegro od sprzedawcy sklep starania, tam jest dokladna instrukcja co do planowania plci:)
 
eni, ale fajnie , dzieki za wskazowki! No i oczywiscie ucieszylam sie, ze dzidzie takim samym nikiem jaki ja mam nazywasz ;-) Oto kopia

 
aha dziewczyny polecam wam testy owulacyjne na allegro od sprzedawcy sklep starania, tam jest dokladna instrukcja co do planowania plci:)

Ma sie ma :-p

jasne ze moge Wam powiedziec ale nie wiem czy nam sie udalo babeczke zrobic:)ja mam cykle 25dniowe, wiec jak robie owulacyjny to zaczynam od 7dnia ( na instrukcji jest napisane kiedy zaczac testowac w zaleznosci od ddlugosci), najlepeij testowac o jednej porze, tylko nie rano, tak okolo 16-19.ja 7 dnia mialm negatywny test wiec starnek nie bylo. 8 dnia kreska byla troszke juz ciemniejsza ale nadal nie taka jak kontrolna, wiec bylo raz przytulanie, 9 dnia tez bylo przytulanko, 10 juz nic, i 11 test mi wyszedl pozytywny czyli 2 grube krechy i bardzo bolal mnie brzuch wrecz rwal. Bylam pewna ze sie nie uda.
a teraz troch o testach: test jest poztywny jesli ta druga kreska jest tak samo ciemna lub ciemniejsza od tej kontrolnej jak jest jasna to znaczy ze jeszcze nie. NA dziewczynke kaza zaczac starnia i codzinnie testowac i w momencie jak wychodzi pozytywny test to jzu nie starc, chyba ze starn nie bulo w ciagu 24godz ( u nas tak wlasnie bylo) to mozna ale maxymalnie do 4godz po pozytywnym tescie, ale mnie starsznie bolala brzuch wiec juz sie nie staralismy.:)dlatego myslalm ze nie wyjdzie.
jak bedziecie mialy pytania to sluze:) aha zalecana jest pozycja klasyczna:) bez orgazmu u kobiety;)no i u nas tak bylo:) chodzilo tylko o nasienie;)

Dzieki bardzo :-)
Ja tez kupuje tam testy. Kupiłam i w tym miesiącu, własnie czekam na przesyłkę. Te testy mnie trochę wkurzały bo nie widziałam jak interpretować jasniejszą kreskę, czy to juz czy nie:sorry2: Ale ok ide Twoim sladem i tez bede tak to odczytywać. Tyle, ze ja testowanie zaczynałam pożniej, gdzies 10 dnia bo wczesniej wydawalo mi sie ze nie ma sensu. Wczesniej testowalam dwa razy dziennie z moczu porannego i drugi raz koło 17. Ale faktycznie teraz wyznacze jedna pore bo inaczej zglupieje z tym wszytskim.
Czytam Twój opis juz trzeci raz zeby wszytsko dokładnie zapamietać :-p

A jezscze cos mi się przypomniało. Na tej instrucji pisze, ze na dziewczynke trzeba czesto sie przytulać, nie robić postu:sorry2:..W tych dniach gdzie nie ma jezscze dwóch grubych krech.No sama nie wiem:happy2:

Robiłas juz ciążowy ?:rofl2:

Mi to tylko troche głupio tak świadomie "to" robić zeby zrobic :-p zwłaszcza obec męża :happy2:
 
reklama
wiem ale jak nie wychodzi to w natsepnym cyklu tzreba mniej, bo nasienie moze byc za slabe, my tak wlasnie robilismy w poprzednich al nie wychodzilo wiec musialismy mniej staran wykonac:) mam ksiazeczke w wersji elektronicznej chlopak czy dziewczynka i tam jest wszytsko opisane jesscze leoeij;) moge wyslac Ci na e-mail, musiz mi go tylko podac:)rano zawsze wychodzi slaba kreska, dlatego lepeij testowac po poludniu.
 
Do góry