reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Olu witaj, zobaczysz, jak się wciągniesz, to wszystko będziesz wiedziała co i jak i z pomocą Piranii nie będzie nic czarną magią


Nusia, wiesz, ze ja też sobie obiecuję ponadrabiać zaległości forumowe i tak z doskoku czytam, a na pisanie nie starcza czasu, a brakuje mi Was!!
a Olcia kiedy wraca?


Zakrętko, super, że dużo ciuszków będziesz miała po Lence!

zapomniałabym Dorcia, ale super wieści!!! a nie mówilam, że zaczniemy razem staranka? nie mówiłam? :-)


u nas dziś piękna pogoda, chociaż w środku dnia nagle z nikąd burza była. kurcze, nie mam na nic czasu. i choroba muszę wziąć się za siebie, bo kluska jestem za bardzo!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też juz po działaniach...ph ładnie i szybciutko zbilam...wczoraj trwało to dłużej...teraz idę zobaczyć czy nie podskoczylo, potem tamponik i idę spać...slodkich znów dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
No ja tez juz po dzialaniach i siedze i pilnuje ph :-) jeszcze troche i tampon z limonka do srodka i spac ;-) jednak zadzialalismy bo zrobilam test ok 23 i kreska delikatnie ciemniejsza niz ta sprzed 17 wiec mysle ze owulka przede mna... a w poniedzialek to byl jakis falszywy alarm :dry: Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki :-) dobranoc
 
hej hej dziewczynki :)))

Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to nowe ikonki po lewej stronie pod Naszym awatarem. Podliczaja nasza aktywnosc ? Punkty za to daja? a do czego te punkty, ktos wie ? :-p

liluś Olcia wraca w przyszly piatek,mam nadzieje, ze maja tak piekna pogode jak my tutaj, bo az chce sie wstac rano :)

zakrecia kurde a nie mozesz wpasc do Katowic ??? jak Ty masz taka reke do zakupow, to ja bym ciebie musiala zabrac ze soba do sklepu, bo mnie sie ostatnio zdarzylo kupic dwie rzeczy 'na oko' z wiadomym skutkiem :dry:

Milego dnia babolki.
 
Dobry
Nuuska co ja widze :-) pnij sie tempko w gore :-) kciuki zaciskam :-* ok:-) jak bede w Katowicach to Cie porwe na zakupy Ale ja tez ma niewypalow w ciuchach Oczywiście nie mierzone ;-)

ELLE,Rozszpunka, Czarna perla Jak ph?

Ide zwlec mojego z lozka bo posxedl wczoraj na rowet o 19 i wrocil o 24 :) Juwenalia sie zaczely i poszedl przy okazji z kolegamo na koncert

Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny:-) Mnie niestety można wypisać z listy staraczek:-( dwa dni temu wróciłam z oddziału bo miałam poważne powikłania po usunięciu nadżerki szyjki. Lekarz powiedział ze ciąża jest bardzo niewskazana bo byłaby baaaaardzo duzego ryzyka i ryzyko urodzenia do 6 m-ca ciazy jest 80%:szok: tak wiec chyba nie zafunduje tego sobie i a przede wszystkim dziecku. Najsmutniejsze dla mnie jest to ze robiła badania i wapno ma 10,31 ( 8,9-10,2) prog 25 testo 15. wiec chyba takie dziewczynkowe wyniki:happy2: no ale moze kiedyc... tzrymam za wszystkich mocno kciuku i za wymarzone dzieciaczki
Zakrecona gratuluje syncia:-) bedzie przychodzic do Ciebie w nocy glaskal po wlsoach o mówił "Tak bardzo Cie kocham jak stad do kosmosu i z powrotem ze nie mogę bez ciebie spać" ;-)
 
witam...tak szybciutko ...bo jak zwykle pracujaco:-)
fiołek.,..oczywiscie ze podjęłas bardzo dobra decyzję...a minerały i hormony delikatnie utrzymuj ...nie rezygnuj tak drastycznie z diety nie odstawiaj tabsów a napewno utrzymaja sie wartosci...
elle...ja napisałam na bb poszłam sprawdzic ph utrzymywało sie na poziomie 4,5 wiec poszłam jeszcze przeczekac i obudziałam sie 4,48 hahaha cała w szoku bo nie włozyłam tampona...mysle ze pewnie mi podskoczyło na bank do 6 co najmniej...ale nie 4,5ph ...czyli zostawiłam jak jest ...teraz tylko bede patrzyła jak bedzie w dzien...ale wydaje mi sie ze juz niepodskoczy bo jest po owulacji wiec ph obniza sie jak dobrze pamietam...
...miłego dnia a jest przepiękny...no to ja juz czekam na przyjscie @ lub jej brak;-)
...trzymam kciuki za starające sie towarzyszki z listy nuuski...
 
Laseczki,ja musialam zbic roztworem,bo jakos ten replens byl tez za slaby jak na zolnierzyki mojego m.dzis rano zrobilismy powtorke i wlozylam tampon,bo juz w pracy siedze.pol nocy nie spalam ze stresu,tempka wysoko,ale zaburzona.a to moj sikaniec z rana.kolo 4 tez wstawalam pii ,wiec to wlasciwie nie poranny. Rozwazam czy wieczorem tez powtorzyc,czy lepiej poczekac na o+12
 

Załączniki

  • 1400655753456.jpg
    1400655753456.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 28
Witam się i ja z kubkiem mięty :-)
ja siedziałam 2,5godz i obniżałam ph a potem wsadziłam tampon z limonką i poszłam spać ;-) rano ph było niskie ok 4,5 więc chyba nie podskoczyło w nocy :sorry2: zobaczę jak dzisiaj testy będą wychodziły, czy jeszcze zadziałamy
Roszpunka ja też się wczoraj umęczyłam z tym moim ph bo ciągle wzrastało a ja rephreshem zbijałam... u Ciebie widać piękny pik i ja jak taki będę miała to na pewno jeszcze zadziałam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka babeczki :-D

ale miałam rano przeżycie - mąż zamknął mnie w mieszkaniu i nie mogłam wyjść :wściekła/y: zostawiłam swoje klucze od mieszkania w moim samochodzie, który dziś rano wziął mój mąż, bo jego auto jest w naprawie. Ponieważ wychodził przede mną - zamknął drzwi od zewnątrz, ale tym razem na dwa zamki (a od wewnątrz mogę otworzyć tylko jeden). Na szczęście przyjechał mój teściu z zapasowymi kluczami i uwolnił mnie z twierdzy ;-)

Nuuuśka - pięknie tempka przyrasta :tak: oby "oglądanie kwiatków" okazało się szczęśliwe :-D


Elle, Roszpunka, Czarna perła
- mega &&&& za wasze staranka
 
Do góry