reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix a moze faktycznie test jeszcze nie wykrywa hcg? Moze sprobuj z beta zebys miala 100% pewnosc ze nie jestes w ciazy skoro w poprzedniej ciazy testy tak pozno Ci wychodzily. Ja nadal kciukow nie puszczam &&&&&& :-)
Male liski dobrze ze pojechalas na usg bo teraz bedziesz spokojniejsza i wiesz ze z dzidzia wszystko ok :tak: nie moglo byc inaczej ;-) ewentualnie dla swietego spokoju zrob bete ale to juz tylko formalnosc :-) co u mnie... wlasnie wrocilam od ginka bo bylam po recepte na dupka i poplakalam sobie troche w aucie zaraz po wyjsciu :-( zrobil mi usg bo powiedzialam ze mialam cien na tescie ciazowym a ze akurat wchodzilam po dziewczynie u ktorej byl ladny pecherzyk na usg to pokazal mi go i powiedzial ze taki powinien byc u mnie a tu znowu nic nie ma :-( ze cien na tescie nic nie oznacza i starac sie dalej a dupka juz nue brac bo nie ma sensu. Chcialam jeszcze dzisiaj go wziac i jutri zrobic test 25-tka ale skoro nic nie bylo widac na usg to chyba nie bede testowac, czy moze bylo jeszcze za wczesnie na pecherzyk w 13dpo?
Piraniu ja chyba mam pecha i trafiam w te % z ciazami biochemicznymi :-( juz za kazdym razem sobie mowie ze nie bede testowac przed terminem @ ale to silniejsze ode mnie a poza tym musze wiedziec czy brac dalej dupka i luteine. Aha ginek jeszcze powiedzial ze czas wyslac mojego m na badanie nasienia skoro nie ma ciazy :eek:
 
reklama
Kate kochana z dzieciakami to nigdy nie wiadomo ! Moja córa pierwszy i ostatni raz płakała w przedszkolu dwa tygodnie przed zakończeniem roku w ostatniej grupie przedszkolnej ... nie chciała już chodzić !!! I kto by pomyślał !? Chłopcom raźniej kiedy są razem ! Wiesz 2,5 roczku to jeszcze maluszek jest ... ale jaki już przedszkolak !!!

Piranha mój sierściuch podobno ma bursztynowe oczy ( tak wet wpisał w książeczkę ) Ja tam nie wiem ...dla mnie jest najpiękniejszy i najmądrzejszy ! Wiadomo ! Troszkę żałuję że zmusiłam go do bycia kotem tylko domowym ... żal mi kiedy widzę jak bardzo chciałby poskakać po drzewach - ale się boję że już do domu nie wróci !
 
Male liski mam cesarkę w poniedziałek 15 września :)
Jutro mam ostatnią wizytę u lekarza, jestem przeziebiona mam nadzieję, że na maluszka nie przejdzie chorobsko:/ buziaki dla Ciebie i Kropki:)

Miłego dnia dla wszystkich:)
 
Mamakaja, za 5 dni będziesz już tulić swoje maleństwo :tak:pewnie nie możesz się doczekać!

Małe Liski, super, że podejrzałaś swoją kropeczkę, najważniejsze, że wszystko w porządku :tak:

Mój 6 -letni syn codziennie jeszcze płacze w zerówce, wiem, że nie dzieje się mu tam krzywda, po prostu tak ma. Już nie wiem co robić bo to jest bardzo przygnębiające dla mnie zostawiać go we łzach :-(Z córką nigdy takich problemów nie było, zawsze chętnie chodziła do przedszkola czy do szkoły, jest otwarta, szybko nawiązuje znajomości. Młody - zupełne przeciwieństwo. Pocieszam się tylko tym, że nie tylko on płacze w zerówce, jeszcze dwóch małych mężczyzn mu wtóruje :-D
 
