reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

maggie kanałowe się robi w ciąży tylko właśnie bez rtg

daria nie mam znieczulenia bo to I trymestr. stomatolog powiedziała że jak będzie bardzo bolało to żebym powiedziała to jednak mi zrobi znieczulenie, ale jeśli dam radę to będzie lepiej bez znieczulenia. teraz dałam radę ale to było z 5 minut. podtruła mi tego zęba bo następnym razem będzie już robiłam w żywym nerwie, nie wiem jak to zniosę :(

airfix nonono piękny wykres, a może będzie niespodzianka i @ nie przyjdzie :)
 
reklama
Czesc Babeczki
Justi tak bylo tak samo, z Ala chodzilam tez prywatnie ale wowczas oboje pracowalismy to moglam sobie wydawac raz w miesiacu 160e a teraz to mi kasy szkoda bo wole w to miejsce cos kupic a jak ciaza bedzie fizjologiczna i bez problemow to ten system sie sprawdza, tylko do 1 usg trzeba dlugo czekac... moze jak bede szalec za bardzo to pojde prywatnie, ale na razie jestem spokojna ;)
Male liski &&&& bede czekac na super wiesci :)
 
Maran- atha 160 € no to sobie cenia sprzeciol. .. choc pewnie powinnam przeliczyc 1zl = 1 €
Zycze by ciaza byla ksiazka, a € zamiast na Usg mogly isc na rozpueszczanie malego Ksiecia :-)

Airfix zobacz ile jest tutaj kinder niespodzianek :-) moze i twoja bedzie kolejna ;-) Trzymam mocno kciuki by tak bylo

Male liski dziekuje za propozycje jedzenia :-D
 
Kate hehe moj syn to tez pleciuga wiec nie dziwie sie ze poki co powiesz tylko najstarszemu
:-)
Fajnie macie , bo razem z Maran atha bedziecie przechodzic w kolejne tygodnie ciazy :-D
Zawsze razem to razniej ;-)
 
Justi najlepsze jest to, ze to wlasnie polscy ginekolodzy sie tak cenia biora 80e za wizyte plus drugie tyle za USG. Wiec za wizyte z usg 160e. Miejscowi lekarze pracuja tylko w szpitalu i tu prywatnych irlandzkich nie widzialam... a nasi na polaczkach za granica sie dorabiaja - lekarze bidusie... ;)
 
Marantha to współczuje tu koszt to 80 euro a nie możesz wykupić sobie ubezpieczenia prywatnego ?? Wtedy płaci sie co miesiąc i chodzi ile wlezie


Oki ja po wizycie
Mała wazy 934gramy
Ma 36cm dł od głowy do stop
Ale A to odebrałam wyniki
I tak glukozy po 50mg 150 wiec idę na kolejną glukozę ta najgorszą 100mg oj bedzie rzyganko fuj

Szyjka taka sama 29mm

Małe liski wklejam zdjecie z moimi pomiarami
ImageUploadedByForum BabyBoom1422469069.306065.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1422469189.105651.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1422469069.306065.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1422469069.306065.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 28
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1422469189.105651.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1422469189.105651.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 29
Airfix - naprawdę nie zazdroszczę przejść z budową :no: oby choroby Was ominęły! chociaż w przedszkolu/szkole teraz wiele dzieciaków choruje, więc ciężko liczyć na to, że i nasze czegoś nie przywlecze :-( Twój wykresik jest imponujący - może będzie niespodzianka? :-D


Justi
- ostatnio Piranha pisała, że ma anemię, a teraz Ty? kochana bierz się za siebie, bo niedługo zaczynasz starania :happy2: zacznij się jakoś odżywiać i suplementy wzmacniające zastosuj i miejmy nadzieję, że będzie dobrze :tak: zdrówka Ci życzę!


Kate, Maggie
- ja też bym raczej dziecku tak od razu nie powiedziała, bo z pewnością wypaplałby wszystkim dookoła ;-) więc słuszna wasza decyzja - przyjdzie odpowiednia pora, to im powiecie :happy2:

Maran - ale ceny za wizytę :szok: ja myślałam, że tylko w Polsce ceny wizyt prywatnych są wysokie, ale widzę, że byłam w błędzie ;-) chociaż z drugiej strony, jakby spojrzeć na zarobki w PL i innych krajach, to i tak u nas wychodzi to relatywnie najdrożej. Udało się Wam jakoś zbyć telefonującą rodzinę czy znajomych? ;-)

Matik - ale ładne zdjęcia Córci :-) i jaka już duża :tak: prawie kilogram szczęścia nosisz pod sercem :-D
 
Matik ale duża ta Twoja córcia, no szok, jak czas zasuwa
Katrina ja bym małemu nie powiedziała raz że by wypaplał a drugie dla dzieci czekanie cała wieczność. Zresztą wolę jak doczekam tego bezpieczniejszego okresu. A co u Ciebie kochana kiedy staranka zaczynasz ?
Co do przedszkola ja teraz małego nie puszczam jestem ten tydzień na zwolnieniu i zostawiłam go w domu, w przedszkolu panuje jakaś wysypka i nie wiem co to a boje się też o siebie zwłaszcza
Dzisiaj byliśmy u dentysty z Wiktorkiem, rozwierciła mu zęba, dzielny był jak nie wiem, mimo higieny itd ma już trzy dziurki w zębach eh...
Maran ceny porażające ale dla Was 160 E to jak dla nas w złotówkach ... W Anglii chyba też taki system że pierwsze usg dopiero około 12 tygodnia
Airfix ale by była niespodzianka a takie są czasami najlepsze, współczuję przejśc z ekipą
 
reklama
Matik no i fajnie, ze Mala już taka duża, rosnie sobie spokojnie tak jak trzeba :)
Katrina Maggie to sie tylko tak wydaje, bo koszty zycia sa tu wyzsze niz w PL wiec zarobki sa dopasowane do kosztów zycia. Np wynajecie domu w Dublinie to koszt 1100E najdrozsze chaty w Europie a zarobki takie same jak np w Niemczech gdzie chaty o połowe tansze... zreszta to tylko tak sie wydaje, ze tu kokosy, jak sie zyje w tych realiach to sie wydaje w tych realiach, my mamy tu rodzine wiec nie oszczedzamy na jedzeniu zajeciach dla dzieci itp i stad tez przy 1 osobie pracujacej nic tu nie odkładamy... luksusów nie ma, choc na pewno spokojniej sie nam tu zyje niz w PL. Jednak Ci co w PL mieszkaja maja zwykle takie wyobrazenie, ze za granica to już w ogóle na pieniadzach sie spi a tak nie jest...
 
Do góry