reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuśka - schudłaś 16 kg :szok::szok::szok: wow! no gratuluję!!! jak Ty to zrobiłaś? Ja poniżej 58 kg nie mogę zejść :wściekła/y: Jestem na diecie dziewczynkowej od początku grudnia, chodzę dwa razy w tygodniu na indoor cycling (czyli powinnam spalić dużo kalorii), a waga ani drgnie! Chyba taka już moja uroda ;-) Wpisz mnie kochana na listę oczekujących (z terminem na wiosnę - jak szaleć to szaleć ;-) a tak poważnie, to za długo na tej diecie nie wytrzymam, więc pewnie w kolejnym cyklu (jak tylko poprawię minerały) zaczniemy starania :rofl2:
 
reklama
Witajcie Dziewczyny:)
Piranhia,Airfix dziękuję za miłe słowa.Z ogromną nadzieją wyczekuję drugiego trymestru.Chciałabym zobaczyć już,że wszystko z malutką istotką jest wszystko dobrze.Odetchnę z ulgą.No i samopoczucie się poprawi,bo teraz do niczego się nie nadaje.
Do tego mój synuś się rozchorował,ma brzydki kaszel,aż wszystko zwraca,mam nadzieję,że szybko to wyleczymy.
Iweet-to jeszcze wszystko przed Tobą,kiedy wybierasz się na usg,czekam na wiadomość o bijącym serduszku:)
Anufifi-cierpliwości,kochana,trzymam kciuki:)
Maggie-gratulacje,witaj w klubie:)
Miłego dnia wszystkim życzę
 
Ostatnia edycja:
kopiuszek mam zamiar zapisać sie na za tydzień. To będzie 6 tydzień +2 dni i nie wiem czy już serduszko wtedy będzie.
 
Małe liski gdyby nie ból nerek mogłabym napisać- ciąża idealna !!! A jak u Ciebie ???

Maggie
wiedziałam , wiedziałam , wiedziałam !!! Nie brałam innej opcji pod uwagę ! Cieszę się ogromnie !!!

Nuuśka
a jakże by inaczej ? Dam znać - jak tylko oddadzą mi telefon !!! Hahahaha !!! To dlatego Cię nie ma na BB ...schudłaś tak że zniknęłaś !????????

Piranha :* :* :*

Iweet w tym czasie serdusio powinno być już widoczne - choć różnie o bywa ... trzymam kciuki &&&

Oczy niebieskie ... dobrze powiedziane - toczę się nadal - choć już co raz bliżej ale i dolegliwości co raz więcej !

Co Wam powiem ... zaczynam się bać jak cholera ... poród naturalny !!! SZOK !!! Zaczełam nawet rozglądać się za szpitalem w którym na życzenie robią CC ... ale i tego się boję !!! Młody wazy 3.230 g i niestety chyba nie spieszy mu się wyjść ! Szyja ciutkę skrócona ale zamknięta na siedem spustów !!!
Powiedzcie mi czy te liście malin działają ? Czy mogę jakoś pomóc Małemu w podjęciu decyzji o wyjściu ? Słyszałam że sex , drażnienie sutków i ruch sprzyja szybszemu porodowi ... ale czy któraś to sprawdziła !???
 
Dorcia ja polecam liście malin ale dopiero tydzień przed porodem, bo powodują lekkie skurcze. Ja aplikowałam też wiesiolka 2xdz dowcipnie. No i co urodziłam szybko i prawie bezboleśnie serio serio
Wiedzma robiłaś test z sody??
 
Dorcia to prawda herbata z liści mail jest skuteczna mi polecała położna i jak tylko skończył mi się 37tydz to ją piłam syna urodziłam za 3 dni:) :tak:
 
Airfix wykres ladny a moze kogoś zmajstrowaliscie?!:)

Iweet powinno juz byc serduszko &&&&& :*

Nuuska silna wola moze zdzialac cuda:)

Dorcia ja bralam gorace kapiele po 20-30 min, byl tez sex, a w t dniu co mlody postanowił sie przywitac z nami drażnilam sutki i sporo razy wchodzilam do domu a mieszkam na 4 piętrze Ja tez chce eska od Ciebie:) trzymam kciuki dasz rade i nie stresuj sie :)
 
ja trzy tygodnie piłam herbate z liści malin... ostatni tydzień to piłam ich aż 4 dziennie - a tak na prawde co wywoło mój poród to czwarty już masaż szyjki... ale poród sn był prawie bez bolesny... dzięki czemu bardzo sympatycznie go wspominam - synek miał dużą głowe i przeciskał się 4,5 godziny...
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie cenne rady !!! Herbatka z liści malin już zakupiona , wiesiołek dowcipnie ??? Gdzie takie cuś kupić ???

Ja wiem że strach to normalna rzecz - zwłaszcza w takiej sytuacji ... poczekam jeszcze tydzień i będę szaleć - ze wszystkim !!!
Jak na razie mam skurcze delikatne jak Młody szaleje ... czasami coś gdzieś tam zakłuje ! I tyle !
Najbardziej boje się długiego bólu i mam ciągłą obawę że nie będę mogła wyprzeć synka i będzie niedotleniony !!!
Ale może urodzę bezboleśnie w godzinę ... he ???

Dziękuję raz jeszcze !
 
reklama
Dorcia hahahaha taaaaaa tak schudlam ze mnie nie widac :-D:-D czlowiek widmo znaczy sie !
Co do porodu Ty sie nie Boj Ciotka porodu ! Juz tyle przeszlas, tyle wytrwaliscie ze wierze ze samo przyjcie Alanka na swiat to juz tylko blachostka :D
Swoja droga dalej trzymamy sie konca stycznia czy cos sie zmienilo ??

Katriina dieta kochana i cwiczenia, cwicze do dnia dzisiejszego codziennie, jesli pozno koncze prace to zdazy sie co dwa dni ale staram sie codziennie :) w koncu to tylko 30minut i na prawde kazda z Nas jest w stanie tyle wygospodarowac dla siebie samej ! :tak: Przez dwa lata wmawialam sobie inaczej i w koncu musialam stanac przed takim dylematem ze co Ci bede mowic - albo woz albo przewoz.
Teraz wchodze w ciuchy S i XS, na tylku 36/34 i powiem Ci ze nie chcialabym za nic w swiecie doprowadzic sie jeszcze raz do takiego stanu jak niecaly rok temu :wściekła/y:

zakrecia silna wola to jedno - teraz to juz bardziej wpadlo w nawyk ale pozostaje jedno - ALE . Kiedy zjem cos "innego" ( jak dzis np golabki ) to odchorowuje to, i nie dlatego ze wzdymajace, ale oczy by jadly i nie raz zdarza mi sie przecenic swoje wlasne mozliwosci :p

attachment.php


Starających się : 8
Oczekujących na staranka : 6


STYCZEŃ 2015 :

anufifi - termin @ 24 .01 ( 6 cykl starań )

igusia82 - termin @ 26.01 ( 1 cykl starań )

maran-atha - termin @ 27.01 ( 7 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 29.01 ( 21 cykl starań )

kate.. - termin @ .01 ( cykl starań )

LUTY 2015 :

Roszpunka - termin @ 01.02 ( 7 cykl starań )
gdusia_- termin @ 14 .01 ( 4 cykl starań )
ula87 - termin @ .02 ( 1 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
Elle87 ( wiosna 2015 )
Justi ( wiosna 2015 )
Katriina ( wiosna 2015 )

elisse ( lato 2015 )
 
Do góry