reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzieki Piraniu a wiesz ze ja znowu nie widzę od Ciebie postów ? Dopiero w skrócie kto ostatnio pisał jest kawałek twojej info ze napisałaś Matik ale jak wchodzę na wiadomość to nie mam kilku twoich wpisów ale jak wejdę na normalna www to wszystko jest
Czyli cos jest nie tak znowu. Aplikacją na telefon
Gdzie to sie powinno zgłosić ?
Bo ze tak powiem jak cos do mnie napiszesz to sie nie obraź jak tego nie zobacze :(
 
reklama
Matik maz wie i tylko on...dzieci nie wiedza bo to straszne paple... ale od jutra zaczna sie pytania bo wszyscy wiedza, ze mial byc zabieg i beda pytac dlaczego nie bylo...? Maz mowi, mow ze odwolali hehehe... nie chce mi sie tel odbierac bo ja slabo klamie ;)
 
No naprawde sie nie spodziewalam, nawet dokupilam suplementow... 300zl wydalam kolejne na to i Alka Seltzer Gold -nawet szybko przyslali ;) a tu juz niepotrzebne... :p ciegle to dla mnie wszystko takie nierealne...
 
Małe liski, Piranha - dziękuję, że pytacie :happy: Z Miśkiem już lepiej - mam nadzieję, że to tylko taka 3-dniówka była i tyle. W zasadzie oprócz drobnej gorączki dzisiaj nie miał już żadnych innych objawów. Jutro jeszcze zostanie z teściową, a w czwartek mam nadzieję, że pójdzie do przedszkola :tak:


Małe liski
- trzymam mocno kciuki za jutrzejsze usg &&&& Mała lisiczka jest po prostu drobna i pewnie dlatego ma takie malutkie wymiary, ale zawsze faktycznie lepiej się upewnić :happy2: będzie dobrze!!! :tak:


Maran - to chyba dobrze, że ciąża zbytnio Ci nie dokucza :tak: a, że jesteś wkurzona na męża ... - w końcu to jego sprawka, więc niech ma pretensje tylko do siebie :rofl2::-D ta opieka lekarsko-położnicza faktycznie jest u Was dość dziwna, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia do innego systemu ;-)


Iweet
- kciukasy zaciskam za czwartkowe serduszko &&&&&&& a tą dentystką to niezły kanał :no:

Zakręcona
- serdeczne życzenia z okazji Waszego święta! Buziaki dla synusia :* - owoc zeszłorocznej namiętności ;-)

Kate - ładna betka :tak: czyżby rosła u Ciebie w brzuchu mała dziewczynka? :happy2: trzymam kciuki za sobotnią wizytę &&&&


Aljul - trzymam mocno kciuki za pozytywne wiadomości &&&& wierzę, że wszystko będzie dobrze! :-*

Airfix - ale masz pecha do tych "fachowców" :no: normalnie wierzyć się nie chce, jacy ludzie mogą być nierzetelni ..... zobaczysz, że jeszcze wszystko się ułoży i będziesz za pół roku urządzać swój własny dom :tak:
 
Katriina Dobrze że synkowi juz lepiej, u nas w szkole panuje jelitówka i ospa, mam nadzieję że się nie załapiemy na jelitówke bo ospe juz mieliśmy :) Powiem Ci ze ja juz nie myślę nawet o tym że ten koszmar budowy się skończy , Ci nowi mają dach robic jak sie ciepło zrobi i nie będzie opadów, a wczoraj sprawdzałam pogodę na 45 dni do przodu ( wiem ze czesto nie sprawdza ale jednak ) i do 8 marca jeszcze ma byc do 4 stopni i opady śniegu lub deszczu. Ja coś czuję że moje problemy sie zaczną , bo jak do grudnia nie podłacze elektryki i nie przejde na taryfę domowa to zapłace kare do zeorku, a przeciez to nie moja wina :((


