reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Swiat kochane

Piranhiu cudny mikolaj ;-)
Zakrecona synus i mamusia jak malowani.... wiem juz to pisalam ale musze powtorzyc sliczne zdjecia robicie , a ty kochana kwitniesz macierzynstwo Mamusiu ci sluzy :-D
 
Lenka ...rozumiemy co czujesz...ale uwierz mi, że z miesiąca na miesiąc będziesz czuła się o wiele lepiej z tą wiadomością, a w dniu porodu będziesz szczęśliwa kiedy zobaczysz, przytulisz swojego drugiego synka :). Nie jedna dziewczyna bardzo zazdrości ci tej wiadomości, że możesz mieć kolejne dziecko, że możesz mieć chłopca - tak więc mimo niespełnionego różowego marzenia, cieszcie się Świętami i tym małym szczęściem które rośnie ci pod sercem :) - Gratulacje kochana i ściskam!

Ilaczek ściskam cię mocno...ja jeszcze potrzebuję ostatecznego potwierdzenia...dużo spokoju i radości w te Święta dla was!

Macy wy wyjechaliście gdzieś na te pare dni świątecznych? jak nastrój?

jeszcze raz dziewczyny Wesołych :) i do zobaczenia za parę dni
 
Kochane wszystkiego naj naj naj
Spełnienia marzeń :) ImageUploadedByForum BabyBoom1419428661.154959.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419428661.154959.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419428661.154959.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 36
Jak dobrze,ze juz po ufff caly dzien z czerwonymi zaplakanymi oczami...teraz z nudow przegladam informacje i czy aby napewno to jest napewno w tym tyg 17/18 widac bylo u mam dziewczynek te || kreseczki gdzieś widzialam zdj ze narzady w tym czasie wygladaja bardzo podobnie jestem ciekawa... Oczywiście widok na usg jak dzidzius bawi sie raczkami przy buzi bezcenny jednak to prywatnie Pani dr obejrzala wszytsko nawet paluszki liczylysmy ale czy ufac jej
 
Małe liski, jesteśmy na wakacjach. Pojechalismy nad morze. Klimatu świątecznego brak. Bardzo jest mi z tym wszystkim źle. I nie chodzi tu o czerwone Mikołaje, choinki czy karpie. Nie chcę smecic, bo to nie ten rodzaj świąt, ale większość wigilii przeryczałam.
Ilaczek, Lenka, bardzo mi przykro. Chyba dobrze, że głośno mowicie o tym, co czujecie. Sciskam Was obie mocno.
 
Krystianmartin super zw sie odezwałas :* moze akurat bez planowania uda sie życzę Ci szczęścia

Lenka,Ilaczek dokładnie Was rozumiem bo przechodzilam to samo... Ta mysl ze marzenie sie nie spełniło Niby wiedzialam decydując sie na dziecko ze moze sie nie udac planowanie ale jakoś nie dopuszczalam tych mysli Ja tez płakałam jak nikt nie widzial ale z każdym dniem było lepiej Przecież to maly cud i nie jedna para chciałaby otrzymać taki prezent Dzisiaj kocham Igorka bad zycie i jest mi glupio ze tak sie zachowywalam Czasu nie cofne ale teraz chce byc najlepsza mama dla mojego synka :-*

Jesli chodzi o swieta to ja tez mam dola :-( ale to napisze w wolnej chwili na grupie

Miłego dnia
 
reklama
Dziewczynki Kochane!

Siły do pokonywania codziennych trudności, wiary, że wszystko jest możliwe i nadziei na lepsze jutro. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, obfitych w czarodziejskie chwile oraz wszelkiej pomyślności w 2015 roku!

:-* :-* :-*
 
Do góry