Piranhu, Elle Betke zrobię, ale w poniedziałek jesli wczesniej w sobotę nie dostanę @. Co ma być to będzie :) Dziś i tak by mi to nic nie dało, u nas rekordowo długo się czeka na wynik bhcg, aż tydzień. Jesli zrobię dziś ,najwczesniej na poniedziałek by był, najpóźniej w środę.


male liski No baa, fajnie by było tak z płcią, idziemy pokazujemy testy i bach..chłopiec/dziewczynka ;) , a ja wiem że my mamy wieksza czasem wiedzę niż lekarze na temat ewentualniej płci dziecka ;) ja sobie założyłam że jeśli testy wyjdą wcześniej niż z synkiem to będzie to oznaczało że są szanse na córcię, a jesli testy będą wychodziły tak późno jak w poprzedniej ciąży to jednak nie będę się nastawiała, zostanie czekanie na usg. Wiem że moze byc słaba przenikalność hsg do moczu- moze akurat ja to mam, tyle ze w sumie ta betka teraz tez mi nic nie powie, bo nie wiem jakie miałam przyrosty z synkiem.
Dobrze że u Ciebie się szcześliwie wszystko skonczyło wczoraj, bo juz dreszcze miałam jak napisałaś że krwawienie sie pojawiło.. niech wiecej ono nie waży się przychodzić. Wazne ze z dzidzią wszystko w porządku, ja mocno trzymam kciuki za Waszaą rodzinkę i siostrzyczkę dla synków &&&&


kate Dziekuje :*


mamakaja To juz nie długo :))) Trzymamy kciuki za Ciebie &&& i czekamy na wieści już "po"
 
Mamakaja, to już, już zaraz!
Dorcia, czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie. :-D
Nuska, plan jest dobry. Teraz do wykonania. :-)
Kate, pewnie gdybym miała więcej czasu, to normalnie bym jadła, a tu zwyczajnie się nie da. Nie smakuje mi jedzenie z ulicy - co kupię, to jest tak słodkie, że mnie na wymioty zbiera.
Małe liski, okrągły pęcherzyk dobrze wróży. A lekarz - życiowy się trafił. Nie masz szans na jakąś pomoc - od rodziny choćby? Wierzę, że będzie dobrze. I wierzę, że to będzie Agniesia. Księżniczka od początku, dlatego tak to wszystko wygląda. Uwierz. :-D
Na wizytę umówiłam się na sobotę za tydzień. Ciekawa jestem lekarki. :-)
 
Małe liski super że podejrzałaś swoją kropeczkę, będzie dobrze
Anette co do płaczu dzieci to w zeszłym tygodniu mi się serce krajało jak patrzyłam na te maluszki w przedszkolu płaczące. Mój już drugi rok i obyło się bez płaczu, a też się bałam ... Ale generalnie wydaje mi się że dziewczynki w tych kwestiach są po prostu dzielniejsze, lepiej sobie może w stresie radzą
Mamakaja ślę buziaki !
 
Małe liski wierze, ze wszystko bedzie dobrze I Agniesia ma sie dobrze :)
mamakaja :) super, ze juz niebawem Go poznasz... Uwielbiam te emocje :)

a u mnie Maja zaczeła przedszkole I w ubiegłym tygodniu bylo super, zostawała chetnie I bez płaczu a w tym tygodniu idzie chetnie a póxniej zaczyna płakac I chce bym z nia zostawała, ale jak po nia wracam to jest radosna I mówi, że było fajnie I ze sie jej podobało... ;) musi sie przyzwyczaić bo ona zawsze z mamunia a tu trzeba z obcymi paniami zostac ;)
 
reklama
Mamakaja trzymamy kciuki ...jeszcze tylko 5 dni !!! Chciałabym być na Twoim miejscu wiesz !
Pogłaskaj proszę brzuś !

Macy uwierz że mogą ... zwłaszcza jak "ktoś" wykopie ziemię z kwiatków i pada pytanie do kota "czy to TY ???" Zawsze ma minę niewiniątka ... a może faktycznie mamy duchy ???
 
Do góry