reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana, podpisuję się pod postem Justi - odstaw modyfikowane. Nie ma opcji, żeby mały się nie najadał piersią. Karmienie nocne jest bardzo ważne. Małemu herbatek bym nie podawała - Ty sama możesz pić koper włoski - ale nie na cukrze, granulowany, tylko kup w aptece normalny do parzenia. Po każdym karmieniu odbijaj, staraj się kłaść dużo na brzuszku. Jak masz możliwość, malutkiego na kolana a jego nóżki sobie na brzuszek, w górę. Dużo pij i dużo spokoju.
Ilaczek, nie zamierzam mówić - przykro mi, bo nosisz w sobie mały cud. Szkoda, że marzeń nie udało się spełnić. Ale całemu światu pokazuj, że jesteś szczęśliwa. Nie dawaj innym ludziom satysfakcji.
Maran, &&&
 
reklama
Ilaczkuja tez nie bede oryginalna i podpisuje sie pod dziewczynami Najważniejsze ze córcia zdrowa, z kazdym dniem będzie,lepiej a jak sie urodzi to oszalejesz na jej punkcie choc wiem ze bardzo Ci zależało na spełnienieniu marzen Pewnie teraz czujesz smutek ale to minie :* wiem ze musi minąć jakis czas zebys zaakceptowala ta wiadomośc bo najgorzej jak człowiek wierzy w możliwość spełniania marzen a okazuje sie ze nie tym razem Na pewno córcia juz niedługo zawladnie Twoim sercem Trzymaj sie kochana

Airfix ach kochana przecież ja to chyba cale zycie bde miala pod górkę z kłodami pod nogami....:( napisze w ciagu dnia na grupie o co chodzi
 
Ilaczek Gratuluje zdrowej dzidzi i wiem że będziecie Ją kochać ponad wszystko tak jak córeczki , tym wszystkim złośliwcom pokaż że mimo że marzenie sie nie spełniło to jesteś szczęśliwa że udało się mieć kolejne dziecko..ja mimo wszystko zazdroszczę tak pozytywnie po jeden że córki, po dwa że masz kolejne dzieciątko :* jednak będę do końca trzymała kciuki żeby do porodu jednak coś wyrosło :*

Zakrecona Ja myslę co miesiąc że tak samo u mnie wreszcie pech się skończy ....ale jakoś nie chce....

Nerwy mam codzien wieksze, a jeszcze wczoraj były jakies wiadomości i mowili że rodziny majace kredyt we frankach decydują się na jedno dziecko z uwagi na drozejacy kurs franka i kobieta jakas do kamery się wypowiadała - Ze Ona sama ma kredyt we frankach, ma jedno dziecko 1,5 roczne i ma tak wiele miłości że musiała miec drugie i że jest w ciąży pomimo drozejacego kredytu...... Jak się ciotka nie zbulwersowała !!! Od razu do nas z podniesionym głosem - " Idiotka porąbana, myśli że miłością dzieci wykarmi, żeby dziecko miec drugie to przede wszystkim pieniądze trzeba miec! a nie miłość, zidiociała baba! Ja wiem że Ona to do nas mówi:/ zeby uswiadomic nam że na wykonczenie domu nie mamy, a dziecko nam sie marzy..... codzien tu nam takie sceny urzadza, boję się co będzie jak faktycznie w ciaze zajde, a wiem ze do maja raczej sie nie wprowadze do nowego domu- choc bede sie starac zrobić wszystko żeby to było jak najszybciej. Ale po co od razu takie słowa....
 
Ilaczek dziewczyny już chyba powiedziały wszystko ... Ja mogę się tylko pod tym podpisać
Gratuluje zdrowej ciąży i córki ... teraz czekam z niecierpliwością na dzień kiedy nam powiesz do której córci jest podobna :)
Głowa do góry , pierś do przodu i bądź dumna, że masz szczęście być mamą księżniczek :)
jeden książe mąż musi wam narazie wystarczyć i jakoś musicie się nim podzielić :)


Zakręcona co się dzieje :( jak minoł wczorajszy dzień ?

Nusiu patrzę i patrzę na zdjęcia z Fb kochana Ty zaszalałaś z tym zrzuceniem wagi pochwal się ile to ci kilogramów uciekło ? Jestem pod ogromnym wrażeniem

Airfix ehh kochana tacy są ludzie ciotką się nie przejmuj.... To jest Twoje życie i Ty masz je wykorzystać tak jak Tobie się podoba Głowa do góry będzie dobrze
mówi ta co ma kredyt we frankach i strasznie chce powiększyć rodzinkę :)
 
Ostatnia edycja:
Ana ja na twoim miejscu tez byl odstawila mm i zaczela czesciej przystawiac mlodego do cyca albo karm go z obu piersi prz jecnym podejsciu Ha pije herbate dla karmiacych z herbapolu

Just dzien w miare pomimo problemow staram sie usmiechac i cieszyc sie z tego co mam

Airfix co za ciotka......masakra Co ja to interesuje nie jej zycie to nie h sie .... To jest wasze zycie i Wasze sprawy wiec sie nie przejmuj i udowodnisz jej i innym że niedlugo bedziecie mieli wymarzony dom i corcie i bedziecie szczesliwa rodzina :)
 
reklama
ilaczek moja mama to by cie chyba na rekach nosila ze bedziesz miala kolejna corke :tak:bo ja ze mam dwoch chlopakow to jej sie nie bardzo widzi ale co zrobic ludziom sie nie dogodzi:-D ważne ze mala zdrowa chociaż nie wiem czemu byłam przekonana ze to chłopak;/ i widocznie mimo planowania tak musialo byc wola boga byla silniejsza.:)
 
Do góry