Zakrecona Im wystarczyło jak im baba wskazała wszystkie błędy i powiedziała co mysli o ich pracy i obnażyła ich kłamstwo że są firma budowlaną :) Nie odzywaja się ani słowem do mnie, nawet "dzien dobry" , rozmawiam tylko z wlascicielem tej firmy który na niczym sie nie zna ;) a on dopiero rozmawia z nimi. Kabaret


iweet84 Biedulko ale masz przejscia z tym zębem...ja miałam kanałowe bez znieczulenia, bo ropa była, ale znów ząb był martwy ponoć- dałam radę, mam nadzieję że u Ciebie też to przejdzie bezboleśnie


Piranhu Ja nie odpuszczę tych badań, musze je zrobic bo hematolog mówi-ze nie mozemy niczego przeoczyć, a on nie moze mnie sie pozbyc z gabinetu bez diagnozy i jak nie zrobie tych badan to bede musiała miec szpik badany ( już się szykuję taa, ja i pobieranie szpiku :) ), wiec mniej bolesnie mi będzie się zgłosić do tej pani doktor w innej poradni ;) Tylko najgorsze wlasnie to ze miałabym termin do innej jakiejs nowej na 3lutego, no to po skierowanie nie mam jak sie dostać, dopiero 13 luetgo , a do tej znanej profesor ( na wczoraj ) był termin na marzec i teraz tak nie bardzo wiem co zrobic- czy czekac na termin do tej znanej profesor czy udac się do jakiejs nowej ktora ponoc ludzie chwalą, wiem od pani z rejestracji. Codzien jakies dylematy. Jak Ty się czujesz ?? Zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków :*


maran-atha To ćwicz przed lustrem- odwołali, lekarz poszedł na L4 , urlop czy bądź co ;) To będzie kłamstwo w słuszej sprawie ;)

male liski Ja z 7 maja ;)



Mam kolejny piękny wykres :)) Który pewnie za 3-4 dni rąbnie na dół .....
 
Ostatnia edycja:
Maran-atha ogromne gratulacje :) niech spełniają się niebieskie marzenia &&&&
super, że dzisiejsza wizyta w szpitalu wcale nie będzie Wam potrzebna :)
czy z dziewczynkami też miałaś taką opiekę służby zdrowia? tzn. pierwsze USG w 12 tyg. ? dość ciekawy system


Kate Ja tak czułam, że twoja cisza na forum oznacza jedno II KRESECZKI STRASZNIE SIĘ CIESZĘ GRATULUJE &&&&
Napisz koniecznie jak synowie zareagowali na tą wspaniałą wiadomość :)

Małe liski
trzymam kciuki za wizytę na pewno wszystko bedzie dobrze . . . .

Nusiu piękny wynik :tak:

Ja wczoraj miałam badania okresowe z pracy i wyszła mi dość duża anemia :( także muszę trochę się podreperować zanim zacznę staranka ..... poza tym jakoś płynie ...
 
Małe liski trzymam kciuki za wizytke, jestem pewna że wszystko jest w najlepszym porządku, może malutka jest drobniutka
Airfix paranoja w tym kraju z tym leczeniem, brak słów :wściekła/y:
Kate moje dziecko póki co też nie wie, bo wiadomo jak to dzieci zaraz by w przedszkolu rozgadali
Iweet co do kanałowego to ja myślałam że w ciąży się tego nie robi , ale to pewnie chodzi o rentgena że do kanałowego nie można
 
reklama
dzien dobry wszystkim:)

wchodze a tu takie wiesci kate i maran-atha wielkie gratulacje i spelnienia marzen:tak:

male liski moja nadia ciagle byla mniejsza dlatego lekarze mowili ze jest jakies 2 tygodnie roznicy od zaplodnienia urodzila sie po 40 tygodniu a wazyla 2830 :)

iweet a dlaczego nie masz znieczulenia? ja z nadia mialam norlanie kanalowe leczone zeby z znieczuleniem .. ale teraz tez mam robiony zab kanalowo co niby byl zrobiony kanalowo i zrobili go zle i teraz mam poprawke matko napuchlam jak balon i bol nie do zniesienia naszczescie najgorsze za mna ;/ w ogole z niada to wszystkie zeby mialam do robienia i ciagle dostawalam znieczulenie
 
Ostatnia edycja:
Do góry