reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha - cieszę się, że Twoje zdrowie się poprawia :-) no to teraz życzę zdrówka dla dzieciaczków i coraz więcej wolnego czasu dla Ciebie (żebyś mogła częściej z nami tu pisać :-*

Matik - no to Oliwka rośnie jak na drozdzach :-) fajnie, że wszystko w porządku!

Airfix - ja mam taki termometr, o jaki pytasz. Wydaje mi się, że jest ok. Nie pika zbyt głośno ;-)
 
reklama
Maran-atha ja chyba sie za bardzo nakrecilam po tym jak udalo mi sie z tą owu przed wyjazdem m ...zapomniałam sie zę to jeszcze nie oznacza sukcesu...dzisiaj juz ryczalam 5 raz chociaż wiem ze jeszcze wczesnie. ..
 
Ilaczek trzymam mocno kciuki za jutro !!!
Anuffi Marantha za testowanie &&&&&&&&&&&&&&
Maran może właśnie taki odpuszczony cykl będzie szczęśliwy:-)
Kevinka masz ślicznego synusia oczywiście braciszkowie też
Zakrętko aż miło popatrzeć na Wasze zdjęcia :-)
Piranhu, Aniu dziękuję :-)
Wszystkim dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny
wpadam tak z doskoku.
chciałam Was zapytać co można podać dwu tygodniowemu noworodkowi na kolke.ma problem z gazami szczególnie w nocy.
jesteście doświadczone a nie mam kogo zapytać. większość kropelek jest po pierwszym miesiącu życia :(
dodam że karmie piersią ale w nocy dokarmiam mlekiem baby dream z rossmana ponieważ mały jest ciągle głodny.
już sama nie wiem czy to wina mojego mleka czy tego modyfikowanego.
jestem już przyłamana bo pierwszy syn dostał silnych kolek w 3 miesiącu i go trzymało do 6 miesiąca. ten ma problem już od pierwszego tygodnia :( nie że jakoś tragicznie ale te bóle nie dają mu spać i widać że się meczy.
prosze Was o rady



przepraszam że tylko o sobie pisze.
czytam Was z doskoku by wiedzieć co słychać u Was :)
za wszystkie nieustannie &&&&&&&&& pozdrawiam
 
Ana87 U takich małych dzieci to zazwyczaj podaje się herbatki z koprem i najlepiej skonsultowac sie z pediatrą bo przyczyn kolek moze byc troche, począwszy od mleka po nietolerancje np.laktozy i Twoją dietę :) Może spróbuj zaparzyć koperek i podać póki nie dostaniesz się do pediatry
 
czesc dziewczyny napisałam wczoraj długiego posta i poszedł ............. nie dam rady uzupełnić ...

Ilaczek przede wszystkim trzymam dziś mocno kciuki za twoją wizytę &&&

Kevinka
cudny synus :) uwielbniam zdjecia rodzenstwa :)

Zakrecona
dziś chyba też masz cięzki dzień :( wiec zycze ci duzo siły
zdjęcia jak zwykle boskie :)

Airfix j
ak synuś ? ten sąsiad to normalna ŚWINIA nie cżłowiek jak można chodzic po czyims terenie i jeszcze trutkę rozsypywać :(
Piranhiu dbaj o siebie :* dobrze, ze to "tylko" złe wyniki , anemia , a bolerioza wykłuczona :*
zdrówka dla Kaji i Krzysia

Ana87
mój synuś też byl głodomorek,ale Ja go nie dokarmiałam mlekiem modyfikowanym tylko po prostu karmilam piersią na żądanie... Ja na twoim miejscu piłabym herbatkę z kopru i odstawiłą mleko modyfikowane ...

maggie
cudowne wiadomości oby wiecej takich w 2015 roku :) GRATULUJE

Anufifi, Maran atha
&&&& trzymam mocno za wasze wysokie temperatury i testowanie


dziewczyny nie wiem czy zauważyłyscie, ale lista nasza u Nusi jest coraz krótsza :) to baaaaardzo dobry znak :)
Ja jeszcze nie odebrałam wyniku histopatologicznego ehh nie mam za bardzo jak tego zrobić , bo pracuje do 15 , a sekretariat czynny do 14 także żyje w błogiej nieświadomości, że wszystko jest ok i chyba dobrze mi z tym :)
poza tym męczymy dietę ....

Małe liski :) możemy liczyć na twoje podpowiedzi ?? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ana ja swojemu synkowi dawałam delicol (jest chyba od pierwszych dni) ale średnio u nas działał. karmiłam tylko piersią i po 2 miesiącach okazało się że mały się przejadał. urodził się z wagą 2,6kg a po miesiącu ważył 4,5kg. ciągle domagał się cyca,a w przychodni mi powiedziano że mlekiem matki nie można przekarmić. w końcu jak miał 2 miesiące poszliśmy prywatnie do pediatry i się okazało że jednak można przekarmić. nie wiem jak często karmisz, bo niby takiego maluszka karmi się na żądanie. mój jak miał 2 miesiące potrafił jeść co pół godziny i to już podobno za często jak na 2 miesięczne dziecko (tak może jadać noworodek)

dziewczyny
u mnie póki co ciąża identyczna jak z synkiem. mdłości pojawiły się mniej więcej w tym samym czasie co w pierwszej ciąży i mdli mnie tylko wieczorami (a podobno na dziewczynkę mdli rano). nie mam ochoty na słodkie i nie mogę patrzeć na mięso, psychicznie już się nastawiłam na synka, mąż też :)
 
Do